2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Amacim kimseyi uzmek dgl canim..biliyorum bebegi 600 gr alan anneler var..bnmki zaten 4 kg civari dogdu..ilk ay 1400 alip 2 ay 1000 gr a disunce uzuldum..persentil de yuzde 50 kilo yuzde 75 boy gosteriyor..
Şükret arkadaşım bence. Biz 600 gr alsın diye dua ediyoruz. İlk ay doğum kilosunu yakalayamadı. 3360 doğmuştu. 3260 la kapattı. Sen 1400 diyosun. 2. Ay 700 gr aldı diye bayram ettik. 3. Ayı hiç söylemek istemiyorum.

Oldu bi kere bi daha aslaaaa. ;(
Çok yumuşak davranmışsın o bir kereden hastanelik olup daha kötüsünü söylim kaybedebilirdin bebeğini bal nedir ya heryer
Yorgunluktan ölüyorum bu saat oldu benimki hala uyumadı..ne yapacağımı şaşırdım açtır diye mama bile verdim yok arkadaş yok uyumuyor
Bilmukabele.

Çok yumuşak davranmışsın o bir kereden hastanelik olup daha kötüsünü söylim kaybedebilirdin bebeğini bal nedir ya heryer

Bilmukabele.
Şimdi ayağımda salladım emziğini verdim uyumuş gibi ama bi bakmışsın 10dka sonra uyanmış..banyoyu dene sende bende eşimi bekliyorum banyo için

Bilmukabele.
uzgungul sen şimdi kv falan olunca çekinmiş olabilirsin kocan kızsın canım. Hem daha etkili olur. Allah korusun ya üzüldüm miniğe onu sindirmek için ne zorlanmıştır şimdi

Yeminle ebebekte ne kadar kıytırık şey varsa hepsini toplamışım ya
Anne yanı yatağı aldım güya, tatilde dışarıda kullanırız diye. Yatak dediğin rahat olur dimi, yok anacım ne rahatı yine boynu bükül kaldı yavrumun.
Anakucağınada bel desteği koyduk ondada boynu bükük, hiç rahat yok benim yavru kızıma ya

Şimdi ayağımda salladım emziğini verdim uyumuş gibi ama bi bakmışsın 10dka sonra uyanmış..banyoyu dene sende bende eşimi bekliyorum banyo için
Aynen şu an yatak odasına hapsolduk. Ütü yapmak için geşmiştim çocuk da anakucagındaydı kedide yatakta uyuyordu. Ben ütü masasını falan getirdim klimayı actım 1 gömlek 1 pantalon bizimki viyak viyak ne yapsam boş yataga yatırdım oynadım falan emzirdim uykusu geldi bıraktım öylece işime geri döndüm 10 dak sonra bir de aşt dudağını dışarı kıvırarak aglıyor acıklı acıklı yine basına geldim yine emzirdim bu sütte de ne var kaedeşim heemn kafa oluyor yine yattı ama hemen kalktı bende eeeee dedim aldım yastıgı sallıyorum derken hemen uyudu şu an ayagımı çeksem uyanır mı acaba diyorum. Uyanırsa da artık günah benden gitti bir yudum viskiden ölmez heralde

uzgungul sen şimdi kv falan olunca çekinmiş olabilirsin kocan kızsın canım. Hem daha etkili olur. Allah korusun ya üzüldüm miniğe onu sindirmek için ne zorlanmıştır şimdi
Eşim miii kahka atmim da uyanmasına bebis. O hiç sesini çıkarmaz biz ikimiz de sessiz insanlarız. Babam kızar bize telefonda konuşurken sesleri çıkmıyor diye. Bukmuskae birbirlerini diye. Simdi bayram da et tatdiralim derler. Bu sefer dedim eşime olay çıkartırım dedim. Herşeyin vakti var dedim bakalım. Eltim de olacak zaten o da müdahale eder zaten.

Hobaaaa viski

Sen yine baya işler yapmışsın ben yanından ayrılamıyorum..aynı dediğin gibi dudağını büzerek ağlıyor kendini acındıroyor resmen..10dk. Sonra uyanır demiştim dimi aynn uyandı şuan ben iptal artık

Benim bebe bu hafta 135g almis sadece yani gittikce alt limite dusuyo. Boyu uzadigi icin dr cok sikinti degil boyle gidecek demek ki dedi. Kiz olsaydi idraryollari enf. Dan suphe ederdik ama erkeklerde olmuyo pek dedi. 90 cc sut ver öğünlerde diyo ama benimki 70bile icmiyo ki. Hele bu aralar azcik emse hemen basliyo diliyle oynamaya emmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…