2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah dediğin gibidir cnm çok saol morelin için .bnde ayaklarımı kaldırıyorum yastık koyarak önlemimizi de alalım da artık gerisi rabbimin takdiri
Ayrıca benim de göğüslerimde öyle belirgin acı ağrı falan yok. Takılma onlara. Ben bugün 6+1 oldum. Benim de arada kasık ağrılarım oluyor. Bi de acayip yorgun hissediyorum kendimi. Bunlar da beni korkutuyor. Ama inşallah bebeklerimiz bizimle. Iyi düşün iyi olsun.

arkadaşlar kendimizce kuruntu yapıyoruz inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz sezenorhan arkadaşım bende de göğüs agrısı yok,bulantı yok ama onlara takılmıyorum sonuçta herkesin gebeliği farklı oluyormuş stres yapmadan beslenmemize dikkat ederek şu kritik dönemleri huzurla geçirmeye çalışalım :KK66:

sezenorhan sezenorhan canım belirtiler herkezde farklıdır bunlarla kafanı yorma birinin midesi bulanır bırı uykulu gecırır dıgerı hamıle oldugunu bıle anlamaz regl donemlerımde zerre agrı cekmedım ben ama yatak dosek yatanı da acıllık olanı da bılırım bunye meselesı bence dusunup bebeğinide kendını de uzme daha fazla :KK31::KK31::KK9:

Kızlar merhaba,
Pco'luyum ve geçen sene düşük yaptım.
2 temmuzdan Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim hcg 120 çıktı ve keseyi göremedim. 11 temmuzda tekrar kontrole gideceğim. Korkuyorum ve bugün pembe akıntı görünce çok korktum. Bunun olması normal mi?
Canım sen hcg 120 çıktığında mı keseyi göremedin anlamadım? 1500 ü geçmeyince görünmüyomuş zaten. Benim pazartesi 270 çıkmıştı cumartesiye randevu verdi kese için acele etme.

Ayrıca benim de göğüslerimde öyle belirgin acı ağrı falan yok. Takılma onlara. Ben bugün 6+1 oldum. Benim de arada kasık ağrılarım oluyor. Bi de acayip yorgun hissediyorum kendimi. Bunlar da beni korkutuyor. Ama inşallah bebeklerimiz bizimle. Iyi düşün iyi olsun.
Cok saol cnm ya içim gerçekten çok rahatladı sizlerin sayesinde nerdeyse agliycaktim ne kadar paranoyak oldum bn ya :KK43:

arkadaşlar kendimizce kuruntu yapıyoruz inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz sezenorhan arkadaşım bende de göğüs agrısı yok,bulantı yok ama onlara takılmıyorum sonuçta herkesin gebeliği farklı oluyormuş stres yapmadan beslenmemize dikkat ederek şu kritik dönemleri huzurla geçirmeye çalışalım :KK66:
sezenorhan sezenorhan canım belirtiler herkezde farklıdır bunlarla kafanı yorma birinin midesi bulanır bırı uykulu gecırır dıgerı hamıle oldugunu bıle anlamaz regl donemlerımde zerre agrı cekmedım ben ama yatak dosek yatanı da acıllık olanı da bılırım bunye meselesı bence dusunup bebeğinide kendını de uzme daha fazla :KK31::KK31::KK9:
Cok saolun kızlar biraz olsun içim rahatladı inş bebislerimiz bizimledirler

Günaydın kızlar...:KK200:
Bakıyorum da en minnak benim kuşum galiba.Artık yeniler gelsinde bizde büyük olalım :KK48:Bende yarın gidicem inşaallah doktora.Kese görünürmü bilmiyorum.Eğer hergün 2 katı arttıysa yarın 2.660 olması lazım betanın.İnşaallah görürüz kesemizi:KK68:bu arada ben hala eşime söylemedim.Bu akşam söyliycem :KK66:
Canim senin sat neydi?belki bizim bebisler aynidir:))

canim bendede gogus agrisi yok kesinlikle kotu dusunme bu mubarek gunlerde bebisleriz bizimle dusundukce kotu seyler gelir aklina guzel dusun guzel olsun :KK66:
Ya nerden aklıma gelip okuduysam şu boş gebelik konusunu içime kurt düştü dün geceden beri tmm söz birdaha öyle şeyler okumıycam cnm.güzel düşünelim güzel olsun :)

Canım sen hcg 120 çıktığında mı keseyi göremedin anlamadım? 1500 ü geçmeyince görünmüyomuş zaten. Benim pazartesi 270 çıkmıştı cumartesiye randevu verdi kese için acele etme.
Evet 120 çıktığında keseyi göremedim. Cumartesi tekrar randevum var. Bugün pembe akıntı gibi bi şey görünce biraz panik oldum.

Cnm sen neden takıldın göğüslere hamile olupta hiç göğüs ağrısı olmayanlarda var bence üzme kendini. Cahillik mutluluklar derler biz çok okuyup araştırıp sorun yapıyoruz kendimize boş yere sen de meleğini üzme artık.
Dogru söylüyorsun cnm bende karar verdim bir daha okumıycam öyle şeyler rabbim ne nasip ettiyse o artık

Evet 120 çıktığında keseyi göremedim. Cumartesi tekrar randevum var. Bugün pembe akıntı gibi bi şey görünce biraz panik oldum.
Cnm 120 de ztn kese görülmez 1500 fln olduğunda ancak keseyı görürsün. Bnce hcg değerini 2 günde bir 2 katına katlayarak hesapla 1500 ü geçince git.ama kanama için doktorunu aramalisin çok yoğun değil lekelenme şeklindeyse istirahat ve günde 3 kez içmen için progestan verir.

Canim doktorun ne dedi ben bi kimyasal gebelik gecirdim degerim 100 du ama iki gun icinde adet oldum bence gec dollenme olabilir bide yarin felan tekrar kan verebilirsin
geçen hafta 120 olunca keseyi göremedik. Doktor bu hafta için randevu verdi.Keseyi görmek için. Geçen sene kötü bir Tecrübe geçirince biraz panikliyorım ister istemez. Pembe bir akıntım oldı bu sabah.

Kizlar hersey guzel olucak unutmayalim ters giden birsey olsa vucut direk tepki verir hersey yolunda benim ilk gebeligim klomenle oldu ve kasik agrisindan yuruyemez hale gelmistim ama bebegim dogdu iki yasina bile girdi allah kismet ettiyse hayirliysa zaten 9 ay sonra kucagimizda olucaklar :KK200::KK31::KK25::KK19::KK31:

geçen hafta 120 olunca keseyi göremedik. Doktor bu hafta için randevu verdi.Keseyi görmek için. Geçen sene kötü bir Tecrübe geçirince biraz panikliyorım ister istemez. Pembe bir akıntım oldı bu sabah.
Zaten kesinlikle 120 de kese gorunmez doktorun bakmasi bile yanlis benim dun 1300 lerde cikti ve sadece ufak bi karalti var dedi hic uzulme ters birsey olsa doktorun haftaya gel demezdi akintin icinde doktoruna bi sor derim ve icini rahat tut en guzelini dusin

X