2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bende nisan annesi olucam Rabbim nasip ederse çoook heyecanliyim kızlar
Tebrij ediyorum
Slm kzlar bugun doktora gittim bakti keseyi gordu ama bebegi goremedi normalmidir sizce 5hafta 4gunluk ama bebegi goremedi insallah bebegi bidahakine gorur
Gozun aydin bebek daha gozukmez endiselenme
Kizlar bugun de beta ya baktirdim. Bat 3 agustostu. 1141 cikti deger. Adetten 1 gun once 294 idi.
Tebrikler
Arkadaslar Merhaba bnde bugün öğrendim ALLAH izin verirse 2016 nisan annesi olcam
İlk kızım ve tek kızımıda :) 2005 nisanda dünyaya getrmiştim
Bnce nisan bebeği en güzeli
Tebrik ediyorum bende oglumu martta dogurdum bu bebekte allahin izniyle martta dogcak ilk dogum sezeryan olunca dedigin gibi en guzel aylar subat mart nisan yaza bebek ele avuca geliyor
Kızlar mide bulantısı başlayan varmı? Bende henuz birsey yok :anneadayı:
Azcik var ama coook az oglumda cok yasadim coook zor inşallah yasamazsin
Slm. Ben 26yasındayım ve bu ay ılk kez bebek dusunmeye basladık. Son tarıhım 17temmuz ne zaman hamile olduğumu öğrenebilirim? Bu arada tüm nisan annelerine hayırlı olsun bebekleri umarım herşey yolunda ilerler..
Amin cok tesekkurler beklenen adete kac gun var
Günaydin nisan hamişleri nasıl geciyor günler ?
Bebim sag kasigimda batmalarim var sık sık
Midem dayanilmayacak kadar bulanmiyor
Bugün artik goguslerime dokunamiyorum
Gogus ucumun rengi koyulasti
Fakat hic uykum gelmiyor, hatta eskiden daha cok uyurdum :)
Benim suanlik belirtilerim bunlar. Sizlerde durumlar nasıl?
Arada mide bulantısı oluyor ara ara lekelenme devam sicaklardanda uyunmuyor cok kalkiyorum geceleri
ptesi bhcg 240,75 çarşamba 811,71 çıktı iki katından fazla artmış normal mi acaba kızlar:KK17:
Endiselenme benimde 3 kati artti dr cok iyi artmis dei
Kizlarrr gunaydiin degerim yukselmis sukurler olsun bi kalp atisinids duysam rahatlicam Allahin izniyle rabbim ksenin kucagini bos birakmasiin kimsenin yuzuni soldurmasin insallah:anneadayı::KK200:
Aynen bende o kalp atisini duysam rahatlicam
Günaydın kızlar bugün kötü uyandım iyi hissetniyorum kendimi. Cok halsizim,memelerim yine şişmiş.Midemde kazınma var ses geliyor gurul gurul :-) Dün tartıda 54 çıkmistim bugün 52,5 çıktım.Hamile kalmadan önce 52 kiloydum.hamile oldugumdan beri nerdeyse hergun 54 cikiyordum.ilginç bir durum bir gunde 1,5 kilo ödem demekki :KK49: karnım biraz inmiş gibi.Geceleri cok rüya görüyorum ve gece cok uyaniyorum.bugun 5 te uyandim bir saat dolandim evde sonra tekrar yattim.Vücudum sapıttı iyice.Çok zor bi süreçmiş 3 aydan sonra rahatiz.Siz nasılsınız bugün? :KK69:
Evet cok zor ve guzel bir surec benimde uyku duzenim yok malesef
Tunaydin bende hastanedeydim susam tanemi gordum 2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalim dedi :anneadayı::KK68: kedi ve köpek besledigim için rutin testlere baskalarinida ekledi devlette yaptır burada çok para alırlar dedi 2 hafta geçmek bilmez simdi bana
Gozun aydin canim haftaya kalp atisina insallah

Kız. Küçücük gorsen alttan bakmadi karından bakma taraftariyim dedi şimdi duyulmazmis haftasiyla uyumlu boyutu dedi. İstanbul ümraniye erdem hastanesine gidiyorum geçen hafta 60 TL muayene ücreti ödedim 17 TL de kan verdim bugün gittiğimde bisey odemedim 10 gün içinde geldim diye

peki tahlilleri neden devlete yolluyor ki

geçen gittiğinde sadece bhcg ye mi bakmışlardı?

