2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dogru söylüyorsun cnm bende karar verdim bir daha okumıycam öyle şeyler rabbim ne nasip ettiyse o artık

sezenim inanki okudukça kafayı insan şöyle düşün hamilelik belirtisi ararken hamile olmadığımız anlarda nasıl aynı hamiş gibi belirtileri yaşıyoduk? insan okudukça o moda giriyor. bir süre bence şu yazılardan uzak dur. bak ne güzel evdesin kafanı dinle kitap oku gazete dergi al.. bebeğim falan diye kitaplar var 2 kitap al 20sine kadar oyalar hemde kafan rahatlar. lütfen..

Cok saol cnm ya içim gerçekten çok rahatladı sizlerin sayesinde nerdeyse agliycaktim ne kadar paranoyak oldum bn ya :KK43:
Walla canım aynen Bende senin gibiydim dün neden sadece keseyi gordum die bin tane şey düşündüm. Ağladım ama su an icin beklemekten ve dua etmekten baska şansımız yok. Uzulunce tansiyon um düştü midem zaten berbat kendimize ve bebisimiz e ediyoruz

sezenim inanki okudukça kafayı insan şöyle düşün hamilelik belirtisi ararken hamile olmadığımız anlarda nasıl aynı hamiş gibi belirtileri yaşıyoduk? insan okudukça o moda giriyor. bir süre bence şu yazılardan uzak dur. bak ne güzel evdesin kafanı dinle kitap oku gazete dergi al.. bebeğim falan diye kitaplar var 2 kitap al 20sine kadar oyalar hemde kafan rahatlar. lütfen..
Evet doğru söylüyorsun canım kendime oyalanacak bişeyler bulmam lazım daha rahat geciririm bu dönemi desteğin içinde çok saol canım arkadaşım rabbim hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin insallah

Walla canım aynen Bende senin gibiydim dün neden sadece keseyi gordum die bin tane şey düşündüm. Ağladım ama su an icin beklemekten ve dua etmekten baska şansımız yok. Uzulunce tansiyon um düştü midem zaten berbat kendimize ve bebisimiz e ediyoruz
Aynen canım stres te bebişleri çok etkiliyor muş en iyisi meleklerimiz için içimizi ferah tutucaz birbirimize destek olucaz allahın izniyle bu zor dönemleri atlaticaz

Evet doğru söylüyorsun canım kendime oyalanacak bişeyler bulmam lazım daha rahat geciririm bu dönemi desteğin içinde çok saol canım arkadaşım rabbim hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin insallah

aminnn kuzucum ne demek burda hep birlikteyiz tabiki derdimizde olucak birlikte aşıcaz. hem bak sana ne dicem ben tüm gittim rengarenk ipler aldım battaniye örmeye başladım. cinsiyetini bilmeye gerek olmayacak renkler seçtim. o kadar keyifli ki. inan örerken hiçbirşey gelmiyor aklıma.. belki bi fikir olur sana da illa battaniye yapmak zorundada değilsin. örgü çok rahatlatıcı zaten bi başla aklında hiçbişey kalmaz :)

Kızlar ben pko hastasıyım 6 yaşında çok şükür kızım var ve en sonuncusu ocak ayında olan 3 kimyasal gebelik yaşadım..ister ilk ister 5. Gebeliginiz olsun aynı korkuları yaşıyorsunuz..Allah izin verirse zor olan 6 haftamiz kaldı ondan sonrası o kadar keyifli ki tadını çıkarın..hamd olsun dün keseyi de kalp atışını da duydum bundan sonrası Rabbime kalmış yiyecek ekmeği varsa hayirlisiyla doğar demem o ki stres yapmayın keyfini çıkarın Allah yar ve yardimcimiz olsun

Manisa ya da izmirde ulaşımı kolay doktor arıyorum canım, var mı önerebileceğin?

