2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar sabahları hafiften bulantilar ve agızda garip tat başladı.. Ama saat 2den sonra inanılmaz baş dönmesi başladı. yazdıklarınızı okurken bile yattığım yerden başım fırıldak gibi dönüyor..:KK35:
5+2yim

Merhaba arkadaslar bende iki gun önce ogrendim hamile oldugumu henuz doktora gitmedim daha cok yeni hamileyim 2 hafta sonra gitmeyi dusunuyorum herseyini ayni anda gormek icin 25 yasindayim 22 aylik bi oglum var son adet tarihim 19 eylul istanbulda yasiyorum bende katilabilir miyim araniza:)

Merhaba hanımlar bana yardımcı olun nolur ben normalde 26 sinda doktora gidicem keseyi görmüştük 5 haftalik dedi doktor eşimle dayanamadık akşam başka doktora gittik alttan muayene etti ama bebek görünmedi kesin bi tanı koyamam 1 hafta daha bekleyelim ama boş gebelik tekrarlamaz dedi bikere başıma öyle bişey gelmişti benim cunku sizce erkenmi kafayı yedim dünden beri:KK43:(
Canim bende keseyi.gordukten 1 hafta sonra leke den dolayi gitmek zorunda kalmistim kese.var bebek yoktu.karindan.bakinca.alttan bakinca cok zor da olsa.gozuktu daha cok.kucuktu gozukmeyedebilirdi.korkma canim haftaya.gozukur senin de:KK66:

Merhaba hayırlı olsun bende 12 eylül sat değerim dun 135 di pazar günü 64 du inşallah sağ salim alırız kucağımıza senin değerin kaç

Sağol canım inşallah sağlıkla alırız kucağımıza.Benim Bat tarihinden 4 gün sonra 63 dü iki gün sonra 125 civarıydı 2 gün aralıklarla yaptırdım 1 hafta sonra 1800 ü gördük çok şükür.2 katı artmış seninde ne güzel.İnşallah bu şekilde devam edip artacaktır.Benim ilk hamileliğimde de böyle olmuştu.3 gün sonra 70 çıkmıştı demek birazda bünyeyle alakalı.İnşallah hayırlısıyla sıkıntısız atlatırız.

bence tek doktor yeterli. Ama yedekte bir tane daha bulundurmalı. Bir problem olursa diğer doktora da danışmalı arkadasım.

Hımm yine de bir doktor bulmak gerekiyor yedeğe. Hele Van'da doktorların pek kalıcı olmadığını düşününce..Sağol tavsiyen için.

Özel sektör mu. Iyide gebelik bu sağlık konusunda niye sıkıntı yaratsinlar..
Saglam bi hastane iyi bi dr. Son teknoloji cihazları olan hastaneye gidin.. Ben hem dr hem bu cihazların hatasiyla karsilastim.. Aynı gün iki hastaneye gittim ikisndede kesem farklı ve genel görüntü farkli.. Birinde bebegi net goremezken diğerinde bebegin yolk saç'ini da gördüm .

Kamuda çalışıyorum ancak özel sektörden daha yoğunum ajans olduğu için. İşe yakın özele bir hastaneye gidiyorum. İyi mi değil mi çok araştırmadım. Demekki tek doktorla yetinmemek bu yüzden gerekli.

Merhaba arkadaslar bende iki gun önce ogrendim hamile oldugumu henuz doktora gitmedim daha cok yeni hamileyim 2 hafta sonra gitmeyi dusunuyorum herseyini ayni anda gormek icin 25 yasindayim 22 aylik bi oglum var son adet tarihim 19 eylul istanbulda yasiyorum bende katilabilir miyim araniza:)

Haziranın son annesi olmaya adaysın demek. İkizler ile Yengeç burcu arasında gidip geleceksin desene :KK45:Aramıza hoşgeldin..

Meraba Haziran annişleri :) Kiraz mevsimi anneleri :nazar::KK200:
benim doğum zamanı 29 mayıs gösteriyo Allah bilir herşeyi ama bana öyle geliyoki sağlıcakla inşallah haziranda doğururum hissi var :KK66:

canım ben 7+1 de karından bebişimizi gördük kalbini işittik çok şükür :anneadayı:

Canım tebrik ederim öncelikle benden 1 hafta önde gidiyosun maşallah belirtilerin var mı varsa neler paylaşır mısın bende bazen belirti oluyor bazen kayboluyor iyice kafam karışıyor :dua:

merhaba bayanlar :) ben de haziran annesi olacam sat 18 eylüldü doktor 4 haftalık gibi bişi dedi.2 hafta sonra kontole gidicem keseyi göremeye.inşallah bir sorun yoktur bel ve kasık ağrılarım çok fazla bu aralar :KK43: sizde de oluyor mu?rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin
Bende Bel agrim olmustu cok devamda ediyor biraz is felan Yapinca,, kasik Agrilarim Arada oluyor hala..Amin Insallah.

Özelden bana bilgilerini yollarsan bende yakın zaman da seni listeye ekleyebilirim. Hoşgeldin buarada aramıza. Ohh ikinciye hamilelik hemde genecicik yaşta. Çok şanslısın valla. Benimde ikinci bebeğim olacak kısmetse

Kızlar sabahları hafiften bulantilar ve agızda garip tat başladı.. Ama saat 2den sonra inanılmaz baş dönmesi başladı. yazdıklarınızı okurken bile yattığım yerden başım fırıldak gibi dönüyor..:KK35:
5+2yim
Yemin ediyorum ki son yarım saattir yemek yiyorum. Hamurişi peynir falan filan. Ama yemek yemeği bıraktığım an yeniden acıkıyorum. Kafayı yemek üzereyim. Benimde agzımda o tat var ve ben o tattan nefret ediyirum

Kizlar doktordan geliyorum cok sukur minigimizi gorduk hersey cok guzel dedi doktorum... artik 4 hafta sonra gidicem tekrar kontrole...
Cok cok sevindim canim masallah. Bana da 11.-14. hafta arasi dedi ama 12-13 gibi gitsek kismetse bi cinsiyet tahmini yapar mi diyorum :)

Yemin ediyorum ki son yarım saattir yemek yiyorum. Hamurişi peynir falan filan. Ama yemek yemeği bıraktığım an yeniden acıkıyorum. Kafayı yemek üzereyim. Benimde agzımda o tat var ve ben o tattan nefret ediyirum
o tat ozellikle su icince oluyo bana... Bi de normalde agzima surmam ama gozumun onunde hamur kizartmalari(bizde lokma derler) peynirler ucusuyo :KK70:

X