2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
-700 verdım cnm
24 temmuzdan berı toplam 5 gıttı
Tebrık ederım supersın
Az kaldı cabuk gıder :)

Bende 8 aylıkken yaptırdım
Cocuk dr oyle yonlendırmıştı
Cerraha gec mı kaldık dedım
Hangı dr dedı onu dedı
Iyı soylemıs tam zamanı dedı

-700 verdım cnm
24 temmuzdan berı toplam 5 gıttı
Tebrık ederım supersın
Az kaldı cabuk gıder :)

ooo daha 1 ay olmamış 5 kg harika bir rakam.. Dirayetine hayran kaldım
zaten fotoda çok güzel görünüyorsun belli oluyor...
az kaldı eski formumuza kavuşacağız..
bakımlı güzel fit anne mi ? biri bizden mi bahsetti diyeceğiz

Mrb arkadaşlar benm içime bi daraltı geliyor sanki boğulacakmışım gibi oluyor oturamuyorum yatamıyorum sürekli geziniyorum kendimi dışarlara atasım geliyor bu yüzden çocuklada ilgilenemiyorum ne yapacağım bilmiyorum çaresizim aranızda bu durumu yaşayan var mı

@zehrayalcin87 canım çok üzülmüşsündür seni anlayabiliyorum. Eşin de bu yeni duruma adapte olamamış olabilir. Etrafımda herkes çocuktan sonra evlilikte bir sarsıntı yaşadığını ama çok çabuk eskiye dönüldüğünü söylüyor. Biz de mesela çocuk olduktan sonra rahatladık. Çünkü çok fazla çocuk baskısı vardı üzerimizde. Tek amacımız çocuk yapmak gibi olmuştu bir süre sonra. Artık görev haline geldiği için uzaklaşmıştık. Birbirimizi o süreçte çok yıprattık. Sonra konuştuk niye böyle bir moda girdik diye. Hamile de kalınca çok şükür atlattık.
Siz de konuşun. Atlatılmayacak şey değil bence. Sadece şu an biraz eski halimizden farklıyız. Yalnız kilo değil ki aldığımız. Yeni bir sorumluluk girdi hayatımıza. Uykusuzluk, bakımsızlık, alışık olmadığımız bir hayat. Biraz anlayış gerek sadece

Bir kaza olsa emin ol benim memeleketime geldimiz icon ben istedim icin sen istedn de gittk bak gordun mi olur kimse kalabalikti ana kucagi yoktu ondan oldu demez bencillik basa bela canim malesef

@zehrayalcin87 geçmiş olsun ipek kuzuma. Dün akşamdan beri ağlıyorum bende. Bizim tartışmamız çok başka sebepten. Annesi yüzünden. Daha önce annesi yüzünden kavga edebileceğimiz aklımın ucundan geçmezdi. Ama aptal olan benim. Herkesi kendim gibi sanıyorum. Kv oğluna dert yanmış benim yüzümden bir defa ağlamış . Ben rahatsızlandığımda hastanede kv baktı çocuğa 3 saat serum yemiştim. Sonra annem geldi hastaneden çıkarken. Eve geldik kv anne sen çok yoruldun istersen sen git dedim. Ben onu istememişim çok zoruna gitmiş ağlamış. Ara ara görümcem gelip temizlik yapıyor. Bende bu durumdan rahatsız oluyorum. Kv yanında birini tutçam temizlik için demiştim. Ben görümcemin temizliğini beğenmiyormuşum olmuş. Ve bunları oğluna anlatıyor. Ve yemin ettiriyor sakın kübraya bişey deme diye. Hangi akıl mantık böyle birşeyi oğluna anlatıp karısıyla arasının bozulmayacağını düşünür. Bugün yüz yüze konuşup özrümü dileyip keşke bunu bana anlatsaydın bana söyleseydin de oğlunla aramız bozulmasaydı diyeceğim. Bundan sonrada kendimi değiştirip herkesi kendim gibi sanıp iyiliğini düşünmeyeceğim. O kadar zoruma gittiki ilk defa bu kadar çok ağladım ve eşim bana daha çok ağlarsın dedi. Birinin beni ağlarken görmesindn zaten ayrı nefret ediyorum. Kahvaltı hazırladım ben yemedim. Otur ye emziriyosun diyo bana . Çocuk olmasa aç kalsamda olur yani. Öyle işte herkes bencil bu en yakının eşin bile olsa..