İzmir de Cınarli hastanesi malum sadece dogum uzerine, ben Resat bey e gidicem. Memnun olan ve tavsıye eden cok. Ben de bir kez muayeneye gitmistim hem kendisini goreyim diye idrar yolları iltihabıydı, ozaman bile kartını verdi istedigin zaman ara diye. Sakin sogukkanlı ama herseyi izah eden biri.Bakalım bu sefer nasil olacak.Bunun dısında maddi durum ve beklentine gore de degisebilir tabi. Huseyin Ceyberi & Ahmet Akkoca İzmir dogal dogum merkezi Face te gorebilirsin muayaneleri 200 tl civari imis aylik bir sefere mahsus, dogum da 5-6 binlerde. Cınarlıdakı doktorlar hepsi iyi diye biliyorum, duyuyorum. Muayane 40tl civari ve dogum 1800-2000 lerde sanirim. Karatas Hastanesi de oyle hemen hemen, Osman Celik ten memnun olan var. Karatas da eskiden sadece dogumdu, simdi tıp merkezi ile birlesti, eski tadi kalmamıs. Bornova Sifa Hast. Sultan Bugday ve Esra Bahar Gur den memnun olanlar var. Orda da muayene 50tl dogum 2000lerde sanirim. Daha once dahiliye...vs Sifa ya gittim hep. Tahlilleri hemen veriyorlar ve iyi hizmet ediyorlar, bir sıkıntı yasamadım. Anlican benim de aklımda cok var da baslıcaları bunlar.Ne kadar cok kişiye soruyorsun o kadar cok ses cıkıyor.

Kızlar şu icsem midem bulanir hale geldim ne yapicammmm
benim de iki gündür bulanıyo bugün doğru düzgün su içemiyorum, yemeğin düşüncesi bile aklıma gelince kötü oluyorum canım hiç bişi yemek istemiyo sırf bebişim için zorluyorum :KK43:
Bilmiyorum canim ya bak sendé memisler aynı şekilde acimasi devam ediyormus benim geçti işte ya çok korkuyorum bir terslik mi var diye içim daralıyor resmen :KK43: :KK43:
canım üzme kendini böyle yaa sana hiç yakışmıyor lütfen hem de doktor o kadar olumlu konuşmuşken, keyfini çıkartmalısın bence :anneadayı: benim duyduklarımı duysan napardın acaba :KK48: diğer değerinde negatif olsaydı aldır dicektim sana dedi doktor düşün, hiç bişi bilemeyiz dedi, ama ben napıyorum hiiiiç düşünmüyorum bile çünkü bu bize verilen minik mucize en değerlimizden en değerli hediyemiz çok şükür, o benden bizden vazgeçmedikçe biz asla vazgeçmeyiz ve Allah ın izniyl de inannıyorum ben sağlıkla kucağımıza gelecek inşallah, lütfen her şey yolunda ve çok iyiken yıpratma kendini bebişini de üzme annesi :anneadayı::KK200::emir_bebek:
Evet 120 çıktığında keseyi göremedim. Cumartesi tekrar randevum var. Bugün pembe akıntı gibi bi şey görünce biraz panik oldum.
merhaba değerleriniz henüz görülecek kadar değil telaş yapmayın ama akıntının devamı geldiyse bi gidip doktora görünün içiniz rahatlar en azından

