2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bir insan sanssız olurda bu kadar mı olur.
Hava durumuna bakayım dedim.
Bu hafta gök gürültülü sağanak yağışlıymış gideceğimiz yer. Bende valizi hazırladım sabah olsada yola çıksak diye bekliyordum.

Oraya daha önce gittiğimizde de yağmura yakalanmıştık.Resmen sel olmuştu... Offf

Araştırdım biraz daha alerjik egzamayla aynı belirtiler. Genelde sütyenden kaybaklı oluyormuş, içerisindeki silikon, laatik vb. Maddelerden olurmuş. Tam sütyenin denk geldiği yerde öünkü başka bir yerimde yok.
Benim daha fazla yerimde var yillar gecince gittikce artiyo malesef. Suan gogus sirt ve bacaklarimda var

Bir insan sanssız olurda bu kadar mı olur.
Hava durumuna bakayım dedim.
Bu hafta gök gürültülü sağanak yağışlıymış gideceğimiz yer. Bende valizi hazırladım sabah olsada yola çıksak diye bekliyordum.

Oraya daha önce gittiğimizde de yağmura yakalanmıştık.Resmen sel olmuştu... Offf
Ayy çok fena :KK43: tatil için mi?

Mrb arkadaşlar benm içime bi daraltı geliyor sanki boğulacakmışım gibi oluyor oturamuyorum yatamıyorum sürekli geziniyorum kendimi dışarlara atasım geliyor bu yüzden çocuklada ilgilenemiyorum ne yapacağım bilmiyorum çaresizim aranızda bu durumu yaşayan var mı

Canım bir tanıdığın başına gelmişti depresyon başlangıcı çıkmıştı eğer geçmezse bir psikolog ile görüş derim, çünkü kendi iç dünya kargasandan bebeğini bile görmüyordu gözü, sıkıntılı bir durum rabbim şifa versin

Kızlar benim kızım bugün 3 kere sesli güldü baya kıkır kikır güldü ilk defa .. sizinkiler de gülüyor mu birde elleri hala yumruk ya ne zaman açılacak oyuncağını felan eline aliyo sallıyor atıyor ama çoğunlukla yumruk halinde
Benimkilerden biri öyle kahkahacı diğeri kibar kibar gülümsüyor :) açılmadı eller hala tam dediğin gibi.

Kızlar bi arkadaşım yollar sonra aşılama tekniği ile üçüz oğullarına hamile kaldi drlar cok riskli bir tane kalsin falan dediler ama o kiyamadi hic birine simdi koskocaman bir karni var ve önümüzdeki perşembe günü doğum yapacak 33. Haftası bebekler normal şuan ama küveze alacaklar tabi arkadaşım da bi gece yogun bakimda kalacak çok endişeli çok korkuyor çok heyecanlı rica etsem dua eder misiniz ....
Vuhuuu üçüz erkek :rapci: ederiz tabi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Biz sünnetimizi olduk kızlar iki çocuk biraz sıkıntı ama yardımcı olanlar sağolsunlar Atlatıyoruz. Çarşamba aparat çıkacak o zamana biraz daha rahatlarlar yavrularım inş ☺ sevgiler
Hayirli olsun canim..genel acidan nasil gecti?doktor kesmeden once kalem ile isaretleme fln yapti mi?tavssiye edermisin doktoru,ortami?bnm de 9 unda randevum..gerildim biraz

Ben de bu ara bu köpeğin modundayım. Eşim iyice kindar oldun diyor. Kimseye o anda cevap vermiyorum gece de düşünüp düşünüp sinir oluyorum. Geçen ücretsiz izin alacağım dedim. Kayınpederim iyi alıştın tatile dedi. Hala niye bi cevap vermedim diye sinir oluyorum kendime. Konusu açılsa da hazırladığım lafları söylesem. Eki Görüntüle 2035641

Ayni ben

Söylemek istediğini söyleyemeyip sonradan içinde kalması çok kötü bişey ya :kızgın:

Bencede insanın içinde kalması berbat birşey

Abowwww nolmuş buralarda kimi ısırıyonuz noluyor bi sünnet işine girdik burası baya değişmiş :) anca okuyabildim
Sakin olmaya calısın arkadaşlar bu günlerde gecicek inşallah yani belki benim eş kv sorunum yok şükürler olsun yoksa zor bişi ama bebeğinizi düşünün ve onunla daha gecireceğiniz güzel zamanları inşallah sorunları olan arkadşlar durumu düzelir

Benim bebiş ıkınarak kaka yapıyor ve ağlıyor daha once sordum ama kaynadı arada sanırım siZde böyle olan var mı?ne yapabilirim

Benim küçük kızda öyle kaka yapıyor poposunda yara olmuş merhem verdi doktor.simdi en azından aglamiyor

X