2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar iyi akşamlar, bi kaç gündür giremedim herkes iyidir umarım.

Canim bu erkek isteme soyle erkek olsun falan filan degil yani olay dogulu batili degil erkek istiyoruz deyince sanirim yanlis anliyo sun dogulular mi erkek istiyo bi tek benim demek istedigim iki cocuk tek dusunuyom Ve bi kiz bi erkek olsa yeter erkek isterken errrkkekkk olsun degil bi kizim Var ikiciyi erkek isterim dedim allah her iki duyguyuda yasatsin isallh inanki ilk oglan olsa kizzz cok isterdim ama simdi bi kizim Var ikinci kizda olsa bisi olmaz yani sadece iki duyguyuda tatmak amac

Sat in ne

Hadi yaaa ayyy insallah oyle olmaz bizimm.bilmiyorum ki canim kac cm ama buyuk baya.her gittigimde doktor diyo dikkat et yorma kendini kistler sıkıntı yapmasin.kist kelimesini kullanmadi da catlamayan yumurta dedi.kist oluyo bu da iste sanirim.ben tedavi ile hamile kaldigim.icin catlamayan yumoslar kiste dönüştü sanirim:KK43:
Bana da öyle dedi ee peki nasıl sıkıntı yaratabilir ko bu kistler?

Canim bu erkek isteme soyle erkek olsun falan filan degil yani olay dogulu batili degil erkek istiyoruz deyince sanirim yanlis anliyo sun dogulular mi erkek istiyo bi tek benim demek istedigim iki cocuk tek dusunuyom Ve bi kiz bi erkek olsa yeter erkek isterken errrkkekkk olsun degil bi kizim Var ikiciyi erkek isterim dedim allah her iki duyguyuda yasatsin isallh inanki ilk oglan olsa kizzz cok isterdim ama simdi bi kizim Var ikinci kizda olsa bisi olmaz yani sadece iki duyguyuda tatmak amac
Sen beni bildiğin yalnış anlamışsın. Genelde doğuda soyumuz yürüsün diye mutlaka erkek evlat isterler. Hatta biz kısin karsa gittiğimizde eşimin kiz küzeni ilaya bakıp kız olduğu için onu evlattan saymazlar bizim buralarda. Erkek doğurman lazım dedi. Böylede cahiller. Ve bunu daha çok doğu da yapıyorlar. Mesela kayinvalidem erkek olsun diye dualar okumuştu. Neler neler yapmıştı bana. Ne testlerden geçmiştim erkek olur ümidi ile. Doktorun cinsiyet tanısına bile inanmadılar. Ama ben yine kız istiyorum diyorum. Tabi oğlum olacak bunu da ben hissediyorum orası da ayrı konu. Neyse ben kabul ettim artık ismi de belirledim zaten.

Sen beni bildiğin yalnış anlamışsın. Genelde doğuda soyumuz yürüsün diye mutlaka erkek evlat isterler. Hatta biz kısin karsa gittiğimizde eşimin kiz küzeni ilaya bakıp kız olduğu için onu evlattan saymazlar bizim buralarda. Erkek doğurman lazım dedi. Böylede cahiller. Ve bunu daha çok doğu da yapıyorlar. Mesela kayinvalidem erkek olsun diye dualar okumuştu. Neler neler yapmıştı bana. Ne testlerden geçmiştim erkek olur ümidi ile. Doktorun cinsiyet tanısına bile inanmadılar. Ama ben yine kız istiyorum diyorum. Tabi oğlum olacak bunu da ben hissediyorum orası da ayrı konu. Neyse ben kabul ettim artık ismi de belirledim zaten.
hayirlisi olsun canim kismet isalhh olur hepimizin istedigi once saglikli olsun larda

Burdaki lekelenme kanama haberlerinden o kadar çok etkilenmişim ki ruyamda kanamam oldugunu gördüm. Ay nasil üzülüyodum anlatamam. Uyanip rüya olduğunu anlayinca dunyalar benim oldu.

canım ben de öyle
rüyamda okulda ders anlatıyorum pantolonumun paçasından beri kanlar damlıyor
zemin kan oluyor çocuklar görüp korkmasın diye hemen siliyorum sınıftan çıkıp eşimi arıyorum
gebe kaldığımdan beri bu 2. düşük rüyası
korkuyorum kaybetmekten

masallah canim.bizde bugun gorduk keseyi..10 gun stresten mahfolcam ben
Gerçekten öyle ya ilki ikincisi yokmuş bu işin aynı heyecanı yaşıyor insan 10 günü zor bekliyoruz 9 ay nasıl bekliyecez bilmiyorum :KK50:bu arada son adet tarihin neydi belli ayniyizdir benim 30 agostos

Telefona bikaç uygulama indirdim hamilelik ile ilgili sizin indirip memnun kaldığınız bi uygulama varmı hafta hafta takip edebilecegim

İyi günler arkadaslar.bi sorum olacaktı.saglık ocagı aralık ayı için kontrol tarihi verdi ve gelince tetanoz aşısı olucaksın dedi.bi zararı olmaz dimi.bi tane düşügüm oldugu için herşeyden tırsıyorum.ayrıca mutlaka yapılmalımı bu aşı

ben de aralıkta olacam zaten zorunlu canım doğum esnasında bir sıkıntı çıkmasın diye

kızlar başım çatlıyor resmen baş ağrısı gebelikte olur mu
yoksa başka birşey mi bu
bazen uykudan uyandığımda bile başım ağrıyor

kızlar başım çatlıyor resmen baş ağrısı gebelikte olur mu
yoksa başka birşey mi bu
bazen uykudan uyandığımda bile başım ağrıyor
Canim dun benim de cok agirdi.normalde hic agirmaz nadir..ama gebelikle ilgili oldugunu dusunyorum hormonlar filan degistigi.icin..

Canim dun benim de cok agirdi.normalde hic agirmaz nadir..ama gebelikle ilgili oldugunu dusunyorum hormonlar filan degistigi.icin..
Evet kizlar bencede normal hamilelik ten olabilir yani stres yapmayin allah korur bebeklerimizi bende gecen hafta hastaydim Cook ilac aldim antibiyotik ler soguk alginligi ilaci agri keskciler umarim bebegime zarar vermemistir ya cok takildi kafama benimde

Evet kizlar bencede normal hamilelik ten olabilir yani stres yapmayin allah korur bebeklerimizi bende gecen hafta hastaydim Cook ilac aldim antibiyotik ler soguk alginligi ilaci agri keskciler umarim bebegime zarar vermemistir ya cok takildi kafama benimde
Takilma canim.olmaz bir sey ins. Benim arkadasim da antibiyotik kullanmisti baya.hamile oldugunu bilmeden.ama bebisi saglikli hamdolsun:KK66:

X