İzmir de Cınarli hastanesi malum sadece dogum uzerine, ben Resat bey e gidicem. Memnun olan ve tavsıye eden cok. Ben de bir kez muayeneye gitmistim hem kendisini goreyim diye idrar yolları iltihabıydı, ozaman bile kartını verdi istedigin zaman ara diye. Sakin sogukkanlı ama herseyi izah eden biri.Bakalım bu sefer nasil olacak.Bunun dısında maddi durum ve beklentine gore de degisebilir tabi. Huseyin Ceyberi & Ahmet Akkoca İzmir dogal dogum merkezi Face te gorebilirsin muayaneleri 200 tl civari imis aylik bir sefere mahsus, dogum da 5-6 binlerde. Cınarlıdakı doktorlar hepsi iyi diye biliyorum, duyuyorum. Muayane 40tl civari ve dogum 1800-2000 lerde sanirim. Karatas Hastanesi de oyle hemen hemen, Osman Celik ten memnun olan var. Karatas da eskiden sadece dogumdu, simdi tıp merkezi ile birlesti, eski tadi kalmamıs. Bornova Sifa Hast. Sultan Bugday ve Esra Bahar Gur den memnun olanlar var. Orda da muayene 50tl dogum 2000lerde sanirim. Daha once dahiliye...vs Sifa ya gittim hep. Tahlilleri hemen veriyorlar ve iyi hizmet ediyorlar, bir sıkıntı yasamadım. Anlican benim de aklımda cok var da baslıcaları bunlar.Ne kadar cok kişiye soruyorsun o kadar cok ses cıkıyor.
Egepol için biseyler duydunmu canım ben şu an medifema ya gidiyorum ama başka Dr da denemek istiyorum

sadece bir kişi bahsetmisti iyi diye baska fikrim yok, cevremdeki herkes karatas ve cinarli genellikle.
bende cumartesi tızatepeye gitcem aylin barbaros a. eğer memnun kalmazsam ahmet seçkin önoğlu veya tahir özgüdere gitmeyi düşünüyorum onlar da çınarlı ile çalışıyorlar, bu doktorlar hakkında duyumların var mı canım

Canım sen hcg 120 çıktığında mı keseyi göremedin anlamadım? 1500 ü geçmeyince görünmüyomuş zaten. Benim pazartesi 270 çıkmıştı cumartesiye randevu verdi kese için acele etme.
Evet 1000 olmadan gözükmez kese dedi dr banada.'günde bir hemen hemen 2 katı arttığı düşünülürse inşallah cumartesi görürsün göremezsende endişe etme bi kaç gün sonra inşallah. Hepimiz kseseleri görelim kalp atışlarını duyalım Allahım bize bağışlasın. Kalp atışı kaç olunca duyuluyormuş ondada bi sayıdan bahsediliyormu?

bende cumartesi tızatepeye gitcem aylin barbaros a. eğer memnun kalmazsam ahmet seçkin önoğlu veya tahir özgüdere gitmeyi düşünüyorum onlar da çınarlı ile çalışıyorlar, bu doktorlar hakkında duyumların var mı canım

Cinarli da bulunan doktorlarin genel olarak iyi ldugunu biliyorum Tahir Bey, Gungor Bey, Resat Bey, Ahmet Bey... onlarla calisan hemsire arkdaslarim da vardı, onlara dogum yaptıran da..

Bende de bariz belirtiler yok arkadaşım canını sıkma pozitif ol.Herkesin metobolizması ,vücudu farklı. İnşallah miniğin sımsıkı tutunup sağlıkla dünyaya gelir.

evet onemli olan hersey yolunda olsun, benim goguslerim sadece cok sisti ve agrıyor. Hatta agrı azaldı bile. Biraz bulnatım olur gibi oluyor ama kafamı baska biseye verince geciyor. Belki psikolojik. Onun dısında tipik adet donemi agrıları var hafiften kasık ve belde. O da belki aklim oralarda oldugu icin.

Kızlar ben pko hastasıyım 6 yaşında çok şükür kızım var ve en sonuncusu ocak ayında olan 3 kimyasal gebelik yaşadım..ister ilk ister 5. Gebeliginiz olsun aynı korkuları yaşıyorsunuz..Allah izin verirse zor olan 6 haftamiz kaldı ondan sonrası o kadar keyifli ki tadını çıkarın..hamd olsun dün keseyi de kalp atışını da duydum bundan sonrası Rabbime kalmış yiyecek ekmeği varsa hayirlisiyla doğar demem o ki stres yapmayın keyfini çıkarın Allah yar ve yardimcimiz olsun
Kimyasal gebelikken kaç dı değerlerin? Allah bağışlasın kızını ve bebeğini hep pozitif olmaya çalışsakda insanın içinde bi şüphe oluyor hep ama yapmamak lazım...

X