2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben de canım aynı şekilde ya hem uykuya zor dalıyorum hem de sık sık uyanıyorum uyumaya çalıştıkça da sabah oluyor ki ben eskiden kafamı yastığa koyar koymaz uyurdum
Uyku problemi bende de var. Erken yatıyorum gecenin 1 yarısı uyanıyorum eskiden uykuya 5 kala modundaydım hiç sıkıntım olmazdı. Şimdiden alıştırma turları mı yaptırıyor vucut anlamadım ki

Hayırlı olsun güzel haberlerle dön inşAllah görürsün keseyi

Merhaba kızlar nasılsınız?
Ancak girebildim.
Yeni gelenler hoşgeldiniz. Ne güzel bebişlerini görenler var
Sağlıkla gelsinler inşallah
Yatmaktan çok sıkıldım ama çok şükür yemek yapabiliyorum
Bir yandan da örüyorum
Yabanadogru sende tığ işi yap şişten daha kolay oluyor. Düzeltme şansın var.
Kuzugiller ne güzel olmuş battaniyeler

Kızlar dikkat edin gribe yakalanmayın.ateş ilk uç aydaki bebek için çok tehlikeliymiş.ben boğaz enf olmuşum ateşin 39lara çıktı çok zor düşürdüm bugün az miktarda kanama geldi inş bebeğim sağlıklıdır.tam gribe yakalanma zamanı

Merhaba,

bebişlerimizin doğum tarihinde 2 gün fark varmış :)

bir de birşey soracaktım.. Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın -- imza kısmına eklemek istiyorum bende ama olmuyor tıkladığım zaman ana sayfa açılıyor .. acaba nasıl yapabilirim ? yardım eder misiniz ?

Canım sağ üstte adın yazar oraya tıklayınca Kişel Bilgileriniz diye bir kısma gireceksin. Orada tahmini doğum tarihiniz diye bir alan var. Doğum tarihini yaz en alta gel değişiklikleri kaydet de sonra da buradan bana yaz yorumun altında çıkacaktır

Anladım canım evet 400 mcg oluyor genelde
ben de şuraya ilişiyim :) hamilelik belirtileri sayfasından buraya terfi etmek insanı gülümsetiyor :)

Ne kadar güzel bir haber hoşgeldin canım aramıza ben de az takip etmedim hamilelik belirtileri sayfalarını inşallah 2017 haziran bebeklerinde de hep birlikte oluruz

Uyku problemi bende de var. Erken yatıyorum gecenin 1 yarısı uyanıyorum eskiden uykuya 5 kala modundaydım hiç sıkıntım olmazdı. Şimdiden alıştırma turları mı yaptırıyor vucut anlamadım ki

Ah ahh çok erken değil mi canım ya zaten göbekler büyüdükten sonra hiç uyunmuyor diyorlar biz ne yapalım ozaman

Bakayım olmuş mu :)

evet evet olmuş çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

O kist bende de oluşmuştu ve çokça da ağrı yapıyordu. Benim kıstım 3 cm civarindaydi. Ama şimdi yok sanırım hiç agrimiuor çünkü. Ben kullanmıyorum folikasit benim doktor da önermedi artık gerek yok dedi.

Kızlar bugün kalp atışlarını duydum. Tren sesi gibi cufcufcuf o kadar mutluyum ki cinsiyet hiç farketmez ( erkek istiyordum da ben )

Hep böyle mutlu haberlerle gelelim ❤ senin adına cok sevindim arkadaşım

Evet tığ yapacağım artık kafaya koydum. Ama olmazsa dikis dikmeye çalışacağım. Makine öyle yatıyor odada. Daha hiç çalıştırmadim bile

Darısı başıma 3 haftadır duyamadım inşallah pazartesi duyarım bende
İnşallah duyarsın tabi... Ben 8. haftamda duydum çok zorlama vajinal baktırma ilk 3 aya kadar alttan bakılması pek tercih edilmiyor. Bekle az daha.. 9. haftada mısın? Demek yakın günlerde duyacaksın

İnşallah duyarsın tabi... Ben 8. haftamda duydum çok zorlama vajinal baktırma ilk 3 aya kadar alttan bakılması pek tercih edilmiyor. Bekle az daha.. 9. haftada mısın? Demek yakın günlerde duyacaksın
8 yeni aslında bide geç gebelik sanırım benimki kese bile 6 da gözüktü korkuyorum çokkk ben biliyordum üzerine gördüm ilaç falan içtim endişem varr

Kızlar doktora gittim bugün 3 gün geç döllenme var dedi 5+4 günlük kese 8.5 mm dedi ama bebiş göremedik normal demi bu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…