2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bugün balık yiyeyim dedim faydalı diye ağzıma attım ama yutana kadar akla karayı seçtim
mahvoldum...geçen haftalarda zevkle yemiştim halbuki...
yiyebiliyorken yiyin kızlar N neshas meltemsmh meltemsmh

Ben balık değil hiç bişey yiyemiyorum eziyet gibi bişeyler yemek iştah hiç yok bugün tartıldım 2kilo vermişim doktora da bahsettim iştahsızlıgımdan olabilir dedi ama çok üzülüyorum bebeğim gelişemez diye :KK43:

Valla cok kavga ediyoduk ki halada kavga ediyoz o evli Ben evli halada kozdiriyo beni televizyon kumandasi icin bole saatlerce sac bas kavga ettigimi hatirlarim birbirimizi sevmeyiz pek ama bisi oldumu ikizime hemen aglarim en cokta Ben uzuluyom kucukken ona bisi olsa benim gobegim sizlardi Ve o gun ona bisi oldugunu hatirlardim ama buyudukce hissetmedim artik annemin tek kiziyim Ve hic été k giydirmemis cunku ikizim kiskanirmis o da giymek istermis etek o yuzden benide erkek gibi buyutmusler hep pantolon kisa sac falan Ve eskiden o hasta olsaydi ardindn iki gun sonra bende olurdum Ben olsam oda olurdu hasta annem inanmazdi ama gercekten birimiz hasta olsàk oteki gun oda olurdu
OOoo baya zor olmuş senin ikizle ilişkin. Genelde anlaşırlar diye biliyorum ben ıkızlerı ama işte istisnalar olabiliyor yada ben hiç anlamayanı tanımadım. Oda olabilir . Peki sence 2 yaş arası olan bir çocuğa kardeş en ideal hangi cinsiyet oluyor? Ben genelde 2 yaş arası olan kızların birbiri ile çok iyi anlaştığını gördüm oyuzden yine kız istiyorum yavrumla iyi anlassın diye ama bu aralar tüm çevrem hayır aynı cinsiyet olunca anlaşamazlar erkek olursa daha iyi anlaşır diyor. Senin görüşün ne bu konuda?

Ben balık değil hiç bişey yiyemiyorum eziyet gibi bişeyler yemek iştah hiç yok bugün tartıldım 2kilo vermişim doktora da bahsettim iştahsızlıgımdan olabilir dedi ama çok üzülüyorum bebeğim gelişemez diye :KK43:
Bebek şuanda senin yediklerinden beslenmiyor ki zaten senin bu zamana kadar yediğin ve vucudun da depolandığin şeylerden besleniyor. Öyle güzel bir vücuda sahibiz ki her şeyimiz hazırlanmış. O yüzden hiç korkma. Plesanta daha oluşmadı oluşunca senin yediklerinden beslenmeye başlayacak. Umarım o zamanda azalacak bulantılarımiz

Bebek şuanda senin yediklerinden beslenmiyor ki zaten senin bu zamana kadar yediğin ve vucudun da depolandığin şeylerden besleniyor. Öyle güzel bir vücuda sahibiz ki her şeyimiz hazırlanmış. O yüzden hiç korkma. Plesanta daha oluşmadı oluşunca senin yediklerinden beslenmeye başlayacak. Umarım o zamanda azalacak bulantılarımiz

Çok saol içimi rahatlattın belki de doktorum da oyüzden çok üzerinde durmadı. Bide bende bulantı henüz başlamadı bile bazen çok hafif geliyor gibiooluyo ama hemen geçiyor olmayacak mı acaba:)

O nasıl bir şey yahu? Ay evden ırak derler ya öyle gerçekten. Coxuksuz olsa bir nevi çekilir ama çocukla olmaz öyle bulantılar falan. Aman umarım olmaz bu sefer öylesi. Kimselere olmasın. Zor ya çok zor valla. Benim bulanıyor ama seninkinin yanında deve de din gibi bir şey. Kıyamam ya ne günler atlamışsın. Hemde bir çocukta var yanında.

Evet canım maalesef çok kötü geçti doktorum bile demişti senin gibi hamilelik geçiren görmedim diye. Hep bebeğimi düşünürdüm ben yiyemiyorum nasıl iyimi diye hemen sorardım şükür 3,50 kg doğdu inanamadım benden o kadar çocuk çıkmaz demiştim :) şimdi 5 yaşında . O kötü günleri geçen yıl unuttum daha ve bebek düşünmeye başladık ama geçen ekim ayında kimyasal gebelik yaşadım. bir de 8 yıl önce yaşamıştım. O yüzden bu da böyle olur mu diye korkuyorum

Benim 2 hamileliğim berbat geçti .2 . Hamileliğimde resmen bitkisel hayata girmiştim. 5 ay yemek yiyemedim. Su bile içemezdim . Hele ki banyo yapmak işkence gibiydi su kokardı burnumu kapatarak ağlayarak yıkanırdım. Hastanede bile yattım . 7 . Ay kaburgam batmaya başlar ne oturabilirim ne yatabilirdim .sadece 7 kilo almıştım. 2. Gebelikte son 2 ay sancılarım oldu hergün doğuracam ben derdim . Ve 2 gebeliğimde de sabahları gözümü açar açmaz safra kusardım afedersiniz . 9 ay hem de :KK43: şimdi de çok korkuyorum 2 çocukla mahfolurum valla
AY CNM SENİ cok iyi anliyorum
Cunku bende banyo yapamazdim, su kokar sabun kokar banyo kokar
Ne disimk fircaladim ne yikandim
Uzun sure yikanmadan duruyordum
Sabahlari safra kusuyordum bende
Ogurmekten bogazlarim tahris oluyordu
Ama sen daha cok cekmissin
Bnm agir olarak yirmi hafta surdu sonra ara ara yokladi ama reflum hep vardi, buzz gibi su ve soda icerdim midemdeki yangin dinsin diye
Dogum yapinca birden nasil kesilio demi

