2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben salı gunu gittiğimde kese gözükmedi ilk HCG degerim 84 tu salı 240 çıktı doktor bebek çok küçük gozukmemesi normal dedi 3 e katlamis degerin güzel korkma dedi önümüzdeki hafta cuma gel keseyi görelim dedi
Cok iyi katlamis maşallah darisi keseyi gormene
ben sanırım regl oluyorum kızlar, yerleşme kanaması gibi bir umudum yok, önümüzdeki regl döneminde tedaviye başlamayı düşünüyorum. artık çok yoruldum :110:
Umudunu yitirme bi bakarsin hic ummadigin anda gelir bebis

Arkadaslar Merhaba biz esimle aniden karar verdik ve ikinci çocuğumuz icin calismalara basladik ama adetime son bir hafta kala korumayı bıraktığımız icin yumurtlama donemi degil bu ay hamile kalamam diye düşünüyorum aslinda fakat uc gundur adetim gelmedi bu kadar cabuk hamile kalmış olabilirmiyim oglumdada hic beklememistik hemeb hamile kalmistim size sorum su test ne zamab yapmaliyim hamile kalmis olabilir miyim heveslenmek istemiyorum
3Gün geçtiyse varsa çıkar canım hayırlısı olsun.
tebrik ederim sağlıklı bi süreç geçiririz inşallah. aynı olucak süreçlerimiz, sen tecrübeli olduğundan yardım edersin bize :KK54:
Amin canm inş. Elimdn geldiğince yardımcıolurum tabi.
Merhaba aranıza yeni katıldım. kısmetse bende nisan annesi olucam çok heyecanlıyım.
Hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
ben sanırım regl oluyorum kızlar, yerleşme kanaması gibi bir umudum yok, önümüzdeki regl döneminde tedaviye başlamayı düşünüyorum. artık çok yoruldum :110:
Hiç üzme kendini vakti ve zamanı var onu bekliyor bebişin.en yakın zamanda kalırsın hamile inş.
selam kızlar aylardır bu forumdaki her yorumu tek tek okuyordum hamile kalabilmek ve regl oncesı belirtileri hakkında veee sonunda bana da nasip oldu hamilelik :anneadayı: kısmetse 2016 Nisan annesi olacağım :nazar:
Rabbim isteyen herkese naip etsin inşallah :KK200:
Hayrlı olsun sağlıcaklakucağımıza alalım bebişlerimizi

Folik asit olarak folbiol istedim eşimden.folic plus varmış bide ama vitamin varmış içinde iştah acıyomuş. Oğlumda ne kullandığımı unuttum sizler başladınızmı

280 çıktı beta hcg keseye bakmaya gerek yok henüz erken haftaya bakalım dedi.. Sıcaktan mı gebelikten mi bilinmez bayılmamak için zor duruyorum ve çok yorgun hissediyorum kendimi :110:

Bu sabah ucuz testlerden yaptim.onda da cok cok silik cikti. Sanirim hamileyim :anneadayı: Acikcasi korkuyorum da o yuzden sevinemiyorum bile. Birkac ay once de istedigimiz ay hemen hamile kaldim.kese olustu ama icinde bebek yoktu. Bu ay da istedik hemen oldu. Ama sonu benzemez insallah. Bundan korkuyorum.
aynı durumdaymısız...inşallah hüsrana ugramayız

Folik asit olarak folbiol istedim eşimden.folic plus varmış bide ama vitamin varmış içinde iştah acıyomuş. Oğlumda ne kullandığımı unuttum sizler başladınızmı
Folbiol kullaniyordum gittigim dr degistirdi mide bulantısı yaparmis folbiol
Kızlar geçen hafta 6.6 çıkmıştı beta hcg bu hafta 513 çıktı cumartesi keseyi görmek için çağırdı.Bende Nisan annesi oluyorum kısmetse :-)
Gozunuz aydin allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
280 çıktı beta hcg keseye bakmaya gerek yok henüz erken haftaya bakalım dedi.. Sıcaktan mı gebelikten mi bilinmez bayılmamak için zor duruyorum ve çok yorgun hissediyorum kendimi :110:
Ikiside etkilidir hamileligin verdigi ates hava sıcaklığı offff

