2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hanımlar bende gittim doktora 5 haftalik dedi kese göründü hamilelik takviminde 6 hafta yazıyor ama doktora göre 5 haftalik kanla idrar verdim bakalm galiba 10 gün sonra tekrar çağıracak

Oluyo canim aynisi. Endiselenmeo ilac bi sure sonra cikiyo camasirna da geliyo

Kizlarr gece cok bacak agrim oldu.ozellikle sol ust bacagim uyuyamadim.agridan.gebelikle ilgisi var mi acaba.bilginiz var mi kizlar

Bende halsizim çok uykum var birde çalışıyorum uyuyumamak için zor tutuyorum kendimi sizde de böylemi

Çalışanlarda maalesef dikkatsizliğe de sebep oluyor. İş yerinizdekilere ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz?

kızlar ağrılardan konu açılmışken, bende gündüz pek bişi yok, akşam ama göğüslerimde acayip bi hassasiyet var ve şişlik var.sanki silikon yaptırmışımda ameliyat sonrası iyileşme evresi komedi yani..başka bi yerimde belirgin ağrı yok aslında tamam bi halsizlik fln oluo bazen ama normaldir heralde

Kızlar bende de felaket derecede bulantı var ve biraz önce ilk defa kustum. Muhtemelen devamı gelecek. Sanırım Çok zor geçecek benim ki. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin. Ayrıca yorgunluk, halsizlik bende de var. 8 de en geç 9 da uyuyorum.

Canım duyma ihtimalinde var duymama ihtimalinde var. Duyamazsan bir dahaki randevuya duyarsın sanırım. Ben ilk 6+6 ken duydum yavrumu

Benimki minnacık daha. Daha 4+4'teyim. Doktor önümüzdeki pzt çağırmıştı kalp atışlarını duymak için ama ben sonraki perşembe gidicem. bari biraz büyüsün yavrucak geçen hafta bugün keseyi doktor zar zor gördü çünkü. 2 haftada nsl duyacaksa artık

evet erken çağırmış sanki biraz, doktorda merak edio demekki

Senin bulantılar azıcık erken başlamış sanki..benim de azıcık oluyo ama kusmuyorum allahtan. çubuk kraker ile bastırabilirsin bulantını belki..

evet erken çağırmış sanki biraz, doktorda merak edio demekki

Geçen sefer sadece gebelik testi ile ultrason ile karından baktı. Acaba ilaç falan yazmadı diye mi erken çağırdı? Kaç haftalık olduğumu bile söylemedi. Ama bana telefonda kalp atışı için gel dedi Şu gebelik takvimi de iyice kafamı karışıtırıyor. hesaplayınca 4+4 gösteriyor ama SAT 11 Eylül, tahmini döllenme tarihi ise 25 Eylül. Bu tarihe göre 2+2 olması gerekir. İmza kısmında ise 5 hafta içindeyim yazıyor, ilginç

Arkadaşım merhaba,
Seninle SAT da yumurtlamada aynı.4+1 olduğumuz anda takvimde 5 hafta yazıyo.Hafta hesaplamasını doktorlarda bu şekilde yapıyor son adet tarihinden itibaren sayıyorlar yumurtlamadan değil.

Bende akşamları daha beter oluyor artık bulantı. Mide bulabtisindan bende yatıyorum ilayi uyutup hemen yataga. Dün gece 9 de uyudum mesela. Gece de 1500 kere cise kalkmasak daha fazla dinlenmiş olacağım ama. Geçecek umarım bugünlerde

Benim yumurtlama da 09.09 da oldu. Yani yildonumumuzde :) ama senin son adet tarihin baz alınıyor hesap yapılırken. Birde normalde bende 7+1 im bugün ama aşağıda ki takvimde 8. Hafta yazıyor. Doktorlar buna 7 haftalık diyor ama okuduğum tüm kitaplarda bu olay 8. Hafta diye geçiyor. Çünkü 7. Hafta bitmiş ve 8 den gün alıyoruz. Ama doktorlar biten haftayı söylüyorlar

Çıktım kuzum :) keseyi gördü. Ama düşük tehlikesine karşın progestan verdi. İki gün daha işe git olmadı 2 hafta rapor yazarız dedi. Sıkıntı Yok şimdilik.
Cok şükür. Peki sende de mi kanama oldu? Neden ilaç verdi ki?

Bu arada benim agrim falan yok. Mide bulantılarım mevcut hala. Ara sıra belime sancı giriyor. İki gündür kasiklarimda olan ağrılarım bugün bitti. Sadece ayakta çok durursam batmalar oluyor. Hemen dinleniyorum bende. Birde sanırım giydiğim kulotla da ilgili bir durum. Lastikleri çok sıkı. Oda ağrı yapıyor olabilir. Bugün değiştirdim. Hamile külotlarimdan giydim saha iyi gibiyim. Bir kaç tane daha almak lazım bunlardan. Yarında yeniden randevum var. Bu sefer başka doktora gideceğiz eşimle birlikte. Eğer seversem bu doktoru bunünlü devam edeceğiz yolumuza. Bu arada bana progestan ilaç verdi günde 3 tane ama ben bunu günde 1 tane içiyorum. Kuzenim doktor ona sordum arkadasina sordurmuş eğer akintim yoksa ce ağrılarım bittiyse teke inebilir demiş gece yatmadan önce alacağım sadece. Bakalim yarın ki doktor ne diyecek. Akşam 5 de randevum var. Geçmez bana şimdi saatler :)

Senin bulantılar azıcık erken başlamış sanki..benim de azıcık oluyo ama kusmuyorum allahtan. çubuk kraker ile bastırabilirsin bulantını belki..
yok be canım. hiç bir şey bastırmıyor. Bulantı için ilaç almayı düşünüyorum. Irsi malesef. Annem 9 ay bulanmış ve kusmuş dilerim o kadar sürmez.

canımm inş ya. Bazen hayattan beziyorum. Allahımın zoruna gitmesin de. Yemiyorum içmiyorum. Nasıl da hala bulanıyor anlamıyorum. Perişanım. İnş çabuk atlatırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…