2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Canım hayırlı olsun öncelikle kayıpların için de çok üzüldüm inşallah son olurlar bir daha yaşamazsın.İnsan testte çift çizgi bile görünce bağlanıyor.Allahım hayırlı haberler almanı nasip etsin

Deodorant asla kullanma. Onun yerine karbonat kullan. Kesinlikle koku yapmiyor. Mucize gibi bir sey : ) dustan sonra parmak ucunu az islat ve karbonata batir. Kol altina sür kesinlikle koku olmayacagini goreceksin. Ve zararsiz. Parfum falan zaten hayatindan cikarmalisin.

Aminnn cnm amin..cok Sagol bu sefer hayal kuramiyorum sevinemiyorum bile drlar bu ay beklemiyordu mucize cocuk oldu...korkuyorum sadece ayni seyleri yasamaktan dilerim bu sağlıklı olur bana tutunur ve bir daha yasamam ...

Normal doguma alternatif ulkemizde cok yaygin oldugu icin maalesef o korku herkese yerlesiyor ve sezeryana meyil oluyor. Keske dedigin gibi dogal sureci yasayabilseydin..

Catlak konusunda benim yapacagim bi sey yoktu maalesef. Genetigim bozuk. Ve catladim : (

Bi de kimyasal mevzusu var. Lutfen uzak durun. Hele deterjanlar.. hayatinizdan bi cogunu cikarmaniz gerekecek. Ben mumkun oldugunca kullanmiyorum. Yerleri sirkeyle siliyorum. Tuvalet icin ekolojik deterjan kullanıyorum. Kizim icin hala bebek deterjani kullanıyorum.
Hamilelikte bu konuyu dikkate alin mutlaka..

Kızlar doktordan çıktım progestan iğnesi oldum birde hapını verdi
Bebekte bir problem gözükmüyor
Hatta kalp atışlarını duydum çok şükür..
Ama tabi düşük tehlikesi var dedi

Tek doktorla kalmayin arkadaşlar. Özel hastanede Dr biri kesemin bozuk oldugunu , kasik ağrılarımin düşük le alakasi oldugunu ve düşük yapma ihtimalimin yuksek oldugunu söylemişti..

Memoriala gittik baska dr kesemin normal oldugunu bebegin yerine cok guzel yerleştiğini ,agrilarimin normal oldugunu söyledi. çünkü bebegin rahme yerlesmesi ve kesenin büyümesi agri yaparmış. Bebegimin yolk saç'ı da gözüktü bebis de gözüktü. Ufak olduğu icin kalp hemen duyulmaz dedi .
Benden size tafsiyem tek doktorla kalmayin.

Kızlar bi konuda yardıma ihtiyacım var.kimyasal kullanmayalım diye arkadaslar uyarmış ama ben tuvsleti çamasır suyuyla yıkamasam sanki hala kirliymiş gibi gözüme görünüyo.asırı derecede camasır suyu bagımlısıyım malesef.lütfen bana onun yerine kullanacagım ve kolay bulabilecegim bişeyler önerin,lütfen.cok ihtiyacım war

Maalesef camasir suyunun temiz yaptığıni dusunmek psikolojik bi durum. Bundan derhal kurtulmalisin : )
Rossmanda ekolojik deterjan var onu oneririm en kolay.

Ya işte bunlar onun cahıllıklerını gosterıyor bişey desen anlamıyorlar da
Halbukı cocugun tek başına en basıtınden yedıgı yemek onun kısısel gelısımı, zekası motor becerılerı vs ıcın olan onemını bılmıyorlar anlamazlarda cunku bılmem nenin oglu kızı tarzında bılımsel analızlerı bunu anlayamaya ve kabul etmeye yeterlı gelmez:) bız oyle buyudukte ne oldu kafası :))) haha ne olduk anasını satayım

Bu kimyasal konusunda 9 köyden kovulan doğrucu gibiyim. Kimse alışkanlıklarindan vazgeçmek istemiyor maalesef. Ama çok çok önemli bi konu. Ciddi zararları var. Hele bebeklere / çocuklara..
O kadar cok hastalık var ki. Bunlar çoğunlukla bu kimyasallardan kaynaklaniyor.

Iyı yapıyorsun arkadasım
Bende evı hep karbonat ve sırkelı su ıle sıldım oglum buyuyunce lov ıle sılmeye basladım ama sırkeye devm yenıden:)

Varr ben kristal kullanıyrdum
Karnonatı bılmıyrdumm
Superr

Ah cnm kıyamam yaa
Allah yardımcın olsun uzuldum adına
Ne zaman keseceksın emzırmeden
Senın ıyı beslenmen şazım gercekten
Nasıl olacak
Bi kac haftaya kadar gecer insallah
2 yasi tamamlamak niyetindeyim bakalim nasip

Aminnn cnm amin..cok Sagol bu sefer hayal kuramiyorum sevinemiyorum bile drlar bu ay beklemiyordu mucize cocuk oldu...korkuyorum sadece ayni seyleri yasamaktan dilerim bu sağlıklı olur bana tutunur ve bir daha yasamam ...

Canım benim de daha önce bir kere kimyasal olmuştu kendi kendine düştü inan ozaman bile hemen bağlanmıştım şimdi ben de tam anlamıyla kendimi kaptırmamaya çalışıyorum ama insan bilmeden bağlanıyor işte.Allahım hepimizin bebişlerine sağlık versin tutunsunlar annelerine hiç bırakmasınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…