2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bir insan sanssız olurda bu kadar mı olur.
Hava durumuna bakayım dedim.
Bu hafta gök gürültülü sağanak yağışlıymış gideceğimiz yer. Bende valizi hazırladım sabah olsada yola çıksak diye bekliyordum.

Oraya daha önce gittiğimizde de yağmura yakalanmıştık.Resmen sel olmuştu... Offf

Benim daha fazla yerimde var yillar gecince gittikce artiyo malesef. Suan gogus sirt ve bacaklarimda var

Ayy çok fena tatil için mi?

Canım bir tanıdığın başına gelmişti depresyon başlangıcı çıkmıştı eğer geçmezse bir psikolog ile görüş derim, çünkü kendi iç dünya kargasandan bebeğini bile görmüyordu gözü, sıkıntılı bir durum rabbim şifa versin

Benimkilerden biri öyle kahkahacı diğeri kibar kibar gülümsüyor :) açılmadı eller hala tam dediğin gibi.

Vuhuuu üçüz erkek  ederiz tabi

Biz sünnetimizi olduk kızlar iki çocuk biraz sıkıntı ama yardımcı olanlar sağolsunlar Atlatıyoruz. Çarşamba aparat çıkacak o zamana biraz daha rahatlarlar yavrularım inş ☺ sevgiler
Hayirli olsun canim..genel acidan nasil gecti?doktor kesmeden once kalem ile isaretleme fln yapti mi?tavssiye edermisin doktoru,ortami?bnm de 9 unda randevum..gerildim biraz

Ayni ben

Söylemek istediğini söyleyemeyip sonradan içinde kalması çok kötü bişey ya

Bencede insanın içinde kalması berbat birşey

Benim küçük kızda öyle kaka yapıyor poposunda yara olmuş merhem verdi doktor.simdi en azından aglamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…