2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Senle doğum günlerimizde aynı olacaktı vaktinden önce doğmasalardı :) dediğin gibi daha vakti var bencede benimkide 35 haftayla uyumlu doğdu.

Anneler 3 gündur demir damlası kullanıyorum kızimın kakasi ilk önce yesilli çok katı geliyor sonra sararıyor normal halini alıyor.cok ıkınıyor ilk katı kısmı yapana kadar.bu konuda bi bilgisi olan var mı?

Ah ah bi kaç gündür benim sıpa öyle gündüz zaten tilki bayılması şeklinde uyuyo gecede saat bası kalkıyo 3 dk emiyo uyuyo yeni yeni huylar başladı olan bize oluyo zombi gibiyim bugün

Senle doğum günlerimizde aynı olacaktı vaktinden önce doğmasalardı :) dediğin gibi daha vakti var bencede benimkide 35 haftayla uyumlu doğdu.
Ama yine de ikizler annesisin :)
Benim burcum gibi kızım da ikizler çok mutluyum.

Bu arada sizin sitede kiralık daire ilanı gördün mü ( sahibinden )

Bu kokariko muhitten gitcem artık

Yok kendi kalkmaya zorluyor mu diyorum
Bizim doktor hemşire de çok çekiyor
Yok kız :)
Öyle yatcakmış hanfendi.

Ah ah bi kaç gündür benim sıpa öyle gündüz zaten tilki bayılması şeklinde uyuyo gecede saat bası kalkıyo 3 dk emiyo uyuyo yeni yeni huylar başladı olan bize oluyo zombi gibiyim bugün
Yanlız olmadığıma sevindim walla.

Ama yine de ikizler annesisin :)
Benim burcum gibi kızım da ikizler çok mutluyum.

Bu arada sizin sitede kiralık daire ilanı gördün mü ( sahibinden )

Bu kokariko muhitten gitcem artık
Evet bende çok istemiştim ikizler olmasını oldu çok şükür. şuan camlarda ilan göremiyorum ama nette kesin vardır arat. Gel komşu olalım

canim aramizda +1gun var.bu hafta gece uykularinda problem olmasi normal cunku buyume atagi haftasindayiz ( 15.hafta).12.haftada da ayni seyleri yasamistim dikkat edip.benim kizimin da gece uykusu degisti,haftaya tekrar eski duzenimize donecegimizi umuyorum.

diger mevzuna gelince 3 aylik kontrolde doktorumuz boyle birseyden bahsetmedi,bizimki biraz hareketli ama tutup cekme hareketi yaptigimda ozellikle basini ittirdigine dikkat etmedim acikcasi.uyaninca yapmaya calisip bilgi verecegim sana.

Benim oğlan bi kaç gündür yattığı yerden kalkmak için bir çaba harcıyor mekik çeker gibi. sanki oturdu oturacak normal mi acaba
bizim kiz da dun salincaginda ayni oyle oturur gibi yapti Allah korusun yaninda olmasam az daha one egilse yuvarlanip dusecekti artik kemer bagliyorum demek hareketli olacak bizim minikler

Evet bende çok istemiştim ikizler olmasını oldu çok şükür. şuan camlarda ilan göremiyorum ama nette kesin vardır arat. Gel komşu olalım
Ben de ikizlerim ve kızımın ikizler olmasınj istemiyordum babası gibi boğa olsaydı keşke.. İkizler çok maymun iştahlı ve kararsız bu yüzden sevmiyorum çok burcumuzu.. Sen neden ikizler olsun istedin? Yani hangi özellikten ötürü?

bizim kiz da dun salincaginda ayni oyle oturur gibi yapti Allah korusun yaninda olmasam az daha one egilse yuvarlanip dusecekti artik kemer bagliyorum demek hareketli olacak bizim minikler
Yandık desene ben artık peşinde kosturmaktan iyice kilo veririm bu arada nasıl bi salıncak kullanıyorsun memnunmu

Benimkide 15. Haftayı bitirmek üzere aynen uykuları çok karıştı, ağlamalar, düzgün emmemeler, benim için en kötüsü de emzik almama.. Atak bitince alır mı dersin??

Benim yeğenim ikizler erkek olur şahsı çok uyumlu, sevgi pıtırcıgı, ailesine bağlı özellikle annesine, kin tutmaz, kedi gibi sevilmeye oksanmaya bayılır işte benim bebeğimde öyle olsun demişimdir hep içimden denk geldi. Bakalım benim oğluş nasıl olcak

Amannn onu yapamam.
Sadece kollarından tutuyorum.
Daha çokkkk minnak kolu çıkar felan.

( hoş Dr baya baya çekiyor Her kontrol de )
Ben doğduğundan beri yapıyorum canım sıkıntı olmadı hiç bi aylıkken tutup çekiyordum hafiften yarım kaldırıyordu kendini.şimdi ellerini tutup direk ayağa bile kalkıyo çok kuvvetli maşallah.
Tabi kolunu asla zorlamıyorum kendi gücüyle aynı anda çekiyorum.

Dün başladım bakmaya.
Komşu olursak haber ederim

Haklısın. Unutmuşum. .
12.haftada da sıkıntılar olmuştu. Dediğin gibi haftaya düzelirler umarım.

Her burçta maymun iştahlılar vardır. Ve her burçta da kararsız insanlar vardır.

Şahsen ben ikizler kadını olarak "maymun iştahlı " olmadım 35 yaşıma kadarr.

En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir diyenlerdenim.

Ama boğa da iyidir. Ve İkizlere yakın olmasa da bazı huylarımız benziyor.

Sen hiç mi kendini benzetmiyor musun boğalara? ?

Dhaa iyi cnm
Hastane cocuk dolu
Park ve avmlerden uzak durun derim
Bizim eve annemden geldi ama herkes hasta
Çok geçmiş olsun canım.
Ben kırkında da çok gittim park avm bilmiyordum çok şükür bi şey olmadı
Dün bi alışveriş yerin de iki tane kız oğlumu sevdi ellerine dokundu falan kızsam bi türlü kızmasam bin türlü.
Bebek elini ağzına götürüyo sen orada kaç ayakkabıya el sürüyorsun di mi. Bizim milletimiz çok ama çok cahıl.
Midem de mikrop çıktı çok takıntılı oldum bu aralar.
Herşeyi kırk kere yıkar oldum.

Senin yeğeninin dişi versiyonuyum canımcım. Tıpatıp beni tarif ettin yahu

Maşallah sübhanallah yavruna.

Çook kuvvetli belli.

Benimki sadece dönmeleri iyi yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…