2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben olsan ihmal etme doktoruna git hemen derim. Biliyorsun kahverengi akıntı bende de oldu ve doktorum dırak düşük tehlikesi dedi. Kesenin çevresinde kan olmuştu çünkü. Seni korkutmak istemem arkadaşım ana aramaktan öte doktorun yanını tutsan iyi edersin

Ay o metalik tat yok muu cok fenaaaa
Bnm henuz kusmam olmaddı ya
Oglumda baslamıstı 6 haftalıkken
Onunuzdekı gunkerde baslar mı
Cok korkuyrm aynı sekılde olmasından
20 haftaya kadar kusmustum

Ay 20 hafta kusmak çok feci bir şey. Umarım bu sefer olmaz arkadaşım ya.

Hadı cnm hayırlı olsun ınsallah saglıklı haftalarınız olur
Kaldı 32 hafta:)

32 kaldı he :) sezeryan olabilirim yeniden. Eğer öyle de olursa tam olarak 30 haftam kaldı :) vayyy be :)

Hoşgeldin aramıza. Sağlıkla kucakla yavrunu :)

bende cok telaş edıyorum benım doktorum 8 haftalık olunca tam bakalım dedı ve o sekılde verdı randevuyu o yuzden bende telas yapıyorum neden kayboluyor dıye

Günaydın herkese :)
Benim ağrılarım fenalarda devam ediyor. Dün gece ilk kez uzun süre uyuyabildim o yüzden mutluyum bugün :) Belki biraz biraz azalır diye ümit ediyorum. Gerçi azalınca da ters bir şey mi var diye sıkıntı yapıyorum. Bir karıştım yani.

Yabanadogru benim de doktorlardan beklediklerim seninle aynı sayılır. özellikle doğal doğum ve ilaç yanlısı olmaması çok önemli. İstanbul'da öyle doktorlar çok azaldı. Umarım benim gittiğim öyledir, en azından yorumları öyle.
Bu arada eşimin baba tarafı Antalyalı :) Kim bilir belki ileride gelirsek orada görüşürüz :)

Bu hafta gitmedim işe ama haftaya gitmek zorunda kalabilirim, rapor yazarım dedi gerçi doktor. Şimdilik hep yatıyorum ama kilo almaya çok meyilli bir vücudum var az yesem de alabilirim o sıkıntı olacak benim için.

Hevesle haftaya salıyı bekliyorum, kalp atışı falan duysak o pis diğer kanama alanı daralmış olsa pek sevineceğim.

bende cok telaş edıyorum benım doktorum 8 haftalık olunca tam bakalım dedı ve o sekılde verdı randevuyu o yuzden bende telas yapıyorum neden kayboluyor dıye

Canım aynen benim de randevum 2 hafta sonra ama nasıl beklicem hiç bilemiyorum bazı arkadaşların ara ara belirip kayboluyormuş alakası yok diyorlar bazıları da belirtilerin kaybolması hayra alamet değil diyorlar Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah bir sorun yoktur

kahverengi akıntı korkulacak bir akıntı değil demişti doktorum benim de çok fazla olmuştu neredeyse çamaşırım tamamen dolmuştu.Ona rağmen doktorum önemsemedi şükür şimdilik sıkıntım yok. sen gene de doktoruna söyle muhakkak ama canını da sıkma , doktorum bana yerleşme kanaması dedi.

Bırşey olmaz Allahın ıznıyle cnm sen yat dınlen hııc bişe yapma:)

Cnm bence duzenlı ve zamanında kullanmamıslardır
Bende o yagların cok organık olduguna ınanmadıgımdan nedense bana daha zararlı gıbı gelıyor:)
Bnm cıldımde cok kurudur
Catlamaya musaıt
OZenle kullandım sonuc mükemmel:)

inş canım ya ıns hıcbır sorun yoktur bızlerde

Herkese merhaba..İnşallah ben de haziran annesiyim.11 eylül sat.5+2 yim şuan.Haftasonu gidiyorum inşallah ben de doktora.Hcg değerim başlarda epey düşük çıktı.İlk hafta gün aşırı tahlil yaptırdım.Şimdi fena değil değerim inşallah bi sorun yoktur.Hepimiz hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah yavrularımızı

Kızlar merhaba , kesemizi gördük şükür :)

Sağlık ocağında tetkikleri yaptırdım sonuçları öğleden sonra alıcam ..kese fotomuz ekte :)
Uuu küçücuk daha ❤ sağlıkla bebegi de kalp atışlarını duy annesi ❤

Zaten hiç kımıldamıyorum desem yeridir son 1 haftadır anca yatıyorum :) arada da bol bol okuyorum işte yapacak birşey yok diye
Super:) oku helekı adem gunesın kıtaplarını
Onun kıtapları bnm dıngın olmamı saglıyor
Hamıleyken ruhun huzurlu ıse, bebıste huzurlu oluuor

Bnm oglum cok sakın bır cocuk ve kıtap okumayı cok sevıyor ablası:)

:) oh ne güzel, ilk bebek 17 kasımda mı doğdu, benim eşimle aynı gün :) o da çok sakindir...
ama haziran ayı tam ikizler fena biraz burç, pek inanmam ama tek bildiğim ikizlere dengesiz dedikleri :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…