2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yok yok dogru kullaniyosun bende gecen sefer yanlis kullandim sanmistim abim doktor o da yanimdaydi ona sordum oyle olmasi gerekiyomus canim gun icinde de ic camasirima geliyordu benim ara ara
Abinin doktor olması senin açından ne güzel bir şey. Benim de en yakın kuzenim doktor herşeyimi ona sorarim.

Kızlar merhaba :-)
Bende kesemi gördüm çok şükür 5+5 günlükmüş beybisiiiii :-)
31 Ekimde kalp atışını duyacağız inşallah.
Vajinal ultrasonda gözüktü ama karından gözükmedi. Su falan içmiştim burada okumuştum mesane dolu olsun yazılmıştı ama doktor tuvaletin ve gazın var göremiyoruz dedi :emir_bebek::eek:
günaydın bizim satlar aynı sanırım :dondurma:

arkadaşlar günaydın,
yeni doğan 2 aylık yeğenimin kalbi delik çıktıda dün, tanıdığınız iyi bi çocuk kalp doktoru, kardiyolog var mıdır ?

KizlR doktora gittim
5+3 gunluk
Alttan muayene etti
Kese gorundu
Bi onceki gebeligimde miyom vardi
Yine miyom varmis :KK43: ama tehlikeli bi yerde degil
Bnm agrilarimin sebebi rahmimin arkaya donuk olmasiymis, normal dogum yaptigim icin baglarim gevsemis ve rahmim geriye donuk pozisyon almis, uc ay bel agrilarin olur uzun sure oturma dedi

KizlR doktora gittim
5+3 gunluk
Alttan muayene etti
Kese gorundu
Bnm agrilarimin sebebi rahmimin arkaya donuk olmasiymis, normal dogum yaptigim icin baglarim gevsemis ve rahmim geriye donuk pozisyon almis, uc ay bel agrilarin olur uzun sure oturma dedi
Canim.benim de rahmim tersmis doktor dogurunca duze doner demisti seninki de mi oyleydi rahmin terse donuk oldugu icin mi agrilarin varmis benim de agrim var

Kizlar ciktim doktorun yanindan muayene etti yumurtaliklarin normal serbest sivi yok dedi kan istedi deger yukseldiyse devam eden gebelik dustuyse kimyasal gebelik dedi bildigimiz seyler yani
Ins degerin yukselmistir ne zaman cikacakmis sonuc

Kizlar ciktim doktorun yanindan muayene etti yumurtaliklarin normal serbest sivi yok dedi kan istedi deger yukseldiyse devam eden gebelik dustuyse kimyasal gebelik dedi bildigimiz seyler yani
Umarım yükselmiştir ya dualarimiz seninle

KizlR doktora gittim
5+3 gunluk
Alttan muayene etti
Kese gorundu
Zor bir süreç ama herşey düzelecek inş. Keseyi gormussunuz işte ne güzel. Sağlıkla kalbini de duyarsın ins arkadaşım

kızlar size bişi sorcam şimdi doktorun odasına girdim olanı biteni anlattım kadın beni direk sedyeye aldı kasıktan ultrasondan baktı ne sıkışıktım ne başka bişi ben hep alttan muayene oluyordum o nedenle garip geldi sıkışık olmadan ultrasonda göründü yumurtalıklarım rahmim falan

X