2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

En degerlerin ne kadardi canim ne zaman gitmistiniz

Daha gitmedim doktora , Cuma sabah randevum. Adetim gunu veya 1 gun sonrası degerim 430,7 di. Ondan oncekı gun de idrar testleri silik cikmisti.
Kan tahlilini yaptirali kac gun oluyo canim keseyi gormen icin o degerin 1500 gecmesi lazim ultrasonda gozukmuyo yoksa

Kan tahlilini yaptirali kac gun oluyo canim keseyi gormen icin o degerin 1500 gecmesi lazim ultrasonda gozukmuyo yoksa

salı gunu 430 du. nerdeyse ikiye katlanıyor ya cuma 1500 u gecer dıye umuyorum. Ama doktora gitmezsem catlicam. Doktorun daha erken diyecek olmasına hazırladım kendimi. ama gunler gecmiyo iste.

salı gunu 430 du. nerdeyse ikiye katlanıyor ya cuma 1500 u gecer dıye umuyorum. Ama doktora gitmezsem catlicam. Doktorun daha erken diyecek olmasına hazırladım kendimi. ama gunler gecmiyo iste.

Insallah gorursunuz canim cok minik olucak ama belki hizli gelisiyodur

Sat 29 Mayıs 5+5 Haftalik tam uyumlu çıktı Dr çok şükür bir sıkıntı yok dedi bundan sonrası Allah ne derse o inşallah
maşaALLAH canım İnşaAllah hepimiz için rabbim hayırlısını nasip etsin benim de 30.05 acaba bu ctesi kontrolum var bebişi görmeye gidiceğim kısmetse acaba kalp atısını duyabılı mıyım merak ettım o nedenle sormak istedim

Biz 5+4 olacaz haftaya carsamba insallah bizde duyariz
Hiç öyle sartlandirma kendini duymayabilirsin ben pko hastasıyım kizimdan önce ve sonra 3 tane kimyasal gebelik gecirmistim Dr benim korkularimi bildiği için uğraştı derinden duydu kismetse 2 hafta sonra daha net duyarız

Amin canim bende pazartesi gidicem 4+3 iken bakalım çok merak ediyorum inşallah hepimiz çok güzel hamilelikler geçirelim :)

Merhaba Sezenorhan, 4+3 te doktora gidicem demissin, kese goruldu mu? Nasil gidiyor? Ben de 4+5 te gidicem, herkesi degisir ama merak ettim. Kan degerin nasıldı test yaptın mı?

hosgeldin, allah saglikla kucagina almayı nasip etsin. Nasil ogrendin, gittin mi doktora?
bugün gittim canım, hamileliğimin beşinci haftasındaymışım ama sağolsun bizimki hiç çaktırmadı :) Teşekkür ediyorum, hepimiz sağlıklı sıhhatli bebeklere sahip olalım inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…