2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Gunaydin kizlar bugun randevum var bisey sorucam benim doktorum hep vajinal ultrasonla bakiyo bir kac arkadasimda dusuk olur fln dedi korkuttu beni adam doc.olmus o bilmicekte sizmi bilceniz dedim :) ama korkmuyo da diilim

Gunaydin kizlar bugun randevum var bisey sorucam benim doktorum hep vajinal ultrasonla bakiyo bir kac arkadasimda dusuk olur fln dedi korkuttu beni adam doc.olmus o bilmicekte sizmi bilceniz dedim :) ama korkmuyo da diilim
Vajinal baktirma ufak bi dusuk tehliken varsa bunu körüklüyormus teyzem eve geldiginde kanamasi baslamisti kurcalatma artik oralari bencee biraz daha bekle karnindan baktirrr canım

8.haftandaymissin karindan görünür duyulur vajinale gerek yok kiii

Canım dr um iyi bir dr ama bir kaç gün sonra emin olmak için bir dr a daha gideceğim..Ama belirtilerim de neredeyse tamamen gitti gibi artık hamile gibi bile hissetmiyorum kendimi
Yaaa bende de hic hamilelik belirtisi yok 3 gun sonra doktora gitcem ama suan bn de cok korktum.

Csnim
Canim bak o kadar cok yawrusu olamayan var ki hic daha evlat kokusu almayan anneler var bak senin bir evladin varmis eminim rabbim tez zamanda ikinciyide nasip edicek elbetteki kolay degil ama oglunda teselli bulmalisin hic olmayanlari dusun olur mu

canım kendini üzme ne olur , nefsimize ağır gelen hakkımıza bazen en hayırlı olandır , allah en kısa surede saglıklı evlat nasip eder insallah guzelım

Canım ekmek, hamurişi , pirinc patates , kızarma yemeyeceksın ve her turlu tatlıdan uzak duracaksın , saglıklı yıyeceklerınden kısamazsın zaten

canım limonda sakınca yok ama nane ve maydonozu duydum canım , bazı bıtkıler hamılelıkte zararlı olabiliyor

Zaten artık kkarından bakılır canm görünür bna hep karından bakılıyor neden doktorun alttan bakıyoru anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…