2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar aramıza hosgeldinizzz :) buradan birbirmizle süreçleri paylaşıp yardimlasiriz inşallah hep beraber :)

bu arada eşinizden başka haberi olan var mı :) ben henüz kimseciklere söylemedim ctesi kontrolüm var akşama da ailemle iftar yapıcağız herkez bir aradayken mutlu haberi söylemeyi düşünüyorum :KK22:
bizde sadece ailelere söyleyelim biraz büyüyünce herkes duyar dedik ama anneanne ve babaannenin içi kıpır kıpır maşallah yayıldı gitti :KK48: ben nazar degmesinden korkuyorum eşim de ben üzülmeyim diye bak işte dua edenlerimiz çoğalıyo öyle düşün diye beni teselli ediyo :KK48:

Kizlar normalde beni iki hafta sonra cagirmislardi. Ama dayanamadim 1 hafta sonra yani bugun tekrsr gittim kontrole. Minigim olusmus hatta kalp atislari bile baslamis:) tahlillerimi vericem bugun. Hatta ikili test ve ayrintili usg icin tarih bile aldim simdiden. Darisi herkesin basina insallah:):)

Kızlar iş yerindeki bi arkadaşım için soruyorum. Hamilelikteki testler, ayrıntılı usg ler filan devlet hastanesinde yapılıyor mu?

Kizlar normalde beni iki hafta sonra cagirmislardi. Ama dayanamadim 1 hafta sonra yani bugun tekrsr gittim kontrole. Minigim olusmus hatta kalp atislari bile baslamis:) tahlillerimi vericem bugun. Hatta ikili test ve ayrintili usg icin tarih bile aldim simdiden. Darisi herkesin basina insallah:):)
oyy maşallah ne güzel ne mutlu :nazar::emir_bebek: amin inşallah canım darısı bizlere olsun

bu arada eşinizden başka haberi olan var mı :) ben henüz kimseciklere söylemedim ctesi kontrolüm var akşama da ailemle iftar yapıcağız herkez bir aradayken mutlu haberi söylemeyi düşünüyorum :KK22:

Ya ben esime soyledim zaten planlıydı ve ikimizde gunleri takip ediyorduk, ondan saklamam mumkun degildi gibi bisey. Bir de birkac yakın arkadasımız biliyor. Daha ailelere soylemedik, tersini mi yapmısız? Aileler cok hevesli ilk ve tek torun olacak ozellikle kv icin. kese ve kalp atısı duyulsun insallah oyle soyleyecegiz. korkuyorum da cok ilgi ve hevesten :110:

gözünaydın canım suan tam kaç haftalıksın bende ctesi gidiceğim inşaALLAH bebişimi görmeye :emir_bebek:

Hosbulduk allah herkesin bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.Birsey soracagim beta degerim 1030 cikti dun tahlil yaptirdim 4 haftalik mi hamileyim acaba bugun randevum var bakalim keseyi gorebilcekmiyim dis gebelik korkumda var ins korkum yersizdir

yapılıyor yani dimi canım? istanbuldaysa hangi hastane acaba?

hastaneden hastaneye değişiyor canım. genelde tüm kan tahlilleri, genel ultrason vs her hastanede yapılan şeyler. ama 2.düzey usg her yerde yok. olanların da randevusu çok dolu olabiliyor. mesela benim gittiğim yer(Süleymaniye eah) 5-6 haftalıkken gelen gebelerin ikili test ve 2.düzey usg randevularını da veriyor. ama ikili test için atıyorum gidip 10.haftada randevu almaya gidersen vermiyor. yoğunluktan yani,ne kadar erken giderse iyidir. bazı yerlerde de hiç olmayabiliyor.

Şubat annesi çıkar çok bence de, ilk bebeğimde beklenen doğum tarihi 07.06.2012 idi. Sabırsız oğlum 14.05.2012 'de doğdu.
36+4 haftalıktı. bu hamileliğimde nasıl olacak merak ediyorum :)

ben ilk öğrendiğimde adetim 5 gün geçmişti 4,700dü doktora 2 gün sonra gittim ama sadece keseydi canım sanırm değer olayı cok öenmli olmuyor daha 4+6 çıkmıstı o zaman daha görmek imkansızdı yanı
Hım evet olabilir cnm bide benim memisler ilk adet zamanında biraz acımaya başladı bir hafta fln yanlardan bastırınca hafif acıdı şimdi gectı sende durumlar nedir normal mı acaba ?

X