2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhaba cnm amın ınsallah allahım saglıklı sıhatlı kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallah

Aminnn hamilelik sonrasi buyume evresi bambaska bir hayata adim atiyoruz allah saglik versin evlatlatimiza

Veeee dayanamadim yaptim. Öncekine göre daha koyu bir cizgi.cok sükür. Isteyen herkese nasip etsin bu mutlulugu
Gozun aydin canim

kızlar hamileliğimi çok erken öğrendim. 2 haftalık 30,39 çıktı değerim doktor haftaya tekrar gel dedi. idrar testlerim hep pozitif ve çizgi koyuluğu artıyor yani hcg yükseliyor. dua edin nisan annesi olabileyim tutunsun bebeğim

dün test yaptırdım hcg 28,47 çıktı bugün doktora gittim çok düşük dedi bugün değil yarın tekrar değerine bakılması ve bu değerin yükselmesi 2 katına çıkması gerekiyor dedi sizce kimyasal yada dış gebelik mi yaşıyorum korktum açıkcası..ultrasonla baktı fakat ne kese ne başka bişey yoktu normal dedi ama ben kötü hissettim böyle bir durum için erken mi yaşayan var mı bu durumları aranızda..

Tesekkurler kizlar. Yalniz sol tatafimda agri oluyor bazen. Yumurta da soldaydi. Bir de ozellikle yatinca vajinada alttan alttan sanci batma oluyor.
Benimde sag tarafimda agri var

Tebrik ediyorum inşallah yukselir
İnşallah yukselmistir ben daha once yasamadim dis gebelik kimyasal gebelik ise bilmiyorum cunku fakedemeyebilirmisiz

Cnm benimde aynı durum oldu ama benim şöyle bi şansım var ben şüpheli ilişkiyi 16sı diye biliyorum yani o günden bugüne 15 gün geçti benim değerim 30,39 bende de kese gözükmedi zaten görmeyi de beklemiyordum dedi yükselmesini umuyorum dua et tutunsun bebişlerimiz seninki de 2 haftalıktkr benimki gibi

Bat tarihinde önemli ne zaman

Bence olmuş bu iş benim ilk ölçtürdüğümde 6.6 ydı değer ertesi hafta 513 oldu. arada da 2 günde bir yaptırdım 1 gün sonra 19, 4 gün sonra 177, en son 1 hafta sonra yaptırdığım da 513 tü. Yarın da inşallah keseyi görürüm.

üsttekini sana yazdım ama alıntı yapamamışım

Sen ilk ölçtürdüğün zaman regline kaç gün vardı benim de artar mı çarşamba günü 30,39 du

Canim 6.6 ne zaman çıktı. Benim dr um kanda hcg baktır dedi ancak henüz daha 16. Gun . Bu kadar erken kanda çıkması imkansız değilmi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…