2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yaaa cok uzuldum insanin akli kaliyor boyle alabilecegin en erken zamana al canim erteleme fazla.

Canım taksiyle çok mu uzak olur ki? Antalya da taksi çok uygundu Ağustosta gelmiştim bende
Çok güzel yer ama
Bak ya hiç gelmedi taksi aklıma. Dur ona da bir bakayım. Be kadar tutar ki acaba buradan oraya? Hiç bir fikrim yok ama taksi çok cazip geldı şimdi. Ay sevindirik oldum valla :)

Yabanadogru e receteyse sorun yok tatlim. Hani kod veriyolar aliyosun ya o tamam oyle olmasi gerekiyor. Benim doktorumun gece gec saatte dikkatinden kacti sanirim. Ozel saglik sigortam uzerinden giris yapmis ve e recete kodu vermemis. Oyle durumlarda bashekimlik kasesi olmasi gerekiyomus. E recete kodu varsa sorun yok.

Canım taksiyle çok mu uzak olur ki? Antalya da taksi çok uygundu Ağustosta gelmiştim bende
Çok güzel yer ama
Taksiyle.com diye bir adres var oradan hesapladım gidiş gelış 60 liraya mal oluyor. Oda yalan oldu yani. Dur bakalım eşimle bir konuşayım. Araba ayarlayabilirse onunla gideyim ben. Yoksa pazartesiye alayım mecbur

Şimdi daha iyi anladım. Teskkur ederim aydınlatıcı yazın için ❤

Bak ya hiç gelmedi taksi aklıma. Dur ona da bir bakayım. Be kadar tutar ki acaba buradan oraya? Hiç bir fikrim yok ama taksi çok cazip geldı şimdi. Ay sevindirik oldum valla :)
Canım uygun bayağı bizim buralara göre tee kale içinden havaalanına 50 tl vermiştik
Nredeyse yarım saatlk yoldu.
Senin yolun o kadar yoktur sanırım
Ay sevindim şimdi

niye acaba canim.bi doktora gorun hemen

Ben daha doktora gitmemiştim hiç. Ay sonunda gidecektim. Kalp seslerini de duyayım diye. Ama bhcg takibi yaptım güzel yükseliyordu. Dediğim gibi kese görmeye bile gitmemiştim.
Şimdi eski doktoruma geldim. Birazdan gireceğim içeriye

ayy haber ver hemen bize de. umarım kötü bir şey yoktur

Kızlar kanamam oldu
panik yapma hemen doktora git benim de ilk bebegimde olmustu kese etrafinda bi kanama alani progestan igne vuruldum tuvalet ve yemek harici yattim gecti cok sukur simdi oglum 22 aylik her kanama cok buyuk bir problem anlamina gelmiyo haberlerini bekliyoruz

Bize de haber ver canim insallah kotu bi sey yoktur

MAalesef boş kese. Kalp atışı yok.
Maceram bu kadar mıymış?

Kizlar kilo durimunuz nasil ben bir kilo almisim yaa
Hani adet olamayincada siseriz kilo olur ya oyle bise olsun litfen:)
Sizde kilo ne alemde

hiç kilo almadım
kilom standart sabahları aç karnına 48,5...
bu haftasonu diyetisyene gitmeyi planlıyorum sağlıklı beslenmek ve gereksiz kilo almamak için...
kilo benim takıntım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…