2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Organik sertifikası olduğu için guveniuirum ben. Birde bybo diye bir grup varface de çok güvendiğim bir gruptur orada da bu yağı kullanılması tavsiye diliyor. O yüzden daha da içime sinerek kullanıyorum. Birde ben deterjan da alsam organik olmayan hix bir şeyi evime sokmam. Lierac bende çok düşünmüştüm ilk hamileliğimde ama sonra dedim ki boşver damla sen yine de bildiginden sasma :)

Uuu küçücuk daha ❤ sağlıkla bebegi de kalp atışlarını duy annesi ❤
Cnm bmm sen bu işi iyi yapıosun senden biii rica edıcem
Bnm actııgım konularda da bulabılırsın
2017 hazıran annelerı alısverıs konusu acsan
Sadece orada foto/ nerden alındıgı/ fıyatı gıbı bılgılerı paylassak
Ben kasım annelerınde yapmıstım ıyı oluyordu fıkır oluyordu
Sen oyle bı konu acar mısın?
Oyle bı konu var mı kontrol etmedım yalnız:)

Ay görüşelim. Görüşelim de kaynasalim ❤ bu arada biz istanbuldan taşındık ama neredeyse senede 3 defea yine geliyoruz benim en sevdiğim arkadaşlarım orada ve eşimin 2. İşi orada. Mecburuz yani. Yani antalyadayim diye istanbulda ki arkadaşlarla gorusemeyecegim diye bir şey söz konusu değil ❤❤

:) oh ne güzel, ilk bebek 17 kasımda mı doğdu, benim eşimle aynı gün :) o da çok sakindir...
ama haziran ayı tam ikizler fena biraz burç, pek inanmam ama tek bildiğim ikizlere dengesiz dedikleri :)
Benim büyük kızım 21 haziran doğmlu :) yiğenim de 18 haziran :) dengesiz ve çok kaprisliler amaan amaan :) bu da hazirana gelicek oysa temmuz olaydı iyiyidi :) kısmet artık

:) oh ne güzel, ilk bebek 17 kasımda mı doğdu, benim eşimle aynı gün :) o da çok sakindir...
ama haziran ayı tam ikizler fena biraz burç, pek inanmam ama tek bildiğim ikizlere dengesiz dedikleri :)
Akrep erkeklerıne ıyı kadınlarına kotu dıolar:) ıkızlerı hıc bılmıyrm ya
Bı okuyalım nasılmıslar:)
17 kasım 2014 dogumlu kuzucum
Odasını ayırdık, artık buyuk yatakta yatıyor sabah bı baktımkı yuzustu yatmıs poposunu havaya dikmiş gelde o popoyu oyle tatlıydı kı
Ya anne olmak coook guzel:)))))

Olur bak çok iyi olur face de grup mu açsak acaba bunkouyla ilgili? Ama burada konuşmak yasak sanırım face ile ilgili şeyleri

bybo grubuna bende uyeyım :)
Ama cok takıp etmedım
Artık bırıne guvenıp baslanılacak:)
Ben kozmetık urunlerde de hıgh end markalar kullanırım ona ragmen ılk uc ay makyaj yapmayacagım cıldım kupkuru ama krem mrem hıc bırsey surmuyrm
Cok fazla abartıyrm ben :)
O yzden lıeracta ıcın rahat, hem guvenıyrm hem fazlaca dıkkat ettıgımden bişey olacagını dusunmuyorum:)
Sutten kesene kadar kola bıle ıcmedım dedımkı sutten kesınce buzz gıbı kola ıcecem bı ıkı kez ıctım hamıle kaldımya:)
Sansa baak:)

Benim eşim ikizler gerçektrn bazen tam burcunu yansıtir. Benim yavrum normal doğarsa ikizler sezeryan olursa boğa olacak

Bende adam akıllı makyaj yapmıyorum hala. Kullandığım makyaj malzemeleri de yine organik ama boya olduğu için yine de tedbirli yaklaşıyorum. Mesela 3 senedir sürdüğüm oje sayısı bile 10 u geçmemiştir ki hamilelikten önce iki haftaya bir manikür giderdim. Şimdi yine adam akıllı tırnaklarıma bakamadan hamile kaldım. Kola hç sevmem ben ayda yılda bir pizza yicem de ancak öyle içerim. Onun dışında asla içmem çok şekerli geliyor bana. Ne guzel bir bybo üyesi daha var demek ki burada :) bybolu olanlara karşı ayrı bir sempatim var

Benim büyük kızım 21 haziran doğmlu :) yiğenim de 18 haziran :) dengesiz ve çok kaprisliler amaan amaan :) bu da hazirana gelicek oysa temmuz olaydı iyiyidi :) kısmet artık
Vay belkıde aynı gun doğar:)
Bukadarda denk gelmesı cok enteresan he:) hahahhaha:))))))
Bnm gorumlerımde aynı gun dogmuslar
Cok ılgınc ya 365 gunde sen aynı gune denk getır eheheh:)

Sagol cnm
Blw ve montessorıcıyum ayrıca :)
Oglum 9 aylıktı yogurdunu kendı yerdı
11 aylıkken corba ıcerdı ustelık kasıkla
Sımdı buyuk ınsan gıbj masada yemek yer pecete kullanır millet şok oluyor:)

İnşallah duyarsın aramızda 1 gün var benim sat 1 Eylül biz 6+2 de duyduk

Bu arada bnmde farkındalıgı yuksek, kendını gelıstıren, arastıran bılgılı ve ogrenmeye acık annelere sempatım var:)
Amann bılmem neyın oglu hep tv izledıde ne oldu kafası annelere tahammul edemıyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…