2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaş lar ben gebe olduğumu ogrendigimden beri surekli oksuruyorum faranjit olmusum bebeğe bisey olcak diye korkuyorum geçmiyor bi turlu bildiğiniz biserseyler varmı öksürük kesmesi için diğer bebegimide bu şekilde dusurmustum

ayy canım benim çok geçmiş olsun doktora gitmelisin kaldı ki ilaçları kendi doktoruna da danışmalısın
elbette vardır bitkisel ilaçlar...

Bende sabahları iştah yok ama aksama doğru maşallah yiyorum yine midem kazınıyor anlamadım düne kadar 500-600 gr almıştım dünle bugün 1 günde yarım kilo yine almışım :110:
Boş kese olmayabilir daha erken değil mi görünmesi için 7. Haftaya kadar görünmeyebiliyor bir de arkadaşın dediği gibi geç döllenmede olabilir :dua:

Üzülmeyin hemen görmeniz icin erken olabilir gec döllenme olmus olabilir bekleyin biraz daha olumlu gelişmeler olur isallah

Iyi de ben de gormedim hem de haftam senden buyuk. Hemen umutsuzluga kapilma.. kanama neden olmuş?

İyi de belki küçük olduğu için gözükmuyordur. Benim bebek 6+6 da gözüktü ilk defa

Bende sabahları iştah yok ama aksama doğru maşallah yiyorum yine midem kazınıyor anlamadım düne kadar 500-600 gr almıştım dünle bugün 1 günde yarım kilo yine almışım :110:
Boş kese olmayabilir daha erken değil mi görünmesi için 7. Haftaya kadar görünmeyebiliyor bir de arkadaşın dediği gibi geç döllenmede olabilir :dua:

canim cok uzuldum.insallah gec dollenmedir.kac haftalikki.hemen gorunmuyo diyolar ama:110:

Teşekkür ediyorum umut dolu sözleriniz için. Ama bhcg de az önce çıktı. Düşmüş değerim. Sabah az kanamam olmuştu. Çamaşırıma leke bırakacak kadar. Akşama doğru da kan boşaldı diyebilirim

Teşekkür ediyorum umut dolu sözleriniz için. Ama bhcg de az önce çıktı. Düşmüş değerim. Sabah az kanamam olmuştu. Çamaşırıma leke bırakacak kadar. Akşama doğru da kan boşaldı diyebilirim

canım çok üzüldüm....Rabbim hakkında hayırlısını versin...
ne desek de yarana çare olabilsek...

Kızlar ben bugün bebeğimi görmeye gittim çok şükür bebeğim 1.89cm olmuş 8+3çıktı ultrasonda şimdilik herşey yolunda inşallah hep böyle devam eder bide 2-3kilo vermişim fazla bulantım yok ama çok iştahsızlık var sadece fastfood yemek istiyorum ama yemiyorum onu da zararlı diye böyle giderse baya kilo vericem gibi görünüyor

kızlar ben de dün annem ve kardeşlerime söyledim..
Şurada tehlikeli 4 haftam kaldı...olur da bir olumsuzluk yaşarsam pat diye söylenmez diye...
çok sevindiler...bu arada akapuntur bileklikleri geldi
ama ya ben becerip takamadım yada ben de etki etmedi bulantılar devam

kızlar ben de dün annem ve kardeşlerime söyledim..
Şurada tehlikeli 4 haftam kaldı...olur da bir olumsuzluk yaşarsam pat diye söylenmez diye...
çok sevindiler...bu arada akapuntur bileklikleri geldi
ama ya ben becerip takamadım yada ben de etki etmedi bulantılar devam

Ben hala söylemedim 12haftayı geçirip öyle söylemek istiyorum önceki kayıplarımda annemin şekeri tansiyonu yükseldi ve hep çok heveslenip çok fazla üzüldü oyüzden beklemek istiyorum

Kızlar ben bugün bebeğimi görmeye gittim çok şükür bebeğim 1.89cm olmuş 8+3çıktı ultrasonda şimdilik herşey yolunda inşallah hep böyle devam eder bide 2-3kilo vermişim fazla bulantım yok ama çok iştahsızlık var sadece fastfood yemek istiyorum ama yemiyorum onu da zararlı diye böyle giderse baya kilo vericem gibi görünüyor
canim bende istahsizlik basladi.canim hicbisey istemiyor.napicaz bole

ya ne desem bilmiyorum ama gerçekten çok üzüldüm :KK43: keşke böyle olmasa keşke böyle bitmeseydi her şey. Umarım en yakın zaman da kesen yeniden dolar. bizi haberdar et olur mu?

Ben hala söylemedim 12haftayı geçirip öyle söylemek istiyorum önceki kayıplarımda annemin şekeri tansiyonu yükseldi ve hep çok heveslenip çok fazla üzüldü oyüzden beklemek istiyorum
benimde 1 dusugum oldu canim.kimseye soylemiycektim guya ama herkes duydu malesef:110:

sanırım forumda ki en büyük bebek senin. Ben geçen hafta gittiğimde 10 mm di. bakalım yarın gidebilirsem kac cm olmuş göreceğiz belki de pazartesi görürüm henüz kesin değil. Ama seninle de doğum zamanlarımız hemen hemen aynı arkadaşım. çok sevindim senin adına.

Bulantıdan ve mide yanmasından mahvoldum bağırıp çağırasım var. İsyan gibi oluyor diye suçluluk da duyuyorum ama çoook zorlanıyorm. Bu kadar zor olacağını düşünmemiştim. En fenası su içmek. İçtiğim an midem yanıyor ve bulantı başlıyor.

sanırım forumda ki en büyük bebek senin. Ben geçen hafta gittiğimde 10 mm di. bakalım yarın gidebilirsem kac cm olmuş göreceğiz belki de pazartesi görürüm henüz kesin değil. Ama seninle de doğum zamanlarımız hemen hemen aynı arkadaşım. çok sevindim senin adına.
Çok teşekkürederim canım senin bebeğin de büyümüştür geçen hafta 1cm se şimdi 2cm i kesin geçmiştir bence güzel haberlerini bekliyorum yarın benim mecburi sezaryen olacak trafik kazası geçirmiştim 4sene önce kalçada 7platin var muhtemelen Mayıs annesi olucam

Canım benim çok üzüldüm. Allah daha sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..

Çok teşekkürederim canım senin bebeğin de büyümüştür geçen hafta 1cm se şimdi 2cm i kesin geçmiştir bence güzel haberlerini bekliyorum yarın benim mecburi sezaryen olacak trafik kazası geçirmiştim 4sene önce kalçada 7platin var muhtemelen Mayıs annesi olucam
Ay çok geçmiş olsun. Ne zor ve ne kötü şeyler yaşamışsın. Çok üzüldüm senin adına. Ben her şekilde mayıs annesi oluyorum ama bakalım burç ne olacak. Onu merak ediyorum :)

Kizlar bir de doktorun dedigini sizle de paylasmak istiyorum cok iyi.bi doktor cunku.bulanti olmamasi.icin ozellikle icinde zencefil bulunan ve folik asitle b 12 bulunan bi vitamin de verdi ismi femivit.bulantiya da ozellikle iyi gelir dedi recete ile satilmiyo kendiniz alabilyosunuz eczaneden 21 tl ye aldim..doktorunuza danisabilirsiniz.isterseniz bulantisi olan arkadaslar ..
Canım ben de geçen yazdım zencefil iyi geliyormuş diye :)

Bu dediğin ilacı ilk kez duydum sağol canım aklımızda kalsın

X