2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Herkeste var bi sıkıntı :KK43: ablamda bebeği düşürmüş daha doğrusu kendi düşmüş 11 aylık banyo düşmüş. Görümcesi de Allah belani versin nasıl düşürdün demiş tartışmışlar konuşmuyorlar :KK43: neden böyle herkes bilmiyorum. Kimse kısmeti anlamıyor...
Aaaaaa görümceye bak ya, direk evden kovarım. Çocuğım düşmüş, içim parçalanmış birde üstüne o böyle laf edecek, saçını başını yolmadan git derim. Ayıp ya, terbiyesizler

Ben bi taneninnyarisin boşaltıyoruz iki deliğe sonra ters çevirip burnunu azıcık sıkıp aspiratör ile çekiyorum. YouTube da gösteriyor nasıl yapıldığı.
Benim arpacık çıkınca göz doktoru bebe şampuanı ile sil demişti. Demek bebekte de kullanılıyor.

Ben ben ben. Ama çıkınca bu rahatlıktan sorma . En kısa zamanda masajla gideceğim bu de kuaföre. Haftada bir çıkmak lazım.bebekli ya da bebeksiz. Yoksa halimiz duman.

Ayy amma alinganmis. Bnm kvyi sancı başlar başlamaz ndn cagirmissiniz hastaneye diye tüm akrabalara bnm kimseyi eve de istemediğimi söylemiş. Oysa ben doğum yaklaşınca hbr verdim kendisine. Hastaneye kimseyi diyemedim. Ama millete nsl.yaymis. kimse gelmedi o yüzden ..eşim de bana kızdı snn yüzünden diye. Gelmeden önce haber verin diyorum , kapidayken arıyorlar aşağıdadır evde misiniz diye. Ya tuvalette ya banyoda ya bebek emzirmek ile ya uyumakla meşgulken ben niye açmıyor musun telefonları diye onları istemediğimi çıkarmış. Daha iki haftalık hamile iken büyük kaynım KV esimde il.disindayken bağırdılar üstümüze yürüdüler..veteriner veteriner var. O yüzden sen görmezden gel bence..
Senin kv de feciymiş ya :)
Aman aman bizimki uzakta allahtan senede 1-2 ancak görüyorum ancak tahamül ediyorum.
Şu nişan, düğün, doğum zamanı delirmediysek dahada delirmeyiz ben sizi diyim :)

Kulak pamuğu tehlikeli olmaz mı ya. Ben öyle bişeyi bebeğin gözüne yaklaştırmaya korkarım. Normal pamuk neden olmuyormuş
Bebeler zaten yerinde durmuyor kıpır kıpırlar kulak çubuğu tehlikeli olur en güzeli temiz kaynamış suyla ıslatılmış mendil. Yazık o kuruyup kaldıkça canı acır bide şimdi elleriyle ovusturuyorlar

Ben de bu ara bu köpeğin modundayım. Eşim iyice kindar oldun diyor. Kimseye o anda cevap vermiyorum gece de düşünüp düşünüp sinir oluyorum. Geçen ücretsiz izin alacağım dedim. Kayınpederim iyi alıştın tatile dedi. Hala niye bi cevap vermedim diye sinir oluyorum kendime. Konusu açılsa da hazırladığım lafları söylesem.
images (4).jpg

Ben de bu ara bu köpeğin modundayım. Eşim iyice kindar oldun diyor. Kimseye o anda cevap vermiyorum gece de düşünüp düşünüp sinir oluyorum. Geçen ücretsiz izin alacağım dedim. Kayınpederim iyi alıştın tatile dedi. Hala niye bi cevap vermedim diye sinir oluyorum kendime. Konusu açılsa da hazırladığım lafları söylesem. Eki Görüntüle 2035641
Ayy çok güzelmiş yaa:))

Ben de bu ara bu köpeğin modundayım. Eşim iyice kindar oldun diyor. Kimseye o anda cevap vermiyorum gece de düşünüp düşünüp sinir oluyorum. Geçen ücretsiz izin alacağım dedim. Kayınpederim iyi alıştın tatile dedi. Hala niye bi cevap vermedim diye sinir oluyorum kendime. Konusu açılsa da hazırladığım lafları söylesem. Eki Görüntüle 2035641
Evladımı büyütücem izniniz olursa deseydin laflarına bunuda ekle:)

ona neymiş ya... eşin dese neyse...hem evi geçindir hem çocuk bak .. senin kazanacağın parayı mı düşünüyor tatili mi acaba
bence bazen gerçekten köpek moduna girip ısırmak gerek...
birkez ısırınca herkes yerini biliyor en azından

Ben bu konudan çok çekiyorum kv senin sacmaliklarindan.bende lohusa iken bize gelmişti bebek uyuyor o dönemde zaten. Sarilik vardı.anneme şikayet etmiş beni bu saat oldu çocuğu görmedim falan diye
Sanki ona uyuyan çocuğu görme dedim illa ben alıp kucağına vericem öyle istiyor matmazel.nirmalde izin bile istemez yatak odasına girerken bu sefer görebilir miyim bile demeden görmek istemeden böyle demesi beni uzmedi ama çok kızdırdı.hem bana çocuğu göstermiyorum diye iftira atıyor hemde yetmiyor gibi anneme şikayet ediyor
Kaç yaşında kadın aslında annene şikayet etmek ne demektir. Biraz mantıklı düşünemiyorlar ne yazıkki. Ve hiç kimse kendi ailen gibi olmuyor. İstediği kadar yakın olsun..

