2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın kızlar, valla burdaki birbirimize karşı olan desteği seviyorum.
Benim de 7 haftam bugün doldu. Yarın sabah kalp atışını görmeye gidicez. Umarım herşey yolundadır..
Sizin ilk gebeliğinizmiydi sat ımız aynı ama benim 2.oldupu için 8 hazirandan önce alırım dedi Dr

Merhaba hanımlar bana yardımcı olun nolur ben normalde 26 sinda doktora gidicem keseyi görmüştük 5 haftalik dedi doktor eşimle dayanamadık akşam başka doktora gittik alttan muayene etti ama bebek görünmedi kesin bi tanı koyamam 1 hafta daha bekleyelim ama boş gebelik tekrarlamaz dedi bikere başıma öyle bişey gelmişti benim cunku sizce erkenmi kafayı yedim dünden beri(

Amin canım senin de hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıkla al kucağına inşallah

kuzum bir kere görünmüş zaten henüz çok küçük gözükmeyebilir bence sakin ol canını sıkma sakın. biraz daha bekle olmadı pazartesi git doktora tam 1 hafta beklemeden.

merhaba bayanlar :) ben de haziran annesi olacam sat 18 eylüldü doktor 4 haftalık gibi bişi dedi.2 hafta sonra kontole gidicem keseyi göremeye.inşallah bir sorun yoktur bel ve kasık ağrılarım çok fazla bu aralar sizde de oluyor mu?rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

Benim büyük kızım 21 haziran doğmlu :) yiğenim de 18 haziran :) dengesiz ve çok kaprisliler amaan amaan :) bu da hazirana gelicek oysa temmuz olaydı iyiyidi :) kısmet artık
Büyük kızının huyu suyu nasıl çok merak ettim :)

Nisan ayında eşimin memleketi karsa gittik. Benim ilk gidişimdı. İlay da aynı senin oğlun gibi kendi başına yemek yer. Ve istemediğinde de yemez. Hix öyle oyunla falanla ağzına tıkmam. Yemiyorsa yemiyor kendi tercihi derim ve bırakırım öylece :) bu yüzden beni köyde çok ayiplamislar. Bak hix kızına bakmıyor yemek yedirmiyor. Oturdu kendisi yedi coxuk aç kaldı demişler arkamdan :) aynı şekilde ben öyle ilaya hiç müdahale etmem ben kendi başına yemek yer doyduğunda doydum der kalkar gider. BEn de blw ci ve waldorfcuyum. Montessorı bana çok bilimsel geliyor. Ben daha çok doğadan yanayım

Benim eşim ikizler gerçektrn bazen tam burcunu yansıtir. Benim yavrum normal doğarsa ikizler sezeryan olursa boğa olacak
Ayy o ikizler konusu beni de cok geriyo yaa, benim baska sansimda yok sanirim 3 Haziran tam ikizlerin orta yeri Saatini mi ayarlamaya calissam da yukselenden kurtarsam ne yapsam

Ben de bu haftasonu gideceğim doktora insallah :).. cok heyecanliyim.. sat'im 9 eylül..

Bulanti durumlariniz nasil kizlar..
Benim içim eziliyor gibi sadece kusma isteğim yok ama icin icin bulaniyorum..
Göğüslerimde baya baya agri var ama..

Olmak istedigim anne modeli :) Bosver ayiplasinlar en guzelini yapmissin arkadasim,mis:)

Merhaba kizlar :) ustunkörü okuyabildim mesajlari..

Mumkun mertebe saglikli seyler yemeye bakacaksin canim yoksa kilo kacinilmaz oluyor. Ama cok da takma kafana. Cunku kilo veriliyor. Ben 20 kilo verdim. Ve emzirirken de gidiyor zaten o yaglar :)

Tebrik ederim :) hic uzulme cok guzel zaman bence. Birlikte buyur yoldas olirlar birbirlerine :) ilk şoku atlatinca sen de mutlu olursun :) benim kızım da bugün 19 aylık oldu. Keske daha once yapsaydim diyorum :)

Hosgeldim aramiza :) Masallah sana.. Üçüncü konusudna darisi basima diyorum

Kahverengi akinti normal ama yine de icin rahat etmezse git bi doktora belki ilac verir. Kullaniyor muydun progestan falan

Cok küçük ama gorunmemesi normal. Benimki de 6+3 de gorunmedi

He ya al benden de o kadar. Bir de şu var bizde yaptık noldu bak yaşıyoruz. Ya yasa. Konu p değil ki biri daha sağlıklı ve verimli yasarken diğeri ot gibi yaşıyor. Ben bunu en çok ek gıdaya geçerken duymuştüm he bir de ilayi 6 aydan önce oturtmadigimda. Bana haberi 4 aylık olduktan sonra ağzına bir şeyler ver diye baskı yaptılar ama direndim. İlk 8 ay sadece emzirdim. SüTüm çok fazlaydı ve ilay dana gibiydi sürekli kilo alıyordu bende 8 ay olana kadar vermedim hix birsey. Bana dediler yok kaşığı tutamaz yok yutamaz yok yemek yemez neler neler. Ama gayette güzel yedi valla. 6 aydan önce oturtmadigimda da en çok kayinvalideyle tartıştık. Şimdi kendisi hemsire ya aman kızım boşver biz hepimiz oturttuk ne oldu diyip diyip duruyordu bende hayır kafasını dik tutuna kadar oturtmqyacagiz diyordum. Biz yaptık bir şey olmadı mevzuları gerçekten beni benden olan konudur ama

Hayırlı uğurlu olsun canım güzel haberler alırsın inşallah
Benim de senin gibi bulantı var ama sadece sabahları ya da çok aç kalırsam ama kusma yok
Göğüslerim de başlarda ağrıyordu ama bugün yumuşadılar biraz onu anlayamadım neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…