2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kubrali senin kese görüldüğünde betahcg kacti acaba ? Benim de hesabıma göre 4+1 deyim haftasonu gitmeyi düşünüyorum doktora sağlıkla görürüm keseyi inşallah

Merhaba Sezenorhan, 4+3 te doktora gidicem demissin, kese goruldu mu? Nasil gidiyor? Ben de 4+5 te gidicem, herkesi degisir ama merak ettim. Kan degerin nasıldı test yaptın mı?
Cnm 4+3 te kan değerim 2700 dü ve keseyı 6mm gördük çok şükür .ztn 1500 üzerinde kese görünüyor. Değerini ona göre hesaplayıp gidebilirsin tatlım .hamilelikte şimdilik güzel gidiyor bulantım fln yok bugün bende 4+5 im .yalnız bugun kahverengi lekelenmem geldi biraz korktum ama doktorum korkmamam gerektigini buyudukce kendine yer actikca olabilecegini soyledi onlem icin progestanı 3 é cikardi. sen ne durumdasin cnm ?

Cnm kalp atışı için hcg 6000 değerinin üzerinde olduğunda duyuluyormus :)

Beta 437. Birkaç gün sonra tekrarlayalim dedi doktor. Arefe günü tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Arkadasslar sabah verdigim sonucum cikmis 1 temmuz daki degerim 18 bugun 684 nasil yukselme iyi mi acaba

Canim endiselenme bende de kizima hamileyken kahvereni legelenmem olmustu dr ilac verdi gecti dinlen kendini yorma canim

Canim endiselenme bende de kizima hamileyken kahvereni legelenmem olmustu dr ilac verdi gecti dinlen kendini yorma canim
Annemdeyim ztn cnm şu an dinleniyorum hiçbişey yapmıyorum yeterki ona bişey olmasın ben bir buçuk sene aradım meleğimi. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin.cok saol cnm sende içimi rahatlattı. ..

kızlar nasılsınız? bugün dra gittim.normalde bugün adet günüm.dün değerim 673 çıkmıştı dr.haftaya perşembe için gün verdi.keseyi o zaman görcem inşallah. folbiol kullanıyorum bir de her ihtimale karşı coraspin verdi drum.vitamin falan vermedi onlar sonradan mı veriliyor acaba?

Kızlar ben burayı baya meşgul edecek gibiyim. İlk hamileliğim ve çok heyecanlıyım. Aile hekimine gidip durumu bildirmemiz gerekiyormu acaba?Yoksa kadın doğum uzmanının verdiği tarihlerde kontrole gitmek yeterlimi?

Ben bugun sordum Dr a hiçbir sakıncası yok dedi bende düzenli kuaför de yaptırıyorum cunku

Tatlım bugün bende gittim Dr a ancak sadece kese göründü oda Vajinal den bile zor göründü. Henüz sadece keseyi gördü Dr. Bugün telefon da sonuç için sordugumda normal 6. Haftalarda genelde gorulmez dedi senin Dr bunu bilmiyormu başka Dr lara gitmeyi dene istersen canım

anladım canım gözün aydın darısı kalp atışını duymana olsun inşallah benim sat 9 hazirandı dün test yaptım 1031 çıktı haftasonu gitsem görürüm inşallah çok heyecanlıyım insan bir an evvel görmek kalp aışlarını duymak istiyor

Canım sen sadece keseyi mi gördün bebeği de gördunmu

Gorursun canim o zaman degerin gayet guzelmis senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…