2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende hipotroit var benim ki de dogumdan sonra 0 a düsmüstü.. sok olmustuk dozu azalttik simdi bi daha baktirmam lazim
cnm sen ne zamandır hipotiroidi hastasısın ?
benim bebeğime 15 günlükken bu teşhis kondu da.
senden bilgi almak isterim bu konuda.

Mama veren anneler başlamalı mi yani ek gıdaya kızlar. Tecrübeli anneler. lilipit ne dersin. Bende az çok verim mi yoksa baslayim mi. 3 buçuk aylık olduk. Yoksa beklim mi bi sure daham babaannesi ne pestil yaptiriyorum erikten falan. Pekmez yaptiriyorm şeker pancarından.

Bizim doktorumuz 135 günlük olunca başlatıyor ama yanlış anlaşılmasın sadece tek öğün ve tadımlık.bebek beslemmesi 6 öğün hesaplanıyor biz 6 aylık olunca gerçek anlamda ek gıdaya geçmiş olucaz.bizim doktorun YouTube da bu konuda ses kaydı var.dinlemek isteyen olursa adresi ekleyebilirim

Sorma ya bizimki de yapıyor bazen :) aslında acele etmiyorum ek gıda için ama öyle oluncada kıyamıyorum

Ben de başkalarının çocuklarını seviyorum ama uzaktan. Kıyafetine bile elimi sürmüyorum. Çok sevmek istiyorlarsa kendileri bebek yapıp sevsin. Bu çocuk hasta olunca üzüntüsünü biz çekiyoruz

Cok gecmis olsun canim ya, umarim kisa surede atlatirsiniz

Ben hem emziriyorum hemde mama veriyorum. Şu an 4.ayın içindeyiz. 12 ekimde 4.ay bitecek. Yani 5.ayda başlıcaz. Bebişler ne zaman oturmaya başlıyor?

Ben mama ağırlıklı besliyorum bebeğimi 08/06 doğumlu 4. ayında başlamayı düşünüyorum.Yanında yemek yiyemiyoruz bakıp duruyo bize ağzını oynatıyo . Suçlu hissediyorum

Gecmis olsun canim yaa... bende bi kere kizimin parmagi icin antibiyotikli krem kullanmistim cok uzulmustum.. bu arada idrar yolu enfeksiyonunu nasil anladiniz bebek de?

Sarılık uzun sürünce doktor istemişti tahlil orda cikmisti

Doktorunuz neye gore baslatiyor acaba,boy kilo gelisimini mi dikkate aldi merak ettim ben de
Yok canım benim doktor bütün bebisleri bu tarihte baslatiyor

Neyle başlayacakmış bir de hani 6.ay idi ?

İlk önce öğleden sonra 2 çay kaşığı elma suyu

Ben hem emziriyorum hemde mama veriyorum. Şu an 4.ayın içindeyiz. 12 ekimde 4.ay bitecek. Yani 5.ayda başlıcaz. Bebişler ne zaman oturmaya başlıyor?

Ben ilk kızımı 5 bitip 6.aya girdiğimizde oturtmaya baslamistim

Ben mama ağırlıklı besliyorum bebeğimi 08/06 doğumlu 4. ayında başlamayı düşünüyorum.Yanında yemek yiyemiyoruz bakıp duruyo bize ağzını oynatıyo . Suçlu hissediyorum
Ağzını sapurdatmasi istediğinden değilmiş tadını bilmediği şeyi istememiş zaten.agiz sapurdatmasi bizi taklidi etmesinden oluyor taklidle öğreniyor

Ooo çok sıcak canım. Bizde klima var onu açıyorum ben. Başka biryere gittiğimizde o kadar sıcaksa emmiyor bile doğru düzgün. Uyuyamıyor.

Çok güldüm

Kilo vermek için sadece spor yetmiyor yemeğede dikkat etmek lazım oyun halım gelmedi kullanınca yazarım

Cnm mama veren annelere bizim eski grupta bir cok de baslatmisti
Bence sen bu konuyu 4 ay kontrolunde dr sorarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…