2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok gecmis olsun canim. Simdi durumlar nedir? Bebisini kontrol ediyorlar degil mi? Eger icin rahat degilse kanamayi durdurunca baska nobetci doktor olan bi hastaneye git mutlaka.icini de ferah tut minnaginin en cok senin enerjine ihtiyaci var

Zonguldak'tan selamlar kızlar bende hazıran 2017 anne adayıyım nasipse ikinci çocuğum doğacak bi kızım var 6 yasında yarın dr gıdıcem çünkü idrar testiyle öğrendim ve miğde bulantılarımdan anladım son adete göre 5. Haftanın içindeyim bakalım yarın keseyi görebilcekmiyim

kardelen2558 tatlim benim bazen 1-2 saat farkediyor. O kadardan sorun olmuyormus ama tabii mumkun olan en yakin zamanda yapmak lazim. Istersen yanina al orda lavaboda falan iki dk da yaparsin.

Bak o olabilir . İlaya hamileligimden önce göbeğinde bira gobegim vardı. O yüzden 3-4 ay olmadan çıkmamıştı. Şimdi bu hamileleğim başlamadan önce bisiklet ve deniz sayesinde baya baya eritti göbeği. Dümdüz göbeklerimizde hamile kaldım ondan demek hemen çıktı :)

Ay sonunda valla bende rahatladım :)

Cok gecmis olsun canim. Simdi durumlar nedir? Bebisini kontrol ediyorlar degil mi? Eger icin rahat degilse kanamayi durdurunca baska nobetci doktor olan bi hastaneye git mutlaka.icini de ferah tut minnaginin en cok senin enerjine ihtiyaci var
Canım pazar bugün maalesef yarın sabah gideceğim

Hayırlı uğurlu olsun canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

Hayirli olsun yarin cokkk guzel haberler alman dilegiyle

Ben de kızımı bu çarkın icine atmak istemiyorum. Mutlu olacagi bir hayat yasasin istiyorum. Surekli sinanip ozguvenini ve yasama enerjisini yitirecegi bir ogrenim hayati neye yarar..
Aynen öyle arkadaşım.. ama sınav sistemi değişmedikce çocuklar böyle bir okul hayatı sürdürmeye mahkumlar malesef.. keşke daha iyi imkanlar sunabilsek mutlu mutlu gidip gelseler.. ben çocuğumu odev için üzmesem.... anca Finlandiya da var öyle bi sistem...bize hayal...

Hayırlı geceler kızlar.. yarın doktora gideceğim inşallah ama sizlere de sorayım,bu dönemde nelere dikkat etmek gerekir acaba ? Ne yicez ne yemicez,neleri kesinlikle yapmamalıyız,neleri yapsak iyi olur?
Benim tek aklımda olan maydanoz düşüğe sebep olduğu için yememeliyiz.
Folik asit zaten içiyorum.
Bildiklerim bunlar, siZler dikkat ettiklerinizi yazar mısınız?
Bu arada 4+4 üm sanırım

Bişey olmaz bence ben bazen 8de yapıyorum bazen 12de hergün aynı saatte yapmıyorum hatta bi kaç kere unuttuğum bile oldu çok şükür bişey olmadı
Ne demek unutuyorum!!kızarım Can'ım unutmak yok.bide saatini de düzene koyarsan Mutlu olurum Can'ım.bizim daha titizlenmemiz gerek.hiç yukarıdaki baloncuğu okumadım sayıyorum

Teşekkür ederim cnm allahım gönlümüze göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…