2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende bilmiyorum gece uyuyo en azından ama gündüzde uyumayınca hep kucak istiyor ve yoruyor buda beni..anneme geldim bugün dışarı çıkarıcaz belki dışarda uyur

O ooo
Hadi bakalım ,dermatitmiymiş @Bir garip

Ay ne güzel maşallah..
Benim derdim de uyuduktan sonra uykuyu sürdürmek... Son 2 haftadır gündüz aşırı uykusu oluyor kucağmmda sallayarak uyutuyorum ama yerine koyduktan 10 dk sonra uyanıyor ve çok uykusu oluyor, bütün gün böyle geçiyor var mı fikri olan?

Kestiriyor anladigim kadariyla
Iki saat uyumasin
Ben ogluma oyle yapardim iki saat uyutmazdim iki saat sonra uyuturdum
aat

efsunsuz o bilgi cok guzebir bilgiydi
Bende not alayim beslenme ve uyku saatlerini deneyim bakalim
Iki gundur aksam yatislarini erkene cekebildim
9 da uuyuyor
Biraz daha erkene cekecem insallah
Oglen bende koyayim uyusun dedim
Bastinyaygarayi katila katila aglio
Gazi varmis
Hala gaz problemimiz devam edio
Uyku egitiminde ilk kural zaten gaz donemini atlatmak :)
Bizim daha zamanimiz var belli
Simdilik ben aksam saatinu 8 e cekmeyi basarayim bakalim

79 kilodan merhaba :)
Bir ayda 5700 verdim dostlar
Eki Görüntüle 2037541
Süpersin, maaşallah. Çok iradeli davrandın ve karşılığını aldın. Herzaman iradeli oluşumla övünen her diyetinde istediği kiloya ulaşan ben bu defa sınıfta kaldım. Hala 74-75 im. Gram oynamıyor çünkü çok kötü besleniyorum. Bitterler bisküviler gırla gidiyor. Eylül 11 de tatile gidicez antalyaya. Ben odadan çıkamam sanırım. Değil bikini şort bile giyemem bu halde

Bizim gaz problemimiz bitti. Bıçak gibi kesildi. Bir haftadır sab kullanmıyorum. Gazı çıksın diye de uğraşmıyorum. Emziriyorum kaldırınca kendi çıkarıveriyor. Mucize gibi:) ama hala çok huysuz ve uykuları çok kısa.

Bn aynı yerde emzirmiyorum ben gezentiyim çünkü bu sefer aynı yeri ister fln ama hergün 9 9:30 gibi uyku saati ben 10.günden sonra beşiğinde odamızda uyutmaya alıstrdım sonradan ayırması zor oluyormus herkes cevremde demişti şimdi rahatım hep yatagında uyuyor 2 kere emmeye kalkıyor bakalım inş böyle devam eder

Kesinlikle dogru memede uyuymuyacagız bebeği o uyku kısa oluyor sanırım memeden sonra aktivite yazıyor kitapta yani bir 15-20 dk bile olsa uyanık tutma olayı sonra yataga ben mayısıyor gibi olunca yatağa koyup sallıyorum gerekirse emzik ortam ya loş ya karanlık oluyor göz teması kurmuyırum öZellikle gece uyandıgında bakışmıyoruz bakışırsak gülüyo uyku baya dagılıyo ben gece gazda cıkarmıyorum denediğim zamanlar olmadı bazen uyuyo gibi yapıp 5 dk sonra uyanıyo pes etmiyorum aynı şekilde devam
beatrices Bu arada rapor parası PTT ye ve parça parça mı yatıyor? Doğum ve süt paralarını almak için gittim dün,433 tl almak için gittim binlerle geri döndüm de
parca parca yatıyormuş

mesela ben özelde oldugumdan almadığım maaşları devlet yatırıyor ama sanırım devlette maaş veridiğinden yatmıyor

Yok cnm icmedim ise baslayinca icerim diyrdum ilk zamanlarda almistim kutuyu
bende hümanayı açalı tam 2 ay oldu ben bir hafta daha içerim daha da cok var içinde arada içiyordum o yazıyı görmemişim

Amacim kimseyi uzmek dgl cnm..annelik hassasiyeti iste..insallah bebegin istedigin kilo alimini yakalar...
Bu bebek klosu olayı hassas daha öncede bir iki arkadasla fikrimizi paylaşmıstık inşallah kimse üzülmez

Nereye gideceksiniz:) biz de o tarihte Antalya'dayız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…