2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İdrarı ve diğer test sonucunu bir sonraki kontrolde mi alıyım yani canım. Sağlık ocağında yapılan testlerin sonucu hemen çıkıyor mu ertesi güne mi kalıyor yoksa

Gunaydin kizlar bugun randevum var bisey sorucam benim doktorum hep vajinal ultrasonla bakiyo bir kac arkadasimda dusuk olur fln dedi korkuttu beni adam doc.olmus o bilmicekte sizmi bilceniz dedim :) ama korkmuyo da diilim
Canım benim de doktorum hep vajinal bakıyordu. Dün acil bir durum oldu başka doktora gittim hemen karından baktı. Ben de artık eski doktoruma gitmeyi düşünmüyorum. Belki ondan dolayı bu durumu yaşadım

çok sağol canım çalışıyorum ya izin için sıkıntı oluyor çünkü neyse bi şekilde olacak yaptırmak şart sonuçta :)

Saglik ocağındaki sonuçlarını bir yakınına komşuna falan aldır o zaman . çalışınca zor.. az kaldı ama sonra ay da bir defa gidicez sabredelim :)

Ben de uyaniklik yapip saglik ocağında yapayim dedin ama doktor yeblniden yaptirdi..
Bilmiyorum valla canım randevumu 2 ye almayı düşünüyorum şuanda sağlık ocağınada yetişiyim diye
Sen nasıl yaptırdın nerede yaptırdın bide testlerini ben izin konusunda sıkıntı yaşıyorum her hafta alınca sıkıntı oldu yardımcı olun lütfen en azından biliyim ona göre hızlı bi şekilde yaptırıyım

Canım benim de doktorum hep vajinal bakıyordu. Dün acil bir durum oldu başka doktora gittim hemen karından baktı. Ben de artık eski doktoruma gitmeyi düşünmüyorum. Belki ondan dolayı bu durumu yaşadım
gebeliğin çok çok erken dönemindeyse vajinal bakıyolar
Ben de uyaniklik yapip saglik ocağında yapayim dedin ama doktor yeblniden yaptirdi..
neden doktor yeniden yaptırdı ki? ben de özel doktora gidiyorum doktor ben demeden testleri istersen sağlık ocağında yaptır burada yaptırmak zorunda değilsin dedi. benim aklıma gelmezdi sağolsun :)

Tatlım belirtmek isterim ki aylık "periyodik gebelik" muayenesinde işveren işçinin ücretini kesemez. Haftalık izin sıkıntı yaratabilir evet ama bu konuyuda dikte etmek istedim.

Banada doktorun öyle söyledi sağolsun.yamyam olan doktorlari sevmiyorum

İşten izin almak büyük sıkıntı ben de aile hekimliğimi iş yerime en yakın sağlık ocağına aldırmayı planlıyorum hiç değilse öğle aralarında giderim diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…