2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Valla gittiğinden beri karnimdan bakiyo sadece doğumda alttan bakicakmis :) eşine böyle şöyle :) herşey bebek için denemeliyim bu doktoru dee :)) ne diyimm :)
Haklısın canım konusayım bakalım , ben Turkan Mutafogluna gitmeyı düşünüyordum , yasım 37 ve riskleri olur diye ama onunda muayenesı cok pahalı 120 tl Avcılarda oda

Sağlık ocağında yapılan testler uzun sürüyor mu canım bilgi verebilir misiniz sonucu almaktan bahsetmiyorum sadece test yaptırmaktan bahsediyorum. ?
Canım saglık ocakları bellibir saate kadar kan kabul ediyor dıye biliyorum mesela bizim saglık ocagı 11den sonra kan almıyor cunku 11de kanlar yola çıkıyor labaratuara gidiyor. Saglıkocagını arayıp bilgi almanı tavsiye ederım bu konuda madem izin sıkıntında varmış.

oda vardı dimi ya püffff sağol canım o konuyu atlamışım tamamen

İdrarı ve diğer test sonucunu bir sonraki kontrolde mi alıyım yani canım. Sağlık ocağında yapılan testlerin sonucu hemen çıkıyor mu ertesi güne mi kalıyor yoksa
şimdi konuştum bi sağlık ocağıyla diğer gün çıkıyomuş ama diyo ki bazen 2 gün sonra da çıkabiliyo dedi hemşire.

Kızlar 2 gundur cok rahatım bulantım hafifledi allah allah neden diye düşünürken folik asiti 2 seferdir unuttugumu farkettim. Folbiol kullanıyordum o yapıyormuş demekki.doktorum 5-6 gun daha kullan decavit ile devamet demişti.decavit kullanan arkadaşlar kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bide iştah acılmasıyaptımı sizde vitamin oldugu için kilo aldırır diyede korkuyorum ama folik asitte almaya devam etmem lazım.

Önümüzdeki ay buda benim 8 - 9. haftama denk geliyor kızlar yurtdışı seyahatimiz var. Bebekten önce planlamıştık bebek bize sürpriz oldu. İnşallah herhangi bir aksilik olmaz.
Canim ben de ilk bebegimde 9 haftalikken ingiltereye gitmistim hem de yalniz başıma hiç sorun yaşamadım. Egitime gitmistim o yüzden iptal edememistim. Doktorundan ingilizce bir rapor al gebe oldugunu belirten ki havaalaninda x-raylere takılma

Birde xray faktörü var dimi.. Raporla geçirirler mi ki sorunsuz bir şekilde. Elin memleketinde sorun yaşamam umarım oralarda derdimi de anlatamam gebeyim diye :)

Canım dr um iyi bir dr ama bir kaç gün sonra emin olmak için bir dr a daha gideceğim..Ama belirtilerim de neredeyse tamamen gitti gibi artık hamile gibi bile hissetmiyorum kendimi
canım çok üzüldüm ama Allah'tan umut kesilmez inşallah kalp atışlarını duyarsınız. internetten baktım 10. hafta bile duyan var. biraz araştırın olmadı başka doktora gidin canım.Dualarım seninle

Ya benim mi sinirler im bozuk yoksa hamilelikten mi herseyi takiyorum agliyacam ha
ben de aynı durumdayım.
kocam da sürekli üstüme geliyor.
neyi iştahlı yesem önümden alıyor.
ne yapsam eleştiriyor.
buraya bile girme diyor
bebeğe ufak bişey alalım dedim bi ton laf işittim
sürekli ağlıyorum. dışarda orda burda da ağlatıyor elaleme rezil ediyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…