2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Salı günü adet günümdü ve 689 çıktı, cumartesi günü için international hospital 'da Nihan Özcan varmış ondan randevu aldım.

Acaba kese görür müyüz? Çok merak ediyorum :oops:

Herkese merhaba. Sat 28 haziran. 4 agustosta kan tahlili yaptirdim 994 cikti.o gun dr gittim daha gozukmez ama rahme bakalim dedi.cok sukur temizmis.cuma gel kese icin dedi.ama benim dun(2_3 defa) bugun de 1 defa wc de peceteye kahverengi leke geldi cok tedirgin oldum dun dr a gittm progestana basladim.tum mesajlari okuyamadim var mi aranizda yasayan bu durumu
Canim benim iki gun ust uste oldu hatta ikinci gun daha yogundu cok sukur hcg 2,5kat yukselmisti altdan da ultrasonla bakti bakti sorun yok dedi. Bol su ic ve istirahat et yorma kendini hic demisti. Tekratlarsa kanaman gel igne yapariz dedi. Cok sukur bur dahada olmadi.

Cok uzgunum moralim sifir oldu. .sonucu aldim bugun..bat a 2gun kala beta hcg 28.27...cok dusuk degil mi...doktor cok erken takip edecez dedi ama..testtede gebelik henuz dogrulanmamistir diyo...bende en az 100 vardir diyodum...satima gore 3+5...ben mi evham yapıyorum acaba
Canim bnm.adet gunumu birgun gecmis haliyle hcg 72.92 idi

:emir_bebek::anneadayı::nazar:Canım bnm bat günü 12.57 çıktı sonra düzenli arttı. Bnce hiç canını sıkma 2 günde bi bhcg baktır düzenli artış varsa sorun olmaz suan hamileyimmmmmmmm üzülme moralini bozma sende hamilesin bnce
Cok uzgunum moralim sifir oldu. .sonucu aldim bugun..bat a 2gun kala beta hcg 28.27...cok dusuk degil mi...doktor cok erken takip edecez dedi ama..testtede gebelik henuz dogrulanmamistir diyo...bende en az 100 vardir diyodum...satima gore 3+5...ben mi evham yapıyorum acaba

çok sevindim cnm inşalla keseyi görür kalp atışlarını duyarız değerin kaçken kaç olmuş
Ben adetten üç gün önce ögrendım canım ozman 70 di degerm bugun yani iki gün sonra 151.79 yarın adet günüm 200 leri gecer deger 4 gün sonra falan tekrar yapıcam haftaya cumayada doktoruma randevu almayı düşünüyorum cnm

Bence hamililik var geç döllenmede olabilir.Kat kat artacak zamanla ben batı 4 gün geçince doktora gitmiştim 4 haftam dolmuştu yani.vajenden ultrasonla kese küçücük göründü.11 ağustosta tekrar kontrolüm var bakalım Bebegi karından görebilecekmiyiz.Allah herkesin bebegini hayırlısıyla kucağına almayı nasibetsin inşaallah.

merhaba arkadaslar herkese hayirli anne baba olmayi nasip etsin rabbim (amin) bende 4+4 gunluk hamileyim ikinci cocugum olcak insallah birsey sormak istiyorum bende karinda sislik, baski ve ara ara sanci oluyor sizlerde olan var mi?

seninde benim gibi geç döllenmemi acaba benim sat 26 hazirandı 5 ağustosta değerim 664 çıktı
Benimde 26 hazirandi son adetim 22 temmuzda 245 cikti banada gec dollenmedir demisti
Biz de bugün keseyi gördük.Müthiş bir duygu.yaşamanız dileğiyle...
Rutin testler varmış toksoplazma falan da var onları yaptıracam.
Iki hafta sonra kalp atışı için gideceğiz
Yarın tam altı haftalık oluyor bebişim
Hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah
Maşallah amin darisi kalp atislarina
Bence endiselenme daha adetine varmis yukselir inşallah umitsizlige kapilma
merhaba arkadaslar herkese hayirli anne baba olmayi nasip etsin rabbim (amin) bende 4+4 gunluk hamileyim ikinci cocugum olcak insallah birsey sormak istiyorum bende karinda sislik, baski ve ara ara sanci oluyor sizlerde olan var mi?
Tebrik ediyorum benim ara ara sag kasigima agri giriyor

e ben regl geçtikten 3 gün sora değerim 30 de ümitsizliğe kapılma bu hafta arttı benimde. önemli olan bi değer çıkması ve artması

bende de oluyor batma ağrı fln. birde iki gün önce fena gaz şişlik vardı. şimdi yediklerimle düzeltmeye çalışıyorum

Çok üzgünüm ben de. Daha önce de yazmıştım pazar günü tahlil yaptırdım 5.21 çıkmıştı. Bat tarihime 5-6 gün vardı. Bugün kendi dr.umu aradım. Yarın yada cumartesi bat.ım.. Degerim cok düşük, 2 gune bir tahlil tekrari yapayim mi dedim. Hatalı olabilir tahlil değeri sınırda çünkü dedi. Bat.ını bekle regl olabilirsin, olmazsan tahlil tekrarlarsın, dedi. Hamilelik tavimi bile yapmıştım oysa ki:KK61::KK42:

Çok üzgünüm ben de. Daha önce de yazmıştım pazar günü tahlil yaptırdım 5.21 çıkmıştı. Bat tarihime 5-6 gün vardı. Bugün kendi dr.umu aradım. Yarın yada cumartesi bat.ım.. Degerim cok düşük, 2 gune bir tahlil tekrari yapayim mi dedim. Hatalı olabilir tahlil değeri sınırda çünkü dedi. Bat.ını bekle regl olabilirsin, olmazsan tahlil tekrarlarsın, dedi. Hamilelik tavimi bile yapmıştım oysa ki:KK61::KK42:
üzülme canım hayırlısı olsun diye düşün
sağlık ocağında da ücretsiz yapıyorlar testi için rahatlasın diye kendin de yaptırabilirsin

mersah22, post: 42054509, member: 449316"]üzülme canım hayırlısı olsun diye düşün
sağlık ocağında da ücretsiz yapıyorlar testi için rahatlasın diye kendin de yaptırabilirsin[/QUOTE]
Teşekkür ederim. Idrar testi aldım yine de. Sabah yapacağım inş.

Kizlar bugun adet olacakmisim gibi agri var.adet zamanı sol bacagim ceker.kasiklarim agrir. Aynen oyle. Bat im 4 gun gecti. Korkum şu.onceki gebeligimde de bat tan 5 gun sonra bu agri basladi sonra kahverengi akinti sonra hafif kanama ve düşük.allahim bir daha yasatmasin ne olur. Bu sefer saglikla sonuclansin.

X