2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tebrikler inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına
Kanda mı yoksa idrarda mı öğrendin?
Bir hamile olarak biz bekleyenlere de dua et lütfen
İkisindede gördüm canm çok şükür kan değerimde dün gördük 263.61 çıktı değerim ediyorum inşallah dua şu mübarek günlerdede Rabbim herkesi yavrusuna kavuştursun inş..

canim amin insallah :) senin yumurtlama günün kacindaydi`? veya batin? ben bati bekliyorum benimkide 23. ünde nezaman test yaptin?
Canım bizim bebiş tüp bebek vesilesiyle oldu yumurtalar çatlatma falan iğnelerle oldu 6haziran yumurta toplama 9haziran yerleştirme şeklinde oldu.

Kızlar belirti hemen olmuyor.. ben sadece kasık batması ve çoookça gaz sancısı çekiyorum.. tüp bebek olduğu için erken yaptım testi öyle gördüm sonra doktorumu arayıp kan tahlili verdim yoksa belirti falan henüz yok.. 1hafta sonra keseyi 2hafta sonrada Allah'ın izniyle kalp seslerini duycaz.. Rabbimin Rahmeti o kadar büyükki dua edin bol boll O isteyen kullarını boş çevirmez..

Canım bizim bebiş tüp bebek vesilesiyle oldu yumurtalar çatlatma falan iğnelerle oldu 6haziran yumurta toplama 9haziran yerleştirme şeklinde oldu.

canim cok yeni daha negüzel allah saglikli kucagina almayi nasip etsin.. saglikli bir hamilelik diliyorum...darisi bizlere..
benimde bu ay normal dogal yollarla denemem oldu.. tutmadi saniyirm icimde hamile olmama dair hic bir his yok belirtide yok senin dedigin gibi sirf akinti ve kasiklarimda batmalar oluyo..bugün sabah test yaptim 10luk birsey cikmadi zaten hissetmistim olmadigini

Rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin. 2016 martın ilk annelerindensin ne güzel :)
İkisindede gördüm canm çok şükür kan değerimde dün gördük 263.61 çıktı değerim ediyorum inşallah dua şu mübarek günlerdede Rabbim herkesi yavrusuna kavuştursun inş..

Benim karnım davul gibi şişmişti canım hatta s ancıyordu gazdan batmalar oldu bide şu sıralar uykuya meylim arttı sanki :) ilk hafta belirtileri bunlar çünkü biliyordum ya içimde embriyo olduğunu takip ettim sonra birde baktık gibi bebiş varmış :) inşallah sizlerede nasip olsun

Merhaba arkadaşlar..ben de bu ay hamile kalmayı çooook istiyorum...size bişey sorucam biraz özel ama benim için ciddi..ilişkiden sonra ben de 2 gün Süren akıntı oluyo yani spermler hemen dışarı çıkıyo bu gebeliğe engel mi ? Gerçekten Kafamı kurcalayan bi soru

Hoşgeldin aramıza canım inşallah bu ay hepimiz hamiş oluruz sorun içinde ilişkiden sonra spermlerin bi kısmının çıkması normalmiş rahime doğru gidenler zaten oluyomuş coğu çıksada döllenme için engel değilmiş ama tabi ilişkiden sonra tavsiye edilen hemem ayağa kalkmamak.2 gün sürmesi içinde bişey diyemicem ben akıntı o anlık yani ilişkiden hemen sonra oluyo diye biliyorum o kendi akıntın olmasın canım

İnşallah canım hepiniz için bereket getirir bu ay...cevap verdiğin için de ayrıca teşekkür ederim..bilemicem belki de Öyledir ama işte insan tedirgin oluyo..

Yok canım tedirgin olma ama dediğim gibi ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma mümkünse bacaklarınıda yukarı kaldır duvara yasla poponun altınada yastık koy inşallah allahımın izniyle hayırlı haberleri alırsın batın ne zaman

Canim onu merak etme.bende de aynisi oluyor her seferinde. Ama istedigimiz ilk ay hamile kalmistim. Icin rahat olsun. Sadece arkadaslarin dedigi gibi hemen kalkma yeter.

Benim biraz düzensiz sat 6 Haziran 24 günde bi falan oluyorum ortalama işte..

Kızlarr hadi çalışmaları bırakmayınn yanıma arkadaş arıyorum mart annelerii nerdesinizzz☺ bugün dokkor randevum vardı beta hcg nin katlanıp katlanmamasına bakıldı çok şükürki çok iyiymiş ilerlemesi.. 2hafta sonra kalbisini dinlicez Rabbiminde izniyle yavruşlarımın (tek mi çiftmi hala bilmiyorumm) Allah'ım 2hafta nasl geçicekk bilemedim benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…