2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Eki Görüntüle 2037205

Kızlar bebeğimin sadece sol yanağında hep aynı yerde oluyor birden kayboluyor birden geri çıkıyor ne acaba? Herkes olur normal diyor ama daha doktora sormadım tabi

Bebeğiniz atopik dermatit olmuş (bebek egzamasi)
Gecen cuma bu yüzden cildiyeci ye gitmiştik..Benim bebeğim de bu sekildeydi yüzü çok kuru pürüzlu olmaya başlamıştı..Bazen çıkıp bazen kayboluyor du..Kortizonlu krem kullandık malesef 3 gün sabah akşam onun yanında da Linola nemlendirici sürdük...Büyük ölçüde Geçti şükür ama hala döküntüler var malesef Umarim tekrar etmez...Dr a götürün mutlaka

Gecmis olsun sizede.ailede egzema var mi?genetik olabilir..bu arada bebisimi alaninda cok iyi bir goz doktoruna goturdumm.adamin teknigi sayesinde bnmkinin de gozyasi tikanikligi 5 gunde gecti sukur..meger masaj teknigi hataliymis..bebeginin gozyasi kanali tikali anneler varsa yapilacak islem sadece goz pinarina bastirip pinari asagi ittirmek burunu dgl..bu islem cok sert yapilacak ve pinara basilirken gozun beyaz kismina bastirilmayacak..

Ama biz onlar gibi yapsak kesin güvensiz bireyler yetiştiririz güvenli bağlanma problemi yaşarız.
Ya canım her ikisnin artılarıda var eksileride var aslında. Bence bizler akıllı anneleriz ben cok korumacı olanlar için söylüyorum. Kendi ayakları üstünde sapasağlam duran özgüveni sağlam entellrktüel evlatlarımız olur umarım.

Bizim kiz tüm gün uyumayınca,an itibarıyle kendi rekorunu kırarak gece uykusunda 6. saatine girmis bulunuyor .
Ben şokkk
Resmen dinlemişim yauw
Bizde de benzer durum var iki gündür. gündüz iyi uyumuyor gece 12de yatıyor sabah 5 -5 bucuk gibi uyanıyor. Emzirdim alt degiştirdim 6bucukta yattı. Şimdi 9 uyandı. Bundan sonra ayakta olur büyük ihtimal ya da kesik kesi ara uykular

Aaa çok üzüldüm geçmiş olsun evet götürmek lazım eşime dedim şimdi ben baştan beri diyorum size dedi ne bileyim kv falan olur öyle deyince

Bizimkiler ikiz olabilirmi aynen 12den önce uyumuyorr ve 5 gibi uyanıyor şaka gibi
Ya iyi birşey mi yasıyoruz kötü birşey mi bilemedim. Gündüzde şöyle en azından bir kere 2 saatlık uykusu olsaydı. Ben banyayoyu gündüz yaptıeıyorum o yüzden ama istemezse amuda da kalksam uyumuyor ben çözdüm oğlumu o yüzden hiiiç zorlamıyorum.

Bebekle tatil yapacak olanlar hiç korkmayın sıkıntı olmuyor. Hatta onada değişiklik oluyor bence. Bizim en büyük şanssızlığımız serin ve rüzgarlı hava olması @zehrayalcin87 ağlama krizleri olmadı ama bi kaç kere sinirlendi ağladı ondada hemen susturucu silahım memeyi dayadım.
Bizim oğlan serin havayı seviyor sanırım sürekli uyuyor :) bizde babayla bunu fırsat bildik ve sarılıp uyuduk. Tatil anlayışımız uyumak oldu kısacası :)

Biz alamıyoruz ....dogum izninde kesilen parayı sgk ödüyor ama memur zaten parasını aliyor iyle yani

Egzama genetik değil..Olabiliyor yani
Atopik dermatit genelde bebeklerde görülebiliyor
Ama geçti şükür
Sizin bebeginizin gözüde iyilesmis çok sevindim
Evet demiştim masajı doğru yapmak çok önemli
Hollanda'da yaşayan akrabamiz da göz Dr u
Onunla konuştuk hem o anlattı doğru masaj tekniğini hemde videolarda gördüm..
Doğrusunu deneyerek geçmişti

Aaa çok üzüldüm geçmiş olsun evet götürmek lazım eşime dedim şimdi ben baştan beri diyorum size dedi ne bileyim kv falan olur öyle deyince

Banada ASM deki hemşire olur öyle demişti ama işte en doğrusunu bilen anne oluyo yine..
Bi kaç günlük krem tedavisi ile geçer Merak etmeyin

Kızlar Günaydın , enerjik ve mutlu bir gün olsun hepimize

Dün burada öğrendiğim bilgiyi kullandım bu saatlerde kızım uyur..ama genelde omuzumda evde gezinirken

15 dk öncesinden besledim, üstünü altını değiştirdim sonra beşiğine yatırdım
sallamadım gezdirmedim kucağıma almadım şuan uykuya dalmış

1. deneme başarılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…