2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

heksi ya aynen bizim evde öyle.. ve benim kizda ayni durumda

@lilipit çok geçmiş olsun.acil şifalar.benim kız bir aylıkken idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullanmış ti bende o zaman çok üzülmüş tum

Gecmis olsun canim yaa... bende bi kere kizimin parmagi icin antibiyotikli krem kullanmistim cok uzulmustum.. bu arada idrar yolu enfeksiyonunu nasil anladiniz bebek de?

Kizlar benim kiz uyudu ben de yaticam da aklima takildi gece bizim evde 29 derece bebeginizin ustune ne örtüyorsunuz ben zibin ve cok ince alt pijama giydirip uzerine ince yazlik pamuk battaniye atiyorum..

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Bende çok fena terliyordum ama şimdilerde çok şükür azaldı önceye göre. Klima açınca da çarpılıyorum resmen

ayni sorun bende de var,sari kokusuz akinti.Bebegim 3.5 aylik oldu sezeryan ile dogum yaptim hala regl olmadim.Keske ne zaman olacagimi bilsem de pskolojik olarak rahatlardim belki.Hala olmayan var mi benim gibi,arkadas ariyorum
Olmayanlar arasında bende varım

Çok eskiden fit in time a gitmiştim evet biraz sıkılaşma olmuştu. Ama o titreşimli akım dozu arttıkça çok zor oluyordu hareket etmesi eve zor geliyordum şimdi bebekle bilemedim

Benim kızın da saçları acayip dik ne zaman inedek bu saçlar
Oyy oyy benimkinin de dik gerçi eşimin ve babamında dik üstelik babam çocukken gece yatarken başına kadın çorabı geçirirmiş yatsın diye

Benim kızın da saçları acayip dik ne zaman inedek bu saçlar

valla inecek gibi de gorunmuyor.Hani gecen sene meshur olmustu ya İngiltere'de "ayi bebek"..aynisi.napicam bilmiyorum toplanmiyorda tüy gibi cok ince,s okulur diyorlar zamanla bu ana saciymis yerine cikarmis.gorucez bakalim

Ya geçmiş olsun gene canım konuştuk gerçi ama. Biz de iki hafta antibiyotik kullandık. Bunun bir haftası damardan üstelik diyecektim sana doktor antibiyotik tedavisi verebilir diye malesef hasta insanlar niye bebekli insanlara yanaşıyorlar hiç anlamıyorum gerçekten. Tam bir düşüncesizlik.

Bırak desin boşver, benimkileri mıncıkladılar noldu hastanelik antibiyotiklik olduk

Canım senin bebiş de maşallah gel bana gel bana diyor müthiş tatlış

Tsh baktır söyledipin belirtler tiroitte va

Tsh baktır söyledipin belirtler tiroitte va

Çok geçmiş olsun allah şifaversin hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…