2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm kalp atışı için hcg 6000 değerinin üzerinde olduğunda duyuluyormus :)
ben ilk öğrendiğimde adetim 5 gün geçmişti 4,700dü doktora 2 gün sonra gittim ama sadece keseydi canım sanırm değer olayı cok öenmli olmuyor daha 4+6 çıkmıstı o zaman daha görmek imkansızdı yanı

KIZLAR GÜNAYDIN, TEK TARAFLI KASIĞINDA GERGİNLİK HAFİF AĞRISI OLAN VAR MI ? BENİM ÖYLE SABAHTAN BERİ :KK43:

gunaydinlar, benim genelde aksamlari isten eve donunce ayakta kalırsam sancı/batma/agrı oluyor hafif, ayaklarımı kaldırıp uzanıyorum . O zman sanki iyi geliyor. Sabah da azcık kosturdum refleks ama hemen hissettim az agrı :KK43:( yarın sabah doktora gidicem insallah hersey yolunda der. Salı degerim 430 du.

gunaydinlar, benim genelde aksamlari isten eve donunce ayakta kalırsam sancı/batma/agrı oluyor hafif, ayaklarımı kaldırıp uzanıyorum . O zman sanki iyi geliyor. Sabah da azcık kosturdum refleks ama hemen hissettim az agrı :KK43:( yarın sabah doktora gidicem insallah hersey yolunda der. Salı degerim 430 du.

herşey yolundadır yolunda :) yarın dr dan çıkınca sonuçlarını bildirmeyi unutma emi?

Günaydın kızlar...:KK200:
Bakıyorum da en minnak benim kuşum galiba.Artık yeniler gelsinde bizde büyük olalım :KK48:Bende yarın gidicem inşaallah doktora.Kese görünürmü bilmiyorum.Eğer hergün 2 katı arttıysa yarın 2.660 olması lazım betanın.İnşaallah görürüz kesemizi:KK68:bu arada ben hala eşime söylemedim.Bu akşam söyliycem :KK66:

ben hala uyuyamıyorummm kızlarr sabah 5.30 6 olunca gozlerım açılıyor :KK31:bu arada benım bebışın ıkız olma durumu varmış keseyı görmek ıcın gıttıgımızde dr soyledı suan gorunmeyebılır dedı:KK4:

Günaydın güzel anneler ve anne adayları,

Bizimde doktor kontrolümüz dündü, 5+4'tü ve sadece keseyi gördük. Bu konuda da endişe eden hamişleri görüyorum ama sanırım bizim doktor rahat :) herşeyin yolunda olduğunu karından kalp atışlarını duyabilmek için 2 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Kimse endişe etmesin boşa, herşeyin çok başındayız ve bebişleri boşa germeyelim lütfen :)

bu arada eşinizden başka haberi olan var mı :) ben henüz kimseciklere söylemedim ctesi kontrolüm var akşama da ailemle iftar yapıcağız herkez bir aradayken mutlu haberi söylemeyi düşünüyorum :KK22:

X