Küçükken bende ikizimle pek anlaşamazdım.çğnkü o çok yaramaxdı kıyafetlerimi giyerdi hep ben aradığımda kıyafet bulamazdım oyuncaklarını kırardı sonra benimkini kırardı. Nasıl anlaşacaksın ki ama başkalarına karşı da hep birbirimizi savunurduk çift yumurta ikiziyiz biz benzemiyoruz hiç

AY CNM SENİ cok iyi anliyorum
Cunku bende banyo yapamazdim, su kokar sabun kokar banyo kokar
Ne disimk fircaladim ne yikandim
Uzun sure yikanmadan duruyordum
Sabahlari safra kusuyordum bende
Ogurmekten bogazlarim tahris oluyordu
Ama sen daha cok cekmissin
Bnm agir olarak yirmi hafta surdu sonra ara ara yokladi ama reflum hep vardi, buzz gibi su ve soda icerdim midemdeki yangin dinsin diye
Dogum yapinca birden nasil kesilio demi

Valla çeken bilir derlermiş :KK43: evet doğumdan sonra bitiyor ama kaburgamın ağrısı doğumdan sonra 10 15 gün devam etti. Etim acırdı. Annem bana hamile kalmayı yasaklamıştı çok çekiyorum diye.

Valla çeken bilir derlermiş :KK43: evet doğumdan sonra bitiyor ama kaburgamın ağrısı doğumdan sonra 10 15 gün devam etti. Etim acırdı. Annem bana hamile kalmayı yasaklamıştı çok çekiyorum diye.
Bu sefer Allah yardim eder olmaz insallahhh
Cok cekmissin gercekten uzuldum adina
Beterin beteri hep var
Bak sen ne kadar zorlanmissin
Ben uyutulmak istiyordum dayanamiyordum agliyordum
Anne olmak ne zor yaa

Bu is biraz da genetik. Benim annemin butun hamilelikleri rahat gecmis. Bulanti falan bilmemis hic. Benim de oyle geciyor. Hamile oldugumun farkinda bile değilim. Tansiyon dusuklugu de olmasa hic belirti yok

Bu is biraz da genetik. Benim annemin butun hamilelikleri rahat gecmis. Bulanti falan bilmemis hic. Benim de oyle geciyor. Hamile oldugumun farkinda bile değilim. Tansiyon dusuklugu de olmasa hic belirti yok
Evet canim.bence de genetik..benim annem.ablamda da olmamis.hamdolsun.simdilik bende de cok.fazla yok..sadece.tiksinme.geliyo istah bazen gidiyo.bazen.geliyo bi degisik:)

Kizlar bem bi sey.sorcam size.doktorunuz yolculuk yasak filan bir sey dedi mi..ya esimin izni var 2 senedir yeni.izin alabildi ozel harekatci kendisi..cok bunaldik cok yorulduk ailelerimizin yanina.gitmek istiyoruz ama gecen hafta.doktorum ertele dedi..:KK43: nasip tabi ama gitmek de istiyorum napmaliyim sizce.doktoru.dinlemeliyim.di mi

OOoo baya zor olmuş senin ikizle ilişkin. Genelde anlaşırlar diye biliyorum ben ıkızlerı ama işte istisnalar olabiliyor yada ben hiç anlamayanı tanımadım. Oda olabilir . Peki sence 2 yaş arası olan bir çocuğa kardeş en ideal hangi cinsiyet oluyor? Ben genelde 2 yaş arası olan kızların birbiri ile çok iyi anlaştığını gördüm oyuzden yine kız istiyorum yavrumla iyi anlassın diye ama bu aralar tüm çevrem hayır aynı cinsiyet olunca anlaşamazlar erkek olursa daha iyi anlaşır diyor. Senin görüşün ne bu konuda?
Bence anlasmasi icin zor farkli cinsiyet kendimden bilir im oyunlari farkli tarzlari farkli hep ayni olunca daha iyi anlasirlar sanki benim fikrim

Kizlar bem bi sey.sorcam size.doktorunuz yolculuk yasak filan bir sey dedi mi..ya esimin izni var 2 senedir yeni.izin alabildi ozel harekatci kendisi..cok bunaldik cok yorulduk ailelerimizin yanina.gitmek istiyoruz ama gecen hafta.doktorum ertele dedi..:KK43: nasip tabi ama gitmek de istiyorum napmaliyim sizce.doktoru.dinlemeliyim.di mi
Uçakaa

Hamile olduğumu öğrendiğim hafta bizimde bodrum tatili planımız vardı doktorum uçak yolculuğu yapabilirsin ama otobüs yolculuğu sakıncalı demişti canım uzun mesafeye gideceksen bence karayolunu tercih etme

X