2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aaaaaa görümceye bak ya, direk evden kovarım. Çocuğım düşmüş, içim parçalanmış birde üstüne o böyle laf edecek, saçını başını yolmadan git derim. Ayıp ya, terbiyesizler

Senin kv de feciymiş ya :)
Aman aman bizimki uzakta allahtan senede 1-2 ancak görüyorum ancak tahamül ediyorum.
Şu nişan, düğün, doğum zamanı delirmediysek dahada delirmeyiz ben sizi diyim :)

Kulak pamuğu tehlikeli olmaz mı ya. Ben öyle bişeyi bebeğin gözüne yaklaştırmaya korkarım. Normal pamuk neden olmuyormuş
Bebeler zaten yerinde durmuyor kıpır kıpırlar kulak çubuğu tehlikeli olur en güzeli temiz kaynamış suyla ıslatılmış mendil. Yazık o kuruyup kaldıkça canı acır bide şimdi elleriyle ovusturuyorlar

Ben de bu ara bu köpeğin modundayım. Eşim iyice kindar oldun diyor. Kimseye o anda cevap vermiyorum gece de düşünüp düşünüp sinir oluyorum. Geçen ücretsiz izin alacağım dedim. Kayınpederim iyi alıştın tatile dedi. Hala niye bi cevap vermedim diye sinir oluyorum kendime. Konusu açılsa da hazırladığım lafları söylesem.

Ayy çok güzelmiş yaa:))

Evladımı büyütücem izniniz olursa deseydin laflarına bunuda ekle:)

ona neymiş ya... eşin dese neyse...hem evi geçindir hem çocuk bak .. senin kazanacağın parayı mı düşünüyor tatili mi acaba
bence bazen gerçekten köpek moduna girip ısırmak gerek...
birkez ısırınca herkes yerini biliyor en azından

Kaç yaşında kadın aslında annene şikayet etmek ne demektir. Biraz mantıklı düşünemiyorlar ne yazıkki. Ve hiç kimse kendi ailen gibi olmuyor. İstediği kadar yakın olsun..

Erkeklerin olayları yönetememesi. Saçma salak düz mantıkları. Bir de böyle vurdumduymaz hareketleri. Neden biz onlar gibi olamıyoruz bilmem. Rahat bi insan olmayı çok isterdim.
Bende keşke rahat biri olabilseydim. Kayınvalidemle konuştum konuşana kadar içim içimi yedi. Konuştuk anlaştık şimdi eşim düşünsün.. zararlı çıkan o oldu.
Çocuklarını düşünmeden önce aslında bizi düşünmeleri gerek bunu idrak edemiyorlar ne yazık ki . Kayınvalidemle konuştum bundan sonra oğluna değil bana söyle dedim. Öyle işte.. zararlı çıkan eşim oldu. Asla trip atmayan ben suratına bil bakmıyorum..

Söylemek istediğini söyleyemeyip sonradan içinde kalması çok kötü bişey ya

Haftasonu kurs veren ,akşam özel ders veren ve full ders alan biriyim normalde. Buna rağmen çalışmayı sevmiyormuşum gibi bahsedilmek çok canımı sıktı. Ben kimseye garanti vermedim ömür boyu çalışacam diye. Isırma konusunda çok haklısın da. Yapımda yok işte. Öyle bişey yapmam için köprüleri tamamen yıkmam lazım.

yerden göğe kadar haklısın tabi canın sıkılır..evet yapı meselesi inşallah derdini anlatabilirsin ya da eşin devreye girer seni savunur
böyle de sen çok yıpranırsın

yerden göğe kadar haklısın tabi canın sıkılır..evet yapı meselesi inşallah derdini anlatabilirsin ya da eşin devreye girer seni savunur
böyle de sen çok yıpranırsın
Eşim de o an bişey demedi ama çok utandı. Sonra bambaşka bişey için patladı babasına ama ben asıl meselenin o olduğunu biliyorum. Zaten hep eşim için susuyorum ya. Neyse böyle geldi böyle gidecek heralde.

Kızlar ya bebeğim aşırı sıçrıyor uykuda iken. Gece birşey yok gündüz uykusunda öyle. Bi uyuyamiyo deliksiz. Sıçrıyor uyaniyo bide nefes nefese kalmış gibi aynı. Neden olabilir acaba yaa ağladım şimdi çok kötü oluyor üzülüyorum yaa.

Abowwww nolmuş buralarda kimi ısırıyonuz noluyor bi sünnet işine girdik burası baya değişmiş :) anca okuyabildim
Sakin olmaya calısın arkadaşlar bu günlerde gecicek inşallah yani belki benim eş kv sorunum yok şükürler olsun yoksa zor bişi ama bebeğinizi düşünün ve onunla daha gecireceğiniz güzel zamanları inşallah sorunları olan arkadşlar durumu düzelir

Benim bebiş ıkınarak kaka yapıyor ve ağlıyor daha once sordum ama kaynadı arada sanırım siZde böyle olan var mı?ne yapabilirim

Canim dogum sonrasi depresyonu olabilir mutlaka psikiyatrik yardim al tek başına baş edemiyorsan bu durumla

Canı acıyor olabilir mi ki. Daha önce anlatmıştım köye gitmiştik KV te manayı oranın suyuyla yaptım kabız oldu. Kızım bağırıyor ağlıyor altını bi açtım kaka yapıyordu çok cani acımış olmalıydı. Seninde acaba kabız falan mi oldu. Uzun süre kaka yapilmayinca ilk çıkan sert oluyor biraz beklediği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…