Kızın gözü mikrop kapmış, damla verdi günde 4 kez 2 hafta boyunca kullancaz. Birde günde 2 kez bebek şampuanını sulandırıp gözünü kulak pamuğu ile silin dedi. Bumu ilk kez duydum

O burun solüsyonunun adı ne canım. Bizimkinin de burnunun içi doluyor. Bizim doktor bişey damlatmayın sakın dedi ama niye öyle dedi bilmiyorum.
Ben bi taneninnyarisin boşaltıyoruz iki deliğe sonra ters çevirip burnunu azıcık sıkıp aspiratör ile çekiyorum. YouTube da gösteriyor nasıl yapıldığı.
Benim arpacık çıkınca göz doktoru bebe şampuanı ile sil demişti. Demek bebekte de kullanılıyor.

Ben ben ben. Ama çıkınca bu rahatlıktan sorma . En kısa zamanda masajla gideceğim bu de kuaföre. Haftada bir çıkmak lazım.bebekli ya da bebeksiz. Yoksa halimiz duman.

Ayy amma alinganmis. Bnm kvyi sancı başlar başlamaz ndn cagirmissiniz hastaneye diye tüm akrabalara bnm kimseyi eve de istemediğimi söylemiş. Oysa ben doğum yaklaşınca hbr verdim kendisine. Hastaneye kimseyi diyemedim. Ama millete nsl.yaymis. kimse gelmedi o yüzden ..eşim de bana kızdı snn yüzünden diye. Gelmeden önce haber verin diyorum , kapidayken arıyorlar aşağıdadır evde misiniz diye. Ya tuvalette ya banyoda ya bebek emzirmek ile ya uyumakla meşgulken ben niye açmıyor musun telefonları diye onları istemediğimi çıkarmış. Daha iki haftalık hamile iken büyük kaynım KV esimde il.disindayken bağırdılar üstümüze yürüdüler..veteriner veteriner var. O yüzden sen görmezden gel bence..

Benimki de aynı. Almayınca yürüyerek emziriyorum. Çok garip.

Ben bu konudan çok çekiyorum kv senin sacmaliklarindan.bende lohusa iken bize gelmişti bebek uyuyor o dönemde zaten. Sarilik vardı.anneme şikayet etmiş beni bu saat oldu çocuğu görmedim falan diye
Sanki ona uyuyan çocuğu görme dedim illa ben alıp kucağına vericem öyle istiyor matmazel.nirmalde izin bile istemez yatak odasına girerken bu sefer görebilir miyim bile demeden görmek istemeden böyle demesi beni uzmedi ama çok kızdırdı.hem bana çocuğu göstermiyorum diye iftira atıyor hemde yetmiyor gibi anneme şikayet ediyor

Herkeste var bi sıkıntı ablamda bebeği düşürmüş daha doğrusu kendi düşmüş 11 aylık banyo düşmüş. Görümcesi de Allah belani versin nasıl düşürdün demiş tartışmışlar konuşmuyorlar neden böyle herkes bilmiyorum. Kimse kısmeti anlamıyor...

Erkeklerin olayları yönetememesi. Saçma salak düz mantıkları. Bir de böyle vurdumduymaz hareketleri. Neden biz onlar gibi olamıyoruz bilmem. Rahat bi insan olmayı çok isterdim.

Aha benimki, üzülme sütün kesilir diyo yoksa g.tünde değil yani. Ben üzülmüşüm ilişkimiz zedelenmiş, boşanmayı düşünmeyi başlamışım adamın umrunda değil. Dahada kinlendim şimdi, görcek o gününü!
Sen içine at, özrünü dile daha fazla açıklama yapma, konuyu uzatma bence. Kv iç yüzünüde görmüş oldun. Böyle zor zamanda allahın gücüne gitmesinde insanlara ne haller oluyorda dahada anlayışsız oluyorlar.
Hep derim burdada diyeyim akıllısı beni bulmaz, delisi g.tümden ayrılmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…