2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim saglik ocaginda ebeler oluyor kan sonuclarinla gidip kaydini yaptirmalisin cunku tetenoz asisi yapiliyor orda ihmal etme aile hekimine sorup ebenin kim oldugunu igrenebilirsin

Canım sen sadece keseyi mi gördün bebeği de gördunmu
Cnm 4+3 tüm ztn gittiğimde sadece keseyı gördüm şu anlık ztn bebeği görmek imkansızdı artık kalp atışı için ayin 20 sinde gittiğimde görürüm diye tahmin ediyorum.sen bebeği de mi gördün ?

Selam guzel anne adaylari ve anneler.Topik dün yoktu masallah hemen 160 kusur sayfa olmus.Ben de dun evde test yaptim ve hamileyim insallah.Bu ikinci cocugum olacak , oglusum 21 aylik.herkes kan tahlili yaptirmis randevusunu almış, keseler gorunmus ne guzel. Ben de insallah yarin yaptiricam.Allah sağlıklı bir sekilde yavrularimizi kucagimiza almayi nasip etsin.

Kızlar bende geldim aranıza :) Pazartesi beta 270 çıkmıştı bugün doktora gittim cumartesi kese için gün verdi tam 4.haftadayım sanırım adetlerim düzensiz olduğu için doktor keseyi görünce netleştiririz dedi. Umarım görünür cumartesi ya. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah :)

Yok canım sadece keseyi gördü m bende zarzor

Yok canım sadece keseyi gördü m bende zarzor
Gayet normal aslında cnm cnk az önce arkadaşımla konuştum oda 6. Haftada keseyı 7.haftadan sonrada kalp atışlarını duymuş yani kisiden kişiye değişiyor bence hiç telaş yapma gönlünü ferah tut stres yapma kı minnoş etkilenmesin .zaten keseni de görmüşsün ne guzel bnce hamileliğin tadını çıkar cnm

Masallah cnm tebrik ederim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin .ne güzel ikinci ye hamilesin deneyimlisin bizim çoğumuz ilk hamileliğimiz ve hepimiz çok tedirginiz.seninle de aramızda bir gün var seninde karnında gaz gerginlik var mı cnm ?

Düzensiz olmasına rağmen değerin maşallah çok güzel çıkmış cnm tebrik ederim zorlu ama çokta güzel bir süreç bekliyor hepimizi inş sağlıkla meleklerimizi kucağımiza alırız :)

Düzensiz olmasına rağmen değerin maşallah çok güzel çıkmış cnm tebrik ederim zorlu ama çokta güzel bir süreç bekliyor hepimizi inş sağlıkla meleklerimizi kucağımiza alırız :)
Teşekkür ederim canım ilk bebeğim olacağı için biraz fazla heyecanlıyım seninde ilk sanırım. Amin inş sağlıkla nasip etsin Rabbim hepimize.

Teşekkür ederim canım ilk bebeğim olacağı için biraz fazla heyecanlıyım seninde ilk sanırım. Amin inş sağlıkla nasip etsin Rabbim hepimize.
Evet canım benimde ilk bende çok heyecanlıyım bide daha çok başındayız ilk 4 ayı atlatsak allahın izniyle o zaman rahatlariz stres biter ama şimdi yok kesesi, yok kalp atışı, yok 2 li 3 lü tarama testleri bilmem ne :) ne çok şey var aşmamız gereken :) inş hayırlısıyla da aşıcaz ama birazcik ta sabırsızız galiba :)

Tatlım sen keseyi mi Bebeğimi gormustun Ayy deli olucam herkese soruyorum
Bence endişelenme. Ben de seninle hafta olarak aynı gibiyim. Cuma günü bende de sadece kese gözüktü. Bebek daha gözükmüyor dedi. Arefe günü gideceğim tekrar. Bizimkiler biraz geriden geliyor galiba, ama bir sıkıntı olsa doktor 2 hafta sonra gel demezdi herhalde.

Bende Mart annesi olacağım inşallah .Aranıza katılıp sizinle tanışmak istedim.Balık burcu bir kızım olsun istiyorum inşallah . Allah mucizemi kucağıma almayı nasip eder inşallah

Tatlım sen keseyi mi Bebeğimi gormustun Ayy deli olucam herkese soruyorum
Kuzum sadece kese gorduk zamanla bebis onun icinde belli olacak bayramdan sonraya gun verdi kalp atislarinida rahat duyulur diye. sen gec dollenme yasamissin sanirim doktor kac gunluk oldugunu soyledimi senin minik bizden ufak gibi geliyo. sen icini rahat tut keseyi gordun gerisi gelecek bebis yerini hazirliyo

canm ewet aıle hemıne bılgı verıyorsun kayıt yapıyorlar .... benımde ılk bebegm bende cok heycanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…