Herkese merhaba. Sat 28 haziran. 4 agustosta kan tahlili yaptirdim 994 cikti.o gun dr gittim daha gozukmez ama rahme bakalim dedi.cok sukur temizmis.cuma gel kese icin dedi.ama benim dun(2_3 defa) bugun de 1 defa wc de peceteye kahverengi leke geldi cok tedirgin oldum dun dr a gittm progestana basladim.tum mesajlari okuyamadim var mi aranizda yasayan bu durumu

:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Hamile oldugumu öğrendik tatile çıktık. Bi iki kere havuza girdim 15 dakikalığına folic Trio ya başladım belim ve kasiklarimda ağrı var midem az az bulanıyor göğüslerim fena halde bi an once tatil bitse de muayene olsam keseyi görsem kalp atışlarında duysam Rabbim cumlemize sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağımiza almayı nasip etsin

Herkese merhaba. Sat 28 haziran. 4 agustosta kan tahlili yaptirdim 994 cikti.o gun dr gittim daha gozukmez ama rahme bakalim dedi.cok sukur temizmis.cuma gel kese icin dedi.ama benim dun(2_3 defa) bugun de 1 defa wc de peceteye kahverengi leke geldi cok tedirgin oldum dun dr a gittm progestana basladim.tum mesajlari okuyamadim var mi aranizda yasayan bu durumu
Bende oldu ilk once kahverengi lekelenme sonra kanama oldu tabi sende olcak diye birsey yok inşallah olmaz tebrik ediyorum
:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Hamile oldugumu öğrendik tatile çıktık. Bi iki kere havuza girdim 15 dakikalığına folic Trio ya başladım belim ve kasiklarimda ağrı var midem az az bulanıyor göğüslerim fena halde bi an once tatil bitse de muayene olsam keseyi görsem kalp atışlarında duysam Rabbim cumlemize sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağımiza almayı nasip etsin
Banada dr folic trio verdi sanki o midr bulantisu yapiyor havuz biraz riskli dikkat et enfeksiyon acisindan deniz varsa denizi gir suanda oda yasak bende tatildeyim ama denize giremiyorum dusuk riskinden dolayi

Bende oldu ilk once kahverengi lekelenme sonra kanama oldu tabi sende olcak diye birsey yok inşallah olmaz tebrik ediyorum

Banada dr folic trio verdi sanki o midr bulantisu yapiyor havuz biraz riskli dikkat et enfeksiyon acisindan deniz varsa denizi gir suanda oda yasak bende tatildeyim ama denize giremiyorum dusuk riskinden dolayi
Girmemek en iyisi ben doktorumla görüşmeden geldim bi iki kere girdim o kadar. dikkat et sende Rabbim bebislerimizi bize bağışlasin

Tunaydin bende hastanedeydim susam tanemi gordum 2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalim dedi :anneadayı::KK68: kedi ve köpek besledigim için rutin testlere baskalarinida ekledi devlette yaptır burada çok para alırlar dedi 2 hafta geçmek bilmez simdi bana
hayırlı olsun canım benim çok sevindim değerin kaçken gördün ve kaç haftalıksın bende çok heyecanlıyım pazartesiyi bekliyorum

seninde benim gibi geç döllenmemi acaba benim sat 26 hazirandı 5 ağustosta değerim 664 çıktı

Tebrij ediyorum

Gozun aydin bebek daha gozukmez endiselenme

Tebrikler

Tebrik ediyorum bende oglumu martta dogurdum bu bebekte allahin izniyle martta dogcak ilk dogum sezeryan olunca dedigin gibi en guzel aylar subat mart nisan yaza bebek ele avuca geliyor

Azcik var ama coook az oglumda cok yasadim coook zor inşallah yasamazsin

Amin cok tesekkurler beklenen adete kac gun var

Arada mide bulantısı oluyor ara ara lekelenme devam sicaklardanda uyunmuyor cok kalkiyorum geceleri

Endiselenme benimde 3 kati artti dr cok iyi artmis dei

Aynen bende o kalp atisini duysam rahatlicam

Evet cok zor ve guzel bir surec benimde uyku duzenim yok malesef

Gozun aydin canim haftaya kalp atisina insallah
Sweet drop merhaba. Beklenen adete tam 10gun var bugun :)

Doğum 1 Nisan görünüyor ama bence Mart sonu da olabilir diye düşünüyorum
Ben de bulantı filan olmuyor şükür.biraz halsizlik var.Göğüs uçlarım ağrıyor biraz.suyu da biraz fazla içiyorum galiba yatana kadar geceleri idrara Çıkma oluyor.Gece uyanmalarına alışıyorum.kasıklarımda arada Ağrı oluyor doktor soğuk icecekler tüketme dedi.bir de ultrason için idrar sıkışık gitmek gerekiyormuş bebek daha net görünüyormuş

Cok uzgunum moralim sifir oldu. .sonucu aldim bugun..bat a 2gun kala beta hcg 28.27...cok dusuk degil mi...doktor cok erken takip edecez dedi ama..testtede gebelik henuz dogrulanmamistir diyo...bende en az 100 vardir diyodum...satima gore 3+5...ben mi evham yapıyorum acaba

Cok uzgunum moralim sifir oldu. .sonucu aldim bugun..bat a 2gun kala beta hcg 28.27...cok dusuk degil mi...doktor cok erken takip edecez dedi ama..testtede gebelik henuz dogrulanmamistir diyo...bende en az 100 vardir diyodum...satima gore 3+5...ben mi evham yapıyorum acaba
Daha iki gün varmış ama üzülecek bir şey yok.benim de adet günümde düşüktü 94 çıkmıştı gebelik şüpheli Demişti.sonra değer katlanarak artıyor.

X