2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yalnız bizimki kadar küçük bebeklerde deri testi kesin sonuç vermez. O nedenle tepki vermese bile dikkatli tüketmemiz lazım.

Kötüye yorma hemen.bnde yillardir var oyle stres yapinca cikiyo. Kremle geciyo. Hamileyken nerdeyse tamamen geçmişti ama emzirme doneminde cogalarak arttı. Kadin dogumcuma sordum hamilelik bitince degisen hormonlardan cogalir dedi. En onemli sebebi stres yapmayacan. Cildiye dr bana tuh otobusu kacirdim bile demiycen dedi. Oldu oyle bi hayat vardi da biz mi yasamadik dedim icimden. Velhasil kanser fln degilsindir insallah bnmki gibi biseydir o

Bizim tahliller henüz sonuçlanmadı ama bütün belirtiler süt alerjisini gösteriyor. Diyetten önve bol lökosit vardı, diyetten sonra çıkmadı. Bu da kanıtladı.

3. Ayda yaptirirsan rotavirus aşısı var yaptirmazsan sadece izlem var rota agizdan veriliyor ates vs yapmiyor

İnsallah canim sağol... ben yarın doktorla konuşunca yine yazarım

Araştırdım biraz daha alerjik egzamayla aynı belirtiler. Genelde sütyenden kaybaklı oluyormuş, içerisindeki silikon, laatik vb. Maddelerden olurmuş. Tam sütyenin denk geldiği yerde öünkü başka bir yerimde yok.

Ben bir aylıkken ve iki buçuk aylıkken yaptım. Yolculuk boyunca emdi. Özellikle yükselirken ve alçalırken tam emdiğinden emin oldum. Hiç sorun olmadı.

Senin kv de feciymiş ya :)
Aman aman bizimki uzakta allahtan senede 1-2 ancak görüyorum ancak tahamül ediyorum.
Şu nişan, düğün, doğum zamanı delirmediysek dahada delirmeyiz ben sizi diyim :)
Kesinlikle uzakta olmak.enniyisi.

Aynı ben

Kardesimde denildi. Yeni sütyen almıştı. İyi de bir marka. Ondandır herhalde

3. Ayda ne aşısı var acaba? Bize normal kontrole geleceksiniz dedi hemşire. Yarın biz de 3 aylık olacaz.
2. Ayda rota yaptırmayanlar 3. Ay yaptırıyor odur. Sadece boy ve kilo kontrolü var onda da bizim hemşire aylık Dr.kontrolünde bakıyorlarsa ara söyle getirmene gerek yok dedi öyle yapcam

Hanımlar Prş günü çak ile yolculuk yapacağım.daha önce doktorum fitil ver rahat gidin demişti. Malum gazlı ve çok ağlayan bir bebek. Ama şimdi epey azaldı. Tutturdu mu yine basıyor tabi bazı günler. Bir de yalnız yolculuk yapacağımı göz önüne alırsak yine fitil atmalı miyim oğlana? Ben vermeme tarartatiyom ama cesaret edemiyorum.bi taneyi hazırlayıp canatama mi koysam ucaktada nslmatilir ki? Ya da hosteslerle bakarız bu güzel falan . Ay saçmaladım galiba

Kızlar bildirimlerin göründüğü yerin hizasında solda portalı yazan yer hep kırmızı numaralı tıklıyorum gitsin diye aynn duruyo bildirimde olunca tıklayınca gidiyor sinir oldum o sayıların orda durmasına sizde de öyle mi

Kızlar bi arkadaşım yollar sonra aşılama tekniği ile üçüz oğullarına hamile kaldi drlar cok riskli bir tane kalsin falan dediler ama o kiyamadi hic birine simdi koskocaman bir karni var ve önümüzdeki perşembe günü doğum yapacak 33. Haftası bebekler normal şuan ama küveze alacaklar tabi arkadaşım da bi gece yogun bakimda kalacak çok endişeli çok korkuyor çok heyecanlı rica etsem dua eder misiniz ....

Üçüz demek :) nasıl bi duygu acaba :) zor geçmiş olmalı hamileliği Allah bağışlasın :)
Allah yardımcısı olsun inşallah

Kızlar dışarı çıkarken giyebileceğim kaplı emzirme sütyeni önerebilir misiniz?

Bende de öyle bir kere okundu yapabildim bazen çıkıyor oda üzerine basamadan kayboluyor nasıl iş anlamadım

Buldum canım portal kısmına girince aşağıda takip edilen içerik yeni içerik yazıyor yanında da üç nokta oraya girdinmi okundu olarak işaretle çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…