2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
efsunsuz fitil koymadan yolculuk yaptım. Havaalanında uyuyakalmışım. 2 saat uyudu yavru. Eve gelince de yattı. Çok saskinim. Gündüz hiç uyumayan bebek maşallah bi uyudu ki sorma. Müslim bez emzirme onlugune taş çıkarır. Ama tek yolculuk çok zor. Çantayı başkalarına tasittirdim mecburen. Yanımdaki genç kıza bazen bebeği verdim toparlanmak için. Genel itibariyle on numaraydi.

Onlardaki rahatlığın 10 da 1 i bizde yok ki..
adamlar tatile geliyor çocuğu bırakıyor. Çocuk kendi denize gitiyor canı isterse havuza gidiyor, isterse parka.. biz mümkün değil bırakamayız
İşte biz anakuzusu yetiştiriyoruz, tek başına birşey beceremeyen, girişimcilik sıfır, onlar tek başına ayak duran insanlar yetiştiriyor.

Kızlar rota aşısı yaptırdınız mı ne düşünüyorsunuz tam olarak ne zaman yapılıyor bilebilen varsa bi cvp yazar mısıniz

D Dnzumay geçmiş olsun çok,bizde bu ara tıkanıklık ve öksürükle uğraşıyoruz maalesef..
E devlete bakma fırsatım olmadı ama rapor param sanırım o.. çalışan annelere ödenen ücret.. ben onu rapor bitişinde alınıyor diye tamamen silmiştim kafamdan o yüzden şaşırdım

Kızlar rota aşısı yaptırdınız mı ne düşünüyorsunuz tam olarak ne zaman yapılıyor bilebilen varsa bi cvp yazar mısıniz
2.ayda yaptırdık aşının 2 türü var biri 2 doz.diğeri 3 doz. Bizim Dr 2 doz olanı yaptı o yüzden 2. Ve 4. Aylar da yapılıyor diğeri sanırım. 3-5-7. Aylarda yapılıyor

2.ayda yaptırdık aşının 2 türü var biri 2 doz.diğeri 3 doz. Bizim Dr 2 doz olanı yaptı o yüzden 2. Ve 4. Aylar da yapılıyor diğeri sanırım. 3-5-7. Aylarda yapılıyor
Asm yapıyor mu cnm nereye gitmemiz gerekiyor hiç bir bilgim de yok bunla ilgili 1 haziranda doğum yaptım 3.ay bitmeden mi gitmem lazım

Cahilliğimi bağışlayın ama bu rapor parasını kimler alabiliyor, ziraatten alınacak olan para bu dolum parası ile aynı şey mi. Ben memurum alabileceğim bir şey değil sanırım hiç kulağıma gelmedi çünkü bu ödenek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…