Erkeklerin olayları yönetememesi. Saçma salak düz mantıkları. Bir de böyle vurdumduymaz hareketleri. Neden biz onlar gibi olamıyoruz bilmem. Rahat bi insan olmayı çok isterdim.
Bende keşke rahat biri olabilseydim. Kayınvalidemle konuştum konuşana kadar içim içimi yedi. Konuştuk anlaştık şimdi eşim düşünsün.. zararlı çıkan o oldu.
Aha benimki, üzülme sütün kesilir diyo yoksa g.tünde değil yani. Ben üzülmüşüm ilişkimiz zedelenmiş, boşanmayı düşünmeyi başlamışım adamın umrunda değil. Dahada kinlendim şimdi, görcek o gününü!
Sen içine at, özrünü dile daha fazla açıklama yapma, konuyu uzatma bence. Kv iç yüzünüde görmüş oldun. Böyle zor zamanda allahın gücüne gitmesinde insanlara ne haller oluyorda dahada anlayışsız oluyorlar.
Hep derim burdada diyeyim akıllısı beni bulmaz, delisi g.tümden ayrılmaz :)
Çocuklarını düşünmeden önce aslında bizi düşünmeleri gerek bunu idrak edemiyorlar ne yazık ki . Kayınvalidemle konuştum bundan sonra oğluna değil bana söyle dedim. Öyle işte.. zararlı çıkan eşim oldu. Asla trip atmayan ben suratına bil bakmıyorum..

Söylemek istediğini söyleyemeyip sonradan içinde kalması çok kötü bişey ya :kızgın:

ona neymiş ya... eşin dese neyse...hem evi geçindir hem çocuk bak .. senin kazanacağın parayı mı düşünüyor tatili mi acaba
bence bazen gerçekten köpek moduna girip ısırmak gerek...
birkez ısırınca herkes yerini biliyor en azından
Haftasonu kurs veren ,akşam özel ders veren ve full ders alan biriyim normalde. Buna rağmen çalışmayı sevmiyormuşum gibi bahsedilmek çok canımı sıktı. Ben kimseye garanti vermedim ömür boyu çalışacam diye. Isırma konusunda çok haklısın da. Yapımda yok işte. Öyle bişey yapmam için köprüleri tamamen yıkmam lazım.

Haftasonu kurs veren ,akşam özel ders veren ve full ders alan biriyim normalde. Buna rağmen çalışmayı sevmiyormuşum gibi bahsedilmek çok canımı sıktı. Ben kimseye garanti vermedim ömür boyu çalışacam diye. Isırma konusunda çok haklısın da. Yapımda yok işte. Öyle bişey yapmam için köprüleri tamamen yıkmam lazım.

yerden göğe kadar haklısın tabi canın sıkılır..evet yapı meselesi inşallah derdini anlatabilirsin ya da eşin devreye girer seni savunur
böyle de sen çok yıpranırsın

yerden göğe kadar haklısın tabi canın sıkılır..evet yapı meselesi inşallah derdini anlatabilirsin ya da eşin devreye girer seni savunur
böyle de sen çok yıpranırsın
Eşim de o an bişey demedi ama çok utandı. Sonra bambaşka bişey için patladı babasına ama ben asıl meselenin o olduğunu biliyorum. Zaten hep eşim için susuyorum ya. Neyse böyle geldi böyle gidecek heralde.

Kızlar ya bebeğim aşırı sıçrıyor uykuda iken. Gece birşey yok gündüz uykusunda öyle. Bi uyuyamiyo deliksiz. Sıçrıyor uyaniyo bide nefes nefese kalmış gibi aynı. Neden olabilir acaba yaa ağladım şimdi çok kötü oluyor üzülüyorum yaa.

Abowwww nolmuş buralarda kimi ısırıyonuz noluyor bi sünnet işine girdik burası baya değişmiş :) anca okuyabildim
Sakin olmaya calısın arkadaşlar bu günlerde gecicek inşallah yani belki benim eş kv sorunum yok şükürler olsun yoksa zor bişi ama bebeğinizi düşünün ve onunla daha gecireceğiniz güzel zamanları inşallah sorunları olan arkadşlar durumu düzelir

Benim bebiş ıkınarak kaka yapıyor ve ağlıyor daha once sordum ama kaynadı arada sanırım siZde böyle olan var mı?ne yapabilirim

Mrb arkadaşlar benm içime bi daraltı geliyor sanki boğulacakmışım gibi oluyor oturamuyorum yatamıyorum sürekli geziniyorum kendimi dışarlara atasım geliyor bu yüzden çocuklada ilgilenemiyorum ne yapacağım bilmiyorum çaresizim aranızda bu durumu yaşayan var mı
Canim dogum sonrasi depresyonu olabilir mutlaka psikiyatrik yardim al tek başına baş edemiyorsan bu durumla

Abowwww nolmuş buralarda kimi ısırıyonuz noluyor bi sünnet işine girdik burası baya değişmiş :) anca okuyabildim
Sakin olmaya calısın arkadaşlar bu günlerde gecicek inşallah yani belki benim eş kv sorunum yok şükürler olsun yoksa zor bişi ama bebeğinizi düşünün ve onunla daha gecireceğiniz güzel zamanları inşallah sorunları olan arkadşlar durumu düzelir

Benim bebiş ıkınarak kaka yapıyor ve ağlıyor daha once sordum ama kaynadı arada sanırım siZde böyle olan var mı?ne yapabilirim
Canı acıyor olabilir mi ki. Daha önce anlatmıştım köye gitmiştik KV te manayı oranın suyuyla yaptım kabız oldu. Kızım bağırıyor ağlıyor altını bi açtım kaka yapıyordu çok cani acımış olmalıydı. Seninde acaba kabız falan mi oldu. Uzun süre kaka yapilmayinca ilk çıkan sert oluyor biraz beklediği için

X