2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
UOTE="34bta26, post: 42060729, member: 539948"]Aa[/QUOTE]

kan tahlili yaptırmamış mıydın? kesin sonuç alırdın. o testler bazen bozuk çıkıyor[/QUOTE]
Henüz yaptırmadim bugün yaptıricam umarım sonuç hayırlı olur benim için

benim de beklenen doğum tarihim 4/4, bu gün doktor randevuma gittim. vajinal ulturasondan gördük keseyi. :KK54: ulturasona göre 5+2 günlük gebeliğin dedi. kalp atışı için 2 hafta sonra dedi (nasıl geçecek bilmem:)) istediği testlerde çok ekstra bişey yok, tam kan sayımı, üre, hepatit, toksoplazma, glukoz... benim testlerimin sonuçları salı gününe kadar tamamlanacak. çok heyecanlıydım, doktor bebeğin bebeğin diye konuşunca bi tuhaf oldum. herşey yolunda görünüyor dedi bana inşallah darısı başına :)

gebelik ile ilgili az çok bilgim var ama dr kontrolleri ile ilgili hiç bir bilgim yok ne sıklıkla gidiliyor 2li3lü testler ne zaman yapılıyor hep soru işareti bende

karından baktığında göremedi mi keseyi ben vajinal ultrasondan çok çekiniyorum hiç yaptırmadım biraz ürkütüyor beni

UOTE="34bta26, post: 42060729, member: 539948"]Aa

kan tahlili yaptırmamış mıydın? kesin sonuç alırdın. o testler bazen bozuk çıkıyor[/QUOTE]
Henüz yaptırmadim bugün yaptıricam umarım sonuç hayırlı olur benim için[/QUOTE]

Allah gönlüne göre versin biran önce yaptır bu kafa karışıklığından kurtulursun

gebelik ile ilgili az çok bilgim var ama dr kontrolleri ile ilgili hiç bir bilgim yok ne sıklıkla gidiliyor 2li3lü testler ne zaman yapılıyor hep soru işareti bende

karından baktığında göremedi mi keseyi ben vajinal ultrasondan çok çekiniyorum hiç yaptırmadım biraz ürkütüyor beni

hiç karından bakmadı, o şekilde bakıcaz dedi bende itiraz etmedim, sormadım açıkçası karından görünmez mi diye... 2 hafta sonra kalp atışına baktıktan sonra muayeneler ayda 1 olacak ben seni muayeneler hakkında bilgilendiricem dedi. 12. hafta 2'li test, 20. hafta detaylı ulturason, 24 de şeker yükleme gibi devam edicez dedi. rahat ol, rahat geçer inşallah :)

rutinlerin içinde neler var sonuçları hemen çıkıyor mu? bende yarın ilk kontrolüme gideceğim ne olacağı konusunda merak içindeyim
ya bana kalp atışından sonra test vericem dedi ama ben önceki gebelikten bildiğim için yaptırdım. tam kan sayımı kolestrol tiroid idrar hepatit b glukoz
bu arada kalp atışları için ne zaman çağırdı??
geçen hafta cumartesi gittim 2 hafta sonra dedi yani 15 Ağustosta gidiyorum kısmetse

Benimde 2. Bebegim geliyor ins. :anneadayı:
Hayırlı olsun benim de 2. bebeğim olacak inşallah ilki kaç yaşında?

Merhaba :) bende iki gün önce öğrendim:) kan testinde değerim 76 çıktı adetimin olmasına 2gün vardı öğrendiğimde :) haftaya ilk kez doktora gitmeyi düşünüyorum acaba geç kalmış olur muyum? Bide 2gündür karnımda sürekli sancı vardı. Bugün ise aniden bi sancı giriyo bile batıyomuş gibi 30sn sonra geri geçiyo. Bu sizde de oldu mu?

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım diyelim Allah izin verirse bende nisan annesi olucam benim dört seni çocuğum olmadı tüp bebek dondurulmuş embriyoyla bir kızım dünyaya geldi ve ben kızım 3 aylıkken hamileyim geçen seferde nisan 2015 annelerindeydim o grupla kızım oldu bakalım hayırlısı:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ikiz gibi olcaklar
kızlar ben de inşallah nisan annesi olcam :anneadayı:
Tebrikler hosgeldin
Idrar testi ile gebelillerini öğrenen sevgili annisler sılik çizgi de olsa tam olarak ne zaman ogrendiniz. :KK45:
Ilk hamileligimde gece idrar testi yaptim silik cikti sabah kan testi yaptirdim 2000li deger cikmisti
Günaydin kızlar nasılsınız gitmeyen arkadaslar doktor kontrolune gıtmeyı ne zman
düşünüyosunuz
Günaydin ben mide bulantısı ile gune basladim 10 gunum var gitmeme
hidroje post: 42061992 .!.:
Benimde 2. Bebegim geliyor ins. :anneadayı:
Tebrikler

Merhaba :) bende iki gün önce öğrendim:) kan testinde değerim 76 çıktı adetimin olmasına 2gün vardı öğrendiğimde :) haftaya ilk kez doktora gitmeyi düşünüyorum acaba geç kalmış olur muyum? Bide 2gündür karnımda sürekli sancı vardı. Bugün ise aniden bi sancı giriyo bile batıyomuş gibi 30sn sonra geri geçiyo. Bu sizde de oldu mu?
Tebrikler gec kalmis olmazsin bende boyle birsey olmadi

X