2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Ben de öyleyim.. sırtım sürekli yaş ve havlu koyuyorum hep .. bu kadar asla terlemezdim ben

Ben de ikea antilop alacağım kullanan arkadaşlar tavsiye ettiler hep.
Bugün "bebek liderliğinde beslenme" kitabını aldım heyecanla okuyorum şu ek gıdaya geçiş işi önemli.

Hmm.. şimdi anlaşıldı bu sessizlik..Kendimi terk edilmiş gibi hissettim şu an
Hani sevgi emekti .. hani bebeler birlikte büyüyecekti

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Bende hala terliyorum bir anda ter iniyor antalyadayım ama evdekiler oyle terlemiyor
Ben de öyle yapayım bari. Alıp memnun kaldığın uyku tulumu olursa bana da yazar mısın kullanınca?
Bir de uyku tulumları terletir mi acaba?
bi arastırıcam daha magazalara gelmemişti terletmeyi düşünmedim cok kalın almayız dısarı için kalın seceriz
Kayıyor ama babasi ondan yatsin istiyor.gece sürekli uyanıyorum o yüzden ama yavaş yavaş bırakacağım galiba
benümkide. Kayıyor ama kusar diye korkuyorum
Sgl cnm cigere indi ikisinde de yaa
Bronsiolit oldular
of ya geçmiş olsun hastalık cok zor
İçini ona göre giydirince terleme olmuyor canim kendin ayarlarsin evin ısısına göre zaten kollardan hava girecek

Böyle benimki

Eki Görüntüle 2045602
fiyatı altta yazan mı iyimiş nerden aldın
@SaiKing doktor da bi E2 bakmis bende.. ona da normal demisti 14 cikmis..
Sonra terleme kesilmeyince sordum cevap yazmis "cok da hormon kaynakli oldugunu dusunmuyorum diye" lohusalik gecti ya herhalde ondan..
Kizlar siz prolaktin baktirdiniz mi ?
bende tahlil ve tetanoz aşım için ugrucam

ayni sorun bende de var,sari kokusuz akinti.Bebegim 3.5 aylik oldu sezeryan ile dogum yaptim hala regl olmadim.Keske ne zaman olacagimi bilsem de pskolojik olarak rahatlardim belki.Hala olmayan var mi benim gibi,arkadas ariyorum

Bende olmadim canimm
Gecen ay geldi 1 gun surdu
Bu ay da oluyom sandim pembe pembe geldi 3 gun sonra adet oldum sandim yogun bisey akti kostum lavaboya baktim yogun sari kokusuz akinti
Doktorda vucudun olmaya calisiyor ama olamiyorsun dedi
6 ay daha olmazsan gelirsin bakariz dedi
Sanirim normal bi durum

Sari akintinin nedenini hala cevaplamadi ya bu doktor da

Bende dün öğrendim hip veriyordum şoklardayım

Ben kızimin en son ne zaman günde bir kaç kez kala yaptıgini unuttum hep günde 1 kez yapıyor her sabah baska da yok ilk doktor kontrolunde soracagim ama bu durumu.

Kızlar bir de hamilelikte troit çıkan var mı? varsa ne alemde hiç ölçtürdünüz mü?

Bısey oldu mu peki cnm

Ay cnm bızım asm dr muhtesem
Cok bılgılı ılgılı ve herseyı acıklıyor cok soru soruyor. Bnm ozel sıgortam olmasına ragmen hasta ollunca ona gıderım. Ozelden ıyıdır

ayni sorun bende de var,sari kokusuz akinti.Bebegim 3.5 aylik oldu sezeryan ile dogum yaptim hala regl olmadim.Keske ne zaman olacagimi bilsem de pskolojik olarak rahatlardim belki.Hala olmayan var mi benim gibi,arkadas ariyorum
Cnm ben dr a sordum onu
Hormonlardan kaynaklı dedı bana
Kayganlastırıcı bı krem var onu verdı
Bırde hormon yapan bı ılac
Ben almadım

Jole gıbı kaka bızde vardı
Lokosıt cıktı yanı enfeksiyon
Dr sut ve proteın alerjısı dedı
Idrar temız
Zaten rengı koyu degil

Kızlar bir de hamilelikte troit çıkan var mı? varsa ne alemde hiç ölçtürdünüz mü?
Ben tıroıt hastasıyım
Hamılelıte arttı
Sonrasında 1. Ve 2. Ay kontrole gıttım
Eskı halıne gerı donmustu
Ama ılk gebelıkte dozum yetmez olmuştu
Asm gıdıp bı tsh t4 baktırmak lazım

Kizlar oglumun hastaligi artiyor sanki
Cigerden oksuruyor
Var mi bizim gibi hasta olan
Çok geçmiş olsun , umarım çabuk anlatırsınız

Kizlar mutlu pazarlar..
Bende deli gibi terliyorum yaa.. hele gece beslemelerinde sucuk oluyorum resmen. Nefret ederim terlemekten. Klima açacak kadar da sıcak olmuyor üstelik ama.ben sürekli terliyim

Tesekkur ederim. Hala iyilesemedim.cok yorgunum.20 gundur bitmeyen regl,ustune 9 gundur isal sorunum,firsat bulup dr a gidemedim bir.
Kucuk ablanin da hayirli olsun okulu.basarilar diliyorum.
Geçmiş olsun. Ben de hem regl hem ishal oldum bu hafta 4-5 gün sürdü ve içim dışıma çıktı resmen. Beslenmem de bozuldu. Regl olduğum için mi yoksa ishalden mi bilmiyorum sütüm de azaldı. Artık dolu dolu olmuyor göğüslerim

Bizim ki 10-15 gün öncesine kadar 4-5 yapıyordu. Şimdi günde 2 bilemedin 3 kez yapıyor. Ara ara yeşile dönüyor ve mukus artıyor. Sonra sarı ve nispeten daha az mukuslu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…