2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hanımlar bebeğini kilosu 2. Ayda 6 kilo üstü olan var miydi aramızda? Dr fazla buldu mu o kiloyu?

Canım benimki tam 2.ayda 5600lu birseydi doktor ona bile ortalamanın üstünde demişti, mama veriyor musun diye falan sordu bende çok nadir sütümün az olduğunu hissedigimde yatacaginda dedim o da onu da verme dedi

Çok haklısınız o ağladıkça ve zorda oldukça çok üzücü oluyor.ama ben düzenli bir şekilde dediğim şeyleri kullandım ve çok faydasını gördüm belki sizi de rahatlatır deneyebilirsiniz

Sipariş vereyim onu da:) sağol:)

Kızlar ya şimdi genel hep beslenmeden falan bahsediyoruz da hepimiz neredeyse ikinci ayı doldurduk, benim kızım yarın 70 günlük olacak, benim sorum bu aralar bebeklerimizde ne gibi farkindaliklar oluştu, mesela agulamaya başladı mı sizin melekler?

kizlar benim de kizimin cisi kakasi sirtina kaçıyordu bugun fark ettim ki citcitli badisi alttan sıkıştırıyor kucagimiza falan da aldikca badi iyice yukari cikiyo badinin citcitlari altta iyice gerilince bez cisi icine alamadan disari tasiriyo benim kizin boyu biraz fazla uzun bide cubuk krakerim diye seviyorum findigimi

Kızlar ya ateşi 38.4 oldu ıslak bezle siliyim diyorum çok kötü ağlıyor surubunu verdim sizce silmesem düşer mi sildirmiyo hiç

kizlar bebegimin yuzunde dogdugundan beri boyle fisir fisir kirmizi seyler oluyor bazen geciyor sonra tekrar cikiyor sicaktan sanirim ne yapmaliyim sizde boyle oluyor mu ne suruyorsunuz doktorunuz ne onerdi y
Hergün banyo yaptır bişey sürme sıcaktandıe

Kızlar ya ateşi 38.4 oldu ıslak bezle siliyim diyorum çok kötü ağlıyor surubunu verdim sizce silmesem düşer mi sildirmiyo hiç

Ay kıyamam yavruma, sen de dün yaptırmıştın di mi benimki ile, sildirmiyorsa çok da huysuzlatma bence yavrusu birazdan sürüp etkisini gösterir sen üzerini açık tut ateşi de takip et eğer ki azalma olmazsa bence hemen bir sağlık kuruluşuna götür bebekte ateşin şakası olmaz allah korusun, bizı de haberdar et canım çok geçmiş olsun

Şurup etkisini gösterir demek istemiştim

Sürup ne zaman etki eder açaBa ya elim ayağıma dolaştı kulak 38 kafa 38.6 korku sardı beni

Biz bugün yaptırdık canım ya sizin şurup ne zaman etkisini gösterdi vereli 1 saat oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…