Merhaba kizlar malesef kanamam oldu hemen acile gittik dr.u aradilar geldi 5 dak.icersinde gene alttan muayne keseye bakti kese duruyor 3 gundur sikayetle gidince usgleri karsilastirdi buyuyor kese dedi ama ilac igne vermedi kitap acti gosterdi hiçbir faydasi yok dedi tatilde olunca elim kolum baglaniyor.daha eylul ayina kadar yasadigim sehre gidemicem.oglumdada aynilarini yasadim ama dr.um ilac 3gunde 1de igne vermisti tuhafima gitti birsey vermemesi.sag kasigimda agri giriyor kanama kesildi oylece yatiyorum

Merhaba kizlar malesef kanamam oldu hemen acile gittik dr.u aradilar geldi 5 dak.icersinde gene alttan muayne keseye bakti kese duruyor 3 gundur sikayetle gidince usgleri karsilastirdi buyuyor kese dedi ama ilac igne vermedi kitap acti gosterdi hiçbir faydasi yok dedi tatilde olunca elim kolum baglaniyor.daha eylul ayina kadar yasadigim sehre gidemicem.oglumdada aynilarini yasadim ama dr.um ilac 3gunde 1de igne vermisti tuhafima gitti birsey vermemesi.sag kasigimda agri giriyor kanama kesildi oylece yatiyorum
Allah yardimcin olsun. Bu surec ayri zor. Kese gidiyor mu gidecek mi. Icinde neler oldugunu bilmiyor insan. Ama oglunda da ayni seyi yasadiysan sorun olmaz herhalde.yani insallah. Eger giderse de sagliksizmis diyeceksin. Dr neakadar ilac igne bile verse eger gidecekse gider tutamazsin. Sadece sureyi uzatirsin o kadar. Eger tutunacaksa da sen istersen hopla zipla. Biz eliizden geleni yapalim.geresi allaha. O her seyin en iyisini uygun gormustur bizler icin.

Canım geçmiş olsun sıkma kendini ama çok sıkıntılı olduğunu tahmin edebiliyorum. Nerde olduğunu bilmiyorum ama başka özel hastane falan yokmu oralarda bence ihmal etme. Progestan kullanman lazım diye düşünüyorum. Evet duracağı varsa duracak ama enazından için rahat eder.

Folbiol kullaniyordum gittigim dr degistirdi mide bulantısı yaparmis folbiol

Gozunuz aydin allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Ikiside etkilidir hamileligin verdigi ates hava sıcaklığı offff
Bakalım kullanmaya başladım dün bi sıkıntımolursa değiştirirm zatenbi kaç haftaya doktora giderim onun verdiğine devam ederim.

Allah yardimcin olsun. Bu surec ayri zor. Kese gidiyor mu gidecek mi. Icinde neler oldugunu bilmiyor insan. Ama oglunda da ayni seyi yasadiysan sorun olmaz herhalde.yani insallah. Eger giderse de sagliksizmis diyeceksin. Dr neakadar ilac igne bile verse eger gidecekse gider tutamazsin. Sadece sureyi uzatirsin o kadar. Eger tutunacaksa da sen istersen hopla zipla. Biz eliizden geleni yapalim.geresi allaha. O her seyin en iyisini uygun gormustur bizler icin.

Canım geçmiş olsun sıkma kendini ama çok sıkıntılı olduğunu tahmin edebiliyorum. Nerde olduğunu bilmiyorum ama başka özel hastane falan yokmu oralarda bence ihmal etme. Progestan kullanman lazım diye düşünüyorum. Evet duracağı varsa duracak ama enazından için rahat eder.
Cok tesekkur ediyorum kizlar dalyan tarafindayim 3 dr var 2sine gozuktum biri dogum iznindeymis dalamandaki hastaneye sordurcaktik oda izinliymis pazartesi gunune kadar bu durumda elim kolum baglaniyor yasadigim sehirdeki dr.a sorduruyorum bugun bakalim ordakiler ne dicek.11 saatlik yol olmasa donucem evime

Kızlar cumartesi test yapmıştım pazartesi 2 ye katladı bir daha da testi tekrarlamadım bu pazartesi doktora giderim kese o zamana gözükür diye tahmininen 2000 küsurlarda olur değer ama endişelerim var kanama lekelenme v.s. olmazsa bir sorun yoktur değil mi ? Ara ara ağrılarım oluyor korkuyla gidiyorum wc ye Birde hormonlardan mı sıcaklardan mı ne ishal oldum :KK43: Ne kadar endişeli bir süreçmiş hamilelik Allah'ım hepimizin kuzularını sağlıkla kucağımıza versin :)

X