2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Geçmiş olsun inşallah iyi haberlerle donersin kızlar ben ne zaman kalp atışını duyabilurjm

allah bebegınede sanada sağlık sıhat versın, stres yapmamaya calıs:)

merhaba,
ben de 9.hafta içerisindeyim, 3 gündür göbeğim çıktı, çok erken değil mi, kilo da almadım, hatta ikiz olduğu için mi çıktı diye düşünsemde erken bence ya
Canim.bende de hafif cikti. Daha kucukler ama rahim buyudugu icin belirginlesiyo gobusler de sanirim benim de kilom ayni hatta 1 kilo verdim ama gobus cikti

Canim doktorum verdigi ilaclari kullanmalisin.bebim de eritrosit ve lokosit baya yuksekti.iki tane toz ilac verdi.kullandim ve sonra tekrar idrar verdim.gecmisti.sukurler olsun. Sen de ihmal etmegecmis olsun

Sağol canim darısı başına inşallah.. tam benim gibi gideceksin.. baya yoldan gecmissiniz. mucize bebeginin kalp atislarini duyarsin büyük ihtimalle... duyamazsan bile ekranda gözüküyor varsa kalp atışı. hayırlı haberlerini bekliyorum

Canım ben hamileligimin 5 haftasında cok agır enfeksiyon gecirdim lökositim 15 - 20 arasında tuvalet yaparken kan gelirdi düşün doktorum hemen serumla birlikte antibiyorik +4 ilac verdi zor atlattım risk olabiliyor her türlü dikkat et bol sıvı al ve üşütme sakın kendi

Çok geçmiş olsun canim. umarım iyi haberlerle donersin

Canim.bende de hafif cikti. Daha kucukler ama rahim buyudugu icin belirginlesiyo gobusler de sanirim benim de kilom ayni hatta 1 kilo verdim ama gobus cikti
benim çalıştığım bölümde birçok arkadaş bilmiyor, bana dün sen göbeklendin mi diye soran oldu, o derece yani

çok geçmiş olsun

Kızlar herkese merhaba. Allah herkese sağlıkla yavrularını kucağına almayı nasip etsin. Yarın doktor kontrolü var ve minnoşumla ilk karşılaşmamız olacak. Ctesi hcg 851 çıkmıştı. Kesesini görebiliriz inşallah

Sirkeli su ile silersen kokusu gider. Ben odada sirke bile kaynatmıştım buharı kokuyu alsın diye. Cila kokusu kolay gitmiyor maalesef
Temizlikci alabilirsem sildireyim o zaman ona
Ben is yapamiyorum midem cok bulaniyor
Isyerinde daha iyi olyorum evde cok koku aliyorum
Onerin icin tesekkur ederim

allah bebegınede sanada sağlık sıhat versın, stres yapmamaya calıs:)
Allah razı olsun canım inş sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin allahım. Kayınvalideme de bugun söyledik ) onlardayız 2 haftadır. Daha anneme bile söylemedim. Her seyi burada paylaşıyorum bir nebze de olsa içim rahatlıyor şükür. İyi ki varsınız kk hanımları :))

Cnm deterjan kokusu beni rahatsiz ediyor
Sen ne kullaniyordun? Camasir icin
Yumusatici yerine sirke kullanimi nasil olur
ben neredeyse hiç yumuşatıcı kullanmıyorum. Varsa evde beyaz sirke yoksa limon veya elma sirkesi koyuyorum o göze. Ben frosch deterjanı kullanıyorum. Ama bu sıralar onun kokusu da beni mahvediyor. Ceviz sabunu alıp onunla yıkayacağım artık çamaşırları. Ceviz sabunu muhteşem bir şey. Temizlik bile yapabiliyorsun onunla.

Görürsün canım inş rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

Cnm deterjan kokusu beni rahatsiz ediyor
Sen ne kullaniyordun? Camasir icin
Yumusatici yerine sirke kullanimi nasil olur
ben neredeyse hiç yumuşatıcı kullanmıyorum. Varsa evde beyaz sirke yoksa limon veya elma sirkesi koyuyorum o göze. Ben frosch deterjanı kullanıyorum. Ama bu sıralar onun kokusu da beni mahvediyor. Ceviz sabunu alıp onunla yıkayacağım artık çamaşırları. Ceviz sabunu muhteşem bir şey. Temizlik bile yapabiliyorsun onunla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…