2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İnsanları kırmak istemiyorsun yaşlarına yakınlıklarına ithafen ama çok güzel hadlerini aşıyorlar ne kadar ayıp yaptığı..
İnan canım kendimde en sewmedigim huyum bu. Aman bunu dersem kırılır aman şunu söylersem üzülür diye diye ben çöktüm resmen. Saçlarımda siyah kalmadıama işte allah kahretsin degişemitırum ve o yüzden bütün bunları hakediyorum

Ya o zaman gül geç kafana da takma :)

Misk-i amber ateşi ne durumda

Oyuncaklar nerde uygun fiyat?
Ateşi 38.6 ya kadar yükseldi sonra düşer gibi oldu düştü diye sevinirken bi anda tekrar 38 oldu şimdi tekrar düştü 37.5 bazen 37.8 oluyo uyudu kaldı inleyerek 6 da surup vermiştim 10 da tektar veriyim mi çok da zor uyuttum ne yapmalıyım vermesem tekrar çıkar mı acaBa ne zor bi durummus bide evde yalnız olunca çok panikledim

Bu bilgi hoşuma gitti teşekkürler

aman canım boşver sonuçta kötü niyetli değil kendince yavrunun ağlamaması için çözüm aramış...
takma kafana...yani bebeğim ağladıkça insanların neden ağlıyor sorusuna artık kızmıyorum
bebek bu tabi ki ağlar yani
kızmak üzülmek seni yıpratır teşekkür et geç.. bir ay sonra inşallah gaz problemi bitecek
benim kızın baya azaldı

kizlar bebegimin yuzunde dogdugundan beri boyle fisir fisir kirmizi seyler oluyor bazen geciyor sonra tekrar cikiyor sicaktan sanirim ne yapmaliyim sizde boyle oluyor mu ne suruyorsunuz doktorunuz ne onerdi y
Hic birsey surmuyorum bazen kantaron yagi oda denk gelirse. Sicaktan oluyor. Kendiliginden gecmesi banyodan sonra oluyor bizde

Benim oglan artik goz temasi kuruyor cok sukur. Gulunce guluyor dunyalar benim oluyor. Muzikle beraber dans ediyrm ben hareketleniyor. Cingirakla oyun yapiyrm heycanlaniyor kus gibi cirpiniyor.

Verdiğim halde ateşi gene çıktı ya napayim ben uyuyor kac olunca hastaneye götürülür ne zormuş ya

bende gecen cuma yaptirdim 2.ay asilarini.butun gun biseyi yoktu gece uyuyacakken 37.5 olunca hemen verdim.Gece boyunca saat kurup surekli olctum.
Şurup 29-30dk da etkisini gosteriyor huysuzlugunu da alir insallah. bebegi mumkun mertebe ince esya ile cereyan olmayan ortamda birakip takip etmek lazim canim.ancak surekli olarak yukseliyorsa 38.5 civari artik bebek icin skntidir o zaman gorurebilirsin ama hic telas etme insallah atlaticak kolayca

Bebek için arıyosan canım, süt alerjisi durumuysa benim bugun paylaştığım yazılara bak gitmeden önce boşuna minicik bebeğe gereksiz testler yapılmasın
Slm Zencefil

Aslında sebebini öğrenmek için gideceğim.
Hem çocuk Dr U hem de ASM deki Dr " alerjik kuruluk " teşhisi koydu bebeğime.

Bioderma abc atoderm önermişti Dr.
Çok fayda etti. Cildindeki kuruluk geçti.
Ama boynu çok kızarıyor.
Ben sıcaktan sanıyordum ama alerjik sanırım. Koku yapıyor çünkü. Hergün yıkamama rağmen böyle iltihap gibi kokuyor krem kalıntısı gibi şeyler oluyor boynunda. Bebek Bebek kokmalı ama pis koku oluyor boyun bölgesi. Su hariç birşey kullanamıyorum daha beter kızarıyor.

Sebebini öğrenmek için alerjik hastalıkları uzmanı ile görüşmem gerekiyormuş Dr öyle dedi

Eklentiler

• IMG-20170803-WA0002.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 86

benim kizimda da yanak,kulak arkasi ve boynunda var.bu olay cok kuru hassas ciltlerde ortaya ckiyor.ismi "atopi dermatit"
5 gun gece hpocord krem gunduzunde linola krem suruncd geciyor,tedavisi bu sekilde yani.diger gunler bahsettigin bioderma atoderm krem kullanabiliyoruz nemlensirmek icin.bizim sampuanimiz da ona gore degisti mustelanin sampuan ve banyo yagini aldirdi doktorumuz ayrica camasirlari icinde haci sakir granul sabun ile yikanacak dedi.
sen yine icin rahat etmiyorsa gotur tabi mutlaka,bana doktor fotografta gordugumun tedavisi bu sekilde yapiliyor dedi.dikkat edersek insallah 1.5-2 yasinda duzeliyormus.

Son düzenleme:
Bugünde şansıma hava nasıl sıcak apartman en son katında oturuyorum bebeğimin yattığı oda 30 derece cam açtım ama rüzgar var sivri var çıplak yatıyor bi bezi var canım şimdi şurubu saat 6 da verdim 9.30 da verdim gece 1.30da tekrar calpol veriyim mi çok mu olur ne yapayim sabah bi olsaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…