2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cnm annem bakmak zorunda ve maske ıle dolasıyordu
Gectı mı gecıyor

A vıtamınınıceren krem falan zararlı dıye bılıyrm
Bence yaptırma
Ben kısın el kremı bıle kullanmıyrm

Bazı de 4 ayda baslatıyor

Cook ıyı yapmışsın cnm
Ama şöyle dıyebılırsın
Ablası dokunma kızıma lutfen, hasta olmasını ıstrmeyız degıl mı gıbılerınden
Bozulurda bozulsun
Çokda tın

Cok gecmis olsun.uzuldum.sutun normale doner insallah.bebis mahrum kalmasin.

Bfit evlenmeden önce gidiyordum bence güzel bir spor 7-8 alet var birinden iniyon birine geciyon efor sarfediyosun agırdan almazsan zevkli hem bitiş baslangıc esneme hareketleri yapıyorsun bir de ama ben 2 yıldır pilates yapıyorum tek gecerim

Bizimkininde asiri saci dokulmeye basladi 3 gundur tuy toplayan aparatlarla yastigindakileri aluyorum.. ama ensesinde boynunda falan hep birikiyo
tüy toplama aparatı hiç aklıma
gelmedi cok mantıklı süpersin

heksi pilates ctesi pazar gidiyorum 1er saat o arada bakıyo eşim bondigo serüven ormanı oyun halısı aldım

Neyle başlayacakmış bir de hani 6.ay idi ?

bizim 6. Ay ek gıda olayı zor görümcemden görüyorum dısarı cıktıgında kaplarda yicek ya da kalmaya bi yere gittiğinde bir de yemiyo bazen fln bakalım bizimkiler napcak ben zorlamıycam sevmediği seyi ara ara teklif edicem karıstırarak yesin istemiyorum

Yemek konusunda bende bulamaç yaparak verilmesine karşıyım. Pilates sıkılaştırmak yanısıra kilo da verdiriyor mu. Ben daha önce zumbaya gidiyordum. Çok zevkli bir spor. Şu an gocebeyim. Evime bu gevşeme bende başlarım belki. Oyun halısı dan memnun musun.

Neye göre ek gıdaya baslatıyorlar acaba? Erken baslatmanin belli bir gerekcesi var mı?

Geçmiş olsun canım.Varsın antibiyotik alsın allah dermansız dert vermesin.Bol bol emzir

Sari akintinin nedenini hala cevaplamadi ya bu doktor da
Merhaba, bende de 10gündür var, bazı günler bayağı fazlalaşıp çamaşırımdan kıyafetime geçtiği oldu, bazı günler çok azalıyor. Cumartesi doktoruma gittim, muayene etti. Enfeksiyon veya başka birşey yokmuş. Hatta o sırada akıntı da görünmüyordu. 2 tane vajinal fitil verdi. Emzirmeden kaynaklı hormonlardaki değişiklikten oluyor dedi. Fitillerden biri tedavi edici, diğeri vajinal florayı destekleyici. Kullanmaya başladım 2 gündür akıntı yok. Büyük ihtimal hormonaldir ama muayene olmakta fayda var.

Nurse harverysi buzdolabina mı koyuyorsunuz kızlar cok soguk oluyor diye serin odam var oraya koydum ben buzdolabına koysam mı acaba ozmanda cocuklar hasta olmaz mı ya

Bence en iyisini yapmışsın. Hatta doğrusunu söyleseydin keşke. Pis paraları elliyorsun çocuğumun yüzüne niye dokunuyorsun deseydin

Ne derse desin cnm az bile yapmissin ellerim pis temiz demeden neymiş burun tutmak ben eve kim geldiyse ellerini yikattim şimdiye kadar çokta umrumdu düşündükleri

Bırak desin boşver, benimkileri mıncıkladılar noldu hastanelik antibiyotiklik olduk

Cook ıyı yapmışsın cnm
Ama şöyle dıyebılırsın
Ablası dokunma kızıma lutfen, hasta olmasını ıstrmeyız degıl mı gıbılerınden
Bozulurda bozulsun
Çokda tın

ben hiç bir zaman dışarıda ellemem dokunmam başkasının bebişine.
kendi yiğenlerimi bile severken ellerimi yıkar severdim.
öpücük masum gibi görünsede bebeklerin hassas teni hemen tahriş oluyor. şapur şupur öpenlere hayret ediyorum.

benim kızım biraz fazla saçlı doğdu.
çok uzun ve dimdik oldu
ve son zamanlar da dökülme çoğaldı
babası kesti saçlarını kızımın.
kafasına değdirmeden üstten aldı makinayla.
apaçi diyorlardı. eşim çok bozuluyordu.
saçını gören resim çekinmek istiyordu dışarda.
çok fazla dikkat çekiyordu.
şimdi yüzünün güzelliği çıktı ortaya ay yüzlümün

Bizde 20 gün sonra başlıyoruz ek gıdaya.135 günlük yani 4.5 aylık olunca
cnm sen anne sütüyle besliyordun diye hatırlıyorum. mama desteği veriyorsan tamam da sade anne sütü ise neden erken başlatıyor dr.
ben çok heycanlıyım bu ek gıda olayında. artık anlıyor yemekte kahvaltı da. ağzını şapurdatıyor ay böyle bi suçlu hissediyorum ki kendimi.
bizim dr sütün yetiyorsa 6.ay dolup 7.ay başladığında geçeceğiz dedi ek gıdaya.
takip ediyorum ek gıda sayfalarını.
çok heycanlı günler olacak. kuzucuklar yeni tatlara kavuşacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…