2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Selam kızlar,
Bişey sormak istiyorum size benim perşembe günü randevum var kalp atışını duymak için gidicem fakat şimdiye kadar hiç test yapmak ile ilgili bişey söylemedi dr um . Birde benim ilk gebeliğim bende bilmiyorum hangi testin yapılması gerektiğini test yaptırmalı mıyım? Ne testi yaptırmalıyım şuan decavit ve progestan kullanıyorum. Ne testleri gerekiyor şuanda acaba .

kan degerleri ,seker vs ye bakılyor
bir de bulasıcı bazı hastalıklara

ama doktorun soyler sana sanırım

benim birinci hamilelikte istemisti doktor
simdi daha gitmedim doktora

Canım dr um iyi bir dr ama bir kaç gün sonra emin olmak için bir dr a daha gideceğim..Ama belirtilerim de neredeyse tamamen gitti gibi artık hamile gibi bile hissetmiyorum kendimi

bir umut git yine de tabiki

dualarımız senle olsun cnm

Günaydın:) beni de ekler misin?
25 yaşındayım. 1.62 boyum 63 kiloyum. Gazantepteyim. Sat 12 temmuz. Tahmini doğum tarihi 18.04.2015 ilk bebişim:)
tabiki en boş anımda yapacağım :)
gunaydin canim
ben yasimi yazmayi unutmusum
listeye ekleyebilirsin 33 :)
eklerim

kızlar benım gögüslerımın sadece ucları sızlıyor rengınde koyulasma falan yok normal mı ?
daha çok erken, benim de öyle sadece göğüs ucum ve göğüs başlangıcım ağrıyor. dün doktor bu hafta kasık ağrıları falan olabilir normal dedi bi de herkes aynı olmuyor her belirti herkeste olmayabilir dedi. merak etme :)

@

Kalp atışını görünce testleri veriyor canim

kan degerleri ,seker vs ye bakılyor
bir de bulasıcı bazı hastalıklara

ama doktorun soyler sana sanırım

benim birinci hamilelikte istemisti doktor
simdi daha gitmedim doktora
Şimdi dr. izine çıktı değiştirmek zorundayım bari bu dr. la konuşıyım test yapılmadı falan diye randevumda 15:50 de test yapılması içinde geç galiba

Günaydın kızlar beta hcg niz kaçtı kalp atışlarını duyduğunuzda bilgisi olan arkadaşlar var mı kaç olduğunda kalp atışı duyulma ihtimali var

canım sabah bulantım oluyo biraz o da kahvaltı edince geçiyo. çok şükür rahatım.
keseyi karından gördük 5+0 da. bebek için doktorun izinden gelmesini bekliyorum 4 eylülde 6+6 olcaz kalp atışı randevum o zamana kaldı.
benim hiç ağzımın tadı yok bazen yediğim herşey küf kokuyo bazen çay içiyorum ıhlamur kokuyo herşey birbirine girdi. bazen ne yesem bozuk geliyo sürekli yanımdakilere tattırıyorum yediklerimi. bebeği bilmeyenler şaşırıyor. koku konusunda zaten burnum çok hassastı artık iyice hassaslaştı. eşimin ten kokusunu koltuğun öbür ucundan alıyorum. neyse ki rahatsız etmiyor idare ediyorum şimdilik. cinsiyeti belli olunca yaz canım merak ediyorum.

İnşallah canım ama test yapmak isterse geç olmaz mı saat olarak ben devlet hastanesi gidiyorum şuandaıida çok kalabalık oluyor bide sen yaptırdın dimi testlerini

Sağlık ocağından yaptır testlerini hem gebelik kartı açılsın sana. Devlette sadece idrar ve mikropla ilgili bi test var bu ikisini yapıyorlar.muayineden sonra bu ikisini orda yaptır diğerlerini ertesi gün sağlık ocağında yaptir. Doktora gidicegin zaman hem sonuçları alırsın hemde doktora ugrarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…