2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kıyamam ya telaş yapma canım sen sakin ol ki bebekte strese girmesin inşallah kolayca atlatır minik Allah yardımcın olsun canım

telas etmeee gececek insallah.simdiden surup verme plani yapma illa ki etkisini gosterecek insallah dusme egilimi gosteriyorsa tabi ki bosuna verme ama calpol'un skntisi olmayan bir ilac oldugunu soyledi saglik ocagindaki ebemiz,yani 4 saatte bie ihtiyac halinde kullanilirsa cok olmaz.sen dusecek seklinde odaklan hayirlisiyla dusucek atesi.ben 1.5 gun uyumadim nerdeyse cok iyi anlayabiliyorum seni haklisin

Bana hemşire toplamda üç defa verebilirsin Calpol demişti. Bir çay kaşığı. 38.5 e kadar sıkıntı olmadığını söyledi. Sen yine de takip et olmazsa götürürsünüz acile.

bize de 5 gun sürülebilen bir krem vermişti.
Onu sürünce geciyor aynen.
Ben atmadim kremi ve kizariklik cok yayilirsa suruyorum napim

Bioderma abcatoderm krem ve sampuani disinda detarjani degistireyim o halde. Hacisakir kullaniyordum unibaby e gecmistim. Tekrar hacisakir alayim.

Cok saol msj in icin. Kulak arkasi pul pul döküntü oluyor. Onun resmini de paylasmistim. Gürültülü kaka yapiyor ama mukuslu degil ve sari partikülü yani..

Benim tek merakım nedenini öğrenmekti.
Dr irsi dedi gecti.

Kızlar ptt den alcağınız parayı başvurduğunuz aydan bir sonraki ay sonunda yatırıyorlarmış haberiniz olsun

Rica ederim canim ne demek ayni derr tabi ki paylasacagiz.bak mustelayi cok oneriyorlar ben jhons.baby kullaniyodum o da ekstra kurutmus.bu hpcord korizollu bir krem,demem o ki gununu takip edip her gordugunde surmek yerine 5 gun sueup dinlendirip yara tekrar nuksedince surmek gerekiyor.dedigin gibi pis kokuyor ve pul pul.napalim minnoslarimiz iyilessinde varsin koksunlar,insallah gecer.

Doktora gitmedim ama sağlık ocağında ölçtüklerinde 5900 dü bişey demedi bana hayırdır canım
Neyle besliyorsun diye sordu. Sadece anbe sutu dedim. Ooo masallah kilosu baya iyi. Biraz onden gidiyor ama önemli degil dedi. Ama kafama çoktan takildi:) yani diğer dr lar ne dusunuyo bu konuda onu merak ettim

O zaman ben hiç kasmiyim kendimi:) maşallah ya. Inş bi sorun yoktur. Yani beni bi parça düşündürdü açıkçası.

Evet fazla buldu. Senın bebek kaç çıktı. 6150 canim. Senin?

Yok degemen ondan memnun kalmadı. En son can bebeyi sevmişti
Nem bırakıyor demişti sanırım

Canım benimki tam 2.ayda 5600lu birseydi doktor ona bile ortalamanın üstünde demişti, mama veriyor musun diye falan sordu bende çok nadir sütümün az olduğunu hissedigimde yatacaginda dedim o da onu da verme dedi
Senin sütun de baya besleyiciymis masaallah
ust sinir kac ki... neyse yukardaki arkadaşların açıklamaları yetti. Çok büyütmemek gerek. Normalmis:)

Maşallah ya nasıl bu kadar. Alırdınız ne yiyorsun. benim 2. Ayda 800 gr almış bende ufak doğdu diye biraz alsın istiyorum

Sütünüzü sağdığınızda iki göpsünüzden kaç CC çıkıyor deneyen var mı

:) ben 1 haziranda doğum yaptım... sıkıntılı bir gebelikti o yüzden pek müdahil olamadım... dışardan takip ettim ama hep ... bebeim de huysuz bırakmıyor yemeğimi zor yiyorum desem inan bazen aşırı yoruyor ... Neyse işte aslında buralardayim :))

Hadi ya çok sevindim amacına ulaşmış

Vay her, sağolasın sevindim valla. Bu sıkıntı var zannetmiştim.

Bizimkide ayni öyle yapiyor dogdugundan beri niye bende bilmiyorum

Bizim kız da yapıyo, ritmik emerken birden hızlı hızlı 2 defa oynuyo çenesi titriyo meme ağzından kaçıyo öyle olunca. Ben de neden bilmiyorum

Benim oglan artik goz temasi kuruyor cok sukur. Gulunce guluyor dunyalar benim oluyor. Muzikle beraber dans ediyrm ben hareketleniyor. Cingirakla oyun yapiyrm heycanlaniyor kus gibi cirpiniyor.
Aynen bnm oğlan da öyle. Saçıma bakıp bakıp gülüyor bi de. Topuz yaptığım.icin ikinci bir kafa zannediyordum herhalde oyuncaklara da tepki vermeye basladi. Ayrıca.

Sütünüzü sağdığınızda iki göpsünüzden kaç CC çıkıyor deneyen var mı
Sabahları 120 akşamları 60

Benimkinin bu kadar çok değil ama benimkinde de var. Boğumların arası kızarıyo, krem gibi beyaz ve peynir kokan bişey çıkıyo elimle sıyırınca. Ama ben sıcaktan diye düşünüyodum.

Nereden nereye küçük kilo almıyor diye ah ederken üç ay önce şimdi ne derdindeyiz :) bende takıyordum canım kafama ama baktım ki herkesinki hemen hemen aynı ve sadece anne sütü veriyorum sorun etmiyorum artık :) kardeşim 4.450 doğdu gören herkese büyük geliyordu gözüne sadece anne sütü ile beslendi şimdi ince ve hafif uzun bişey :)

Öyle tabi ama süt depolamak için de sağk lazım. Günde 10 kere abartı zaten 10 cc den fazla çıkar bir seferde.

Yani aşağıya doğru mu? Bi de ideal bağlama nasıl olmalı. Bi parmak boşluk kalmalı göbekten dedi arkadaşım

zaten regl olmadan hapa başlayan herhalde

Ben yazz kullanirdim hiç bulantı sinir yapmazdi
Evet canim bantlari asagi dogru v3 gobekten 1 parmak bosluk birakiyorum sikmasin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…