2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç öyle şeylerden korkma bende aynı korkuyu evhami yaşadım ta ki ultrasonda keseyi gören kadar. Değerin düşük ultrasonda goremeyebilirsin belki bu bebisin küçük olduğu için aklına başka şeyler getirme. Benimde geçen hafta ayniydi goremedik bu hafta gördük ultrasonda 5 haftalik dedi

Anladım canım çok saol. ozmn gideceği devlet hastanesine sorması gerekir yapılıyor mu diye? bide kontrole ozele gidiyor. test için dr kağıt direk labaratuvardanmı randevu alıcak

İnşallah canım sen ne zaman gideceksin tekrar?
20 sinde çağırdı cnm 6+3 olucam o zaman inş kalp atışlarını duyarız ya ben birazcık paranoyak oldum.dün birazçık kahverengi akintim geldi benide saçma sapan düşünceler sardı acaba boş kese o yüzden vücut atmaya mi çalışıyor diyorum.sonra hiç mide bulantım yok.memislerim çok az bir süre acıdı yanlarına bastırınca simdı geçti hamilelik belirtileri de gidiyormuş boş gebelik te ya kafam çok karışık 20 sine kadar nasıl sabredicem ya hiç bilemiyorum

Anladım canım çok saol. ozmn gideceği devlet hastanesine sorması gerekir yapılıyor mu diye? bide kontrole ozele gidiyor. test için dr kağıt direk labaratuvardanmı randevu alıcak
hangisini kastediyorsun canım, ayrıntılı ultrasonu mu? onun için normal muayeneye gider gibi randevu aldım ben, muayeneden sonra falanca yere de gidin size ikili test için ve ayrıntılı usg için randevu versinler dediler. bi kağıt verdiler oraya vermem için. direkt gidilmez herhalde.

Kızlar merhaba,
Pco'luyum ve geçen sene düşük yaptım.
2 temmuzdan Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim hcg 120 çıktı ve keseyi göremedim. 11 temmuzda tekrar kontrole gideceğim. Korkuyorum ve bugün pembe akıntı görünce çok korktum. Bunun olması normal mi?

içini ferah tut tatlım hep sen diyordun bize öyle kötü şeyler getirme aklına.Allahında izniyle hiç bişey olmayacak meleklerimize inşallah.Bende progestan kullanıyordum doktora sordum bitince devam edeyimmi diye etmene gerek yok dedi.Benimde bugün biraz biraz bulantım başladı göğüslerimde ilk günden beri ağrıyor bide sırtım çok ağrıyor.Bende ayın 23 de gidecem nasıl geçecek zaman bilmiyorum Allah herşeyin hayırlsını versin.Sende aklına kötü şeyler getirme.Herkezde aynı şey olacak diye bişey yok canım benim.Meleğinide üzme bakalım.Bak biz çalışıyoruz meleğimle annesine yardım ediyor.Akıllı uslu duruyor 8 ay boyuncada akıllı bir çocuk olacakmış söz verdi annesine

Kızlar o değil de bizimkiler ya 29 şubatta gelseler .... Valla olur mu olur
aa hiç aklıma gelmemişti burda benim 1 mart diyo ama ben nedense daha sonra olcakmış gibi geliyo babasının doğum günü de 10 mart belki o günü bekler bebişim

canımmm ne alaka? neden böle olumsuz düşüncelerle bebişi üzüyosun annesi? olabilir tatlım bi çok kişi göğüs ağrım geçti belirtim yok dedi seninde azalması yada bitmesi normal.. bidaha duymayayım böyle şeyler.. hem bak madem bu kadar kafana takılıyor git dr unla tekrar görüş bi daha gör bebişi illa 20 sine kadar beklmen zorunlu değil sonuçta için rahatlar..

Hım evet olabilir cnm bide benim memisler ilk adet zamanında biraz acımaya başladı bir hafta fln yanlardan bastırınca hafif acıdı şimdi gectı sende durumlar nedir normal mı acaba ?
bende de durum aynı benim hala acıyor dokununca yada üstüne yatınca ama büyüme cok fazla olmadı ve mide şişkinliği var bende sende de varmı sabhtan akşama karnım şişiyor :):)

mide bulantısı için erken zaten 6 / 8 haftalarda başlıyormus bunyene bağlı hiçte olmaya bilir canını ve bebişi üzme sen hamileliğinn keyfini çıkarmaya bak

Bilmiyorum canim ya bak sendé memisler aynı şekilde acimasi devam ediyormus benim geçti işte ya çok korkuyorum bir terslik mi var diye içim daralıyor resmen

Tekrar gitsem de yine sadece keseyi görürüm cnm cnk daha 4+6 yim bugün 5 buçuk 6. Haftalarda yolk saç kesesi görülüyor muş ancak kafam çok karışık

Bilmiyorum canim ya bak sendé memisler aynı şekilde acimasi devam ediyormus benim geçti işte ya çok korkuyorum bir terslik mi var diye içim daralıyor resmen
yaa sezenim her bünye aynı olacak diye bişey yok .Evhamlanma boş boşuna hem doktorun demedimi sana haftasına göre sağlıklı diye niye böyle karamsarlığa düştün kuzum meleğinide üzüyorsun.Çok fazla şey okuma kafanı karıştırma.Herkezde farklı farklıdır.Aynı kişi bile her hamileliğinde farklı belirtiler yaşayabiliyor.Bence sen duygusal geçişler yaşıyorsun hamilelikten dolayı ama iyiyi düşünki iyi olsun tamam mı tatlım

Kızlar bana da cevap verin

İnşallah canım ya keşke gözümü açıp kapsam hemen ayın 20 si gelse

Canım kahverengi akıntı benim de geçen hafta oldu. Bence boş gebeliğe değil yerleşmeye yormalısın. Ben doktora sorduğumda bana bi süre dinlen dedi ve 1 hafta rapor verdi. Ben gün içerisinde yatarken ayaklarımın altına kırlent koyuyorum. Ilben rahatlattığını düşünüyorum deneyebilirsin sen de.

İnşallah dediğin gibidir cnm çok saol morelin için .bnde ayaklarımı kaldırıyorum yastık koyarak önlemimizi de alalım da artık gerisi rabbimin